انواع ویزای کارآفرینی ایالات متحده آمریکا

ویزای کارآفرینی ایالات متحده

ایالات متحده چندین فرصت برای کارآفرینان دارد. با این حال، ویزا برای ایجاد کسب و کار شما در این کشور ضروری است. ایالات متحده آمریکا دارای چندین دسته از ویزاهای کارآفرینی است که برای شروع کسب و کار شما در آنجا لازم است.

 

معرفی تمامی ویزاهای ایالات متحده آمریکا

 

برای یک فرد عادی که از روش های قانون فدرال بی خبر است، این تنوع می تواند گیج کننده باشد. بنابراین، قبل از اینکه برای هر درخواستی اقدام کنید، باید شرایط درخواست های ویزا را بدانید.

 

کارشناسان ما می‌توانند به شما کمک کنند تا با توجه به مدارک، الزامات و ماهیت کسب‌ و کارتان، ویزای مناسب را انتخاب کنید. با سال ها تجربه در این زمینه، آنها می توانند به شما در دریافت ویزای خود در مدت زمان کوتاه تری کمک کنند. علاوه بر این، آنها می توانند به شما در تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده کمک کنند.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد دسته بندی ویزاهای موجود برای کارآفرینان، ادامه مطلب را بخوانید.

 

موارد زیر برخی از حقایق رایج مجوزهای ویزا است که به افراد سایر نقاط جهان برای ایجاد تجارت خود در ایالات متحده اعطا می شود.

 

ویزای EB-5

ویزای EB-5 یک دسته محبوب است که به تاجر اجازه می دهد در کشور مستقر شود و گرین کارت دریافت کند.

 

با این ویزا می توانید در یک تجارت سرمایه گذاری کنید، آن را اداره کنید و در کنار همسر و فرزند خود (زیر 21 سال) بمانید. این یکی ویزای مهاجرتی است که منجر به گرین کارت می شود. حداقل حاشیه سرمایه گذاری برای دریافت این ویزا از ویزای غیر مهاجرتی مانند E2 بیشتر است.

 

کسب و کار شما باید بتواند حداقل 10 فرصت شغلی کامل ایجاد کند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای درخواست EB-5 در حال حاضر 500000 دلار است. اگر طرح کسب و کار مطابق با این مشخصات است، با یک لایه حرفه ای تماس بگیرید تا برای این مورد درخواست دهید.

 

آنچه باید قبل از درخواست ویزای EB-5 بدانید؟

 

ویزای کارآفرینی E2

ویزای E2 یک ویزای غیر مهاجرتی است. این یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که مایل به سرمایه گذاری و راه اندازی یک تجارت در ایالات متحده هستند. با این حال، برای همه افرادی که از هر گوشه ای از جهان می آیند در دسترس نیست. ایالات متحده معاهدات E2 با برخی کشورها دارد. شهروندان آن کشورها می توانند برای این ویزا اقدام کنند.

 

علاوه بر این، تاجر واجد شرایط دریافت گرین کارت نیست. با این حال، اگر مزایای داشتن گرین کارت را می دانید، وکیل شما می تواند به شما در دریافت آن کمک کند. شما باید در مورد آن با کارشناسان صحبت کنید. با این حال، همسر شما می تواند مجوز کار دریافت کند، و فرزندان شما می توانند پس از دریافت ویزای E2، پذیرش در مدارس ایالات متحده را دریافت کنند. بهترین بخش در مورد آن این است که می توانید آن را هر چند بار که نیاز دارید تمدید کنید.

 

اگر ویزای E2 می خواهید، مطمئن شوید که وجوه سرمایه گذاری خود را به صورت قانونی تهیه کنید. حداقل سرمایه‌گذاری 100000 دلاری به شما کمک می‌کند تا با رعایت چند شرط دیگر، این مورد را بدون دردسر انجام دهید.

 

ویزای کارآفرینی L1

بسیاری از کسب و کارها (مانند دفاتر شعبه، روابط وابسته، یا روابط فرعی) با شرکت های آمریکایی ارتباط دارند. آنها اغلب مدیران اجرایی خود را برای همکاری با شرکت های آمریکایی می فرستند.

 

هنگامی که مدیران با شرکت ایالات متحده کار می کنند، می توانند تجارت جدیدی را برای شرکت خارجی ایجاد کنند. اگر قصد دارید مدیران خود را برای راه اندازی یک تجارت جدید به ایالات متحده بفرستید، برای دریافت ویزای L1 اقدام کنید.

 

ویزای EB1C

بسیار شبیه ویزای L1، این ویزای مهاجرتی است. با این حال، دو ویژگی متمایز دارد که آن را از L1 جدا می کند. اولاً، شرکت ایالات متحده باید حداقل یک سال قبل از درخواست فعال باشد. دوم، فردی که به آن می‌پیوندد باید به‌عنوان مدیر اجرایی یا مدیر کار کند و نه یک کارمند دانش تخصصی.

 

وقت فوری و عادی سفارت آمریکا
رفع ریجکتی ویزای آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top