کانادا به طور موقت آموزش از راه دور را واجد شرایط امتیاز اکسپرس اینتری می کند

محدودیت های بهداشت عمومی در دو سال گذشته دانش آموزان و دانشجویان را مجبور به ترک کلاس درس و ورود به اینترنت کرده است. اکنون، کانادا قوانین را برای کاندیداهای اکسپرس انتری که در طول همه گیری به صورت آنلاین تحصیل کرده اند، کاهش می دهد.

به طور معمول، اگر بیش از 50 درصد از برنامه از طریق آموزش از راه دور تکمیل شده باشد، آموزش آنلاین برای امتیازات سیستم رتبه بندی جامع (CRS) محاسبه نمی شود. اما به لطف به‌روزرسانی جدید مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC)، داوطلبان اکسپرس انتری اکنون واجد شرایط دریافت امتیاز تحصیلی کانادا برای برنامه‌هایی هستند که بین مارس 2020 و آگوست 2022 به صورت آنلاین تکمیل شده‌اند.

 

صفحه وب IRCC می گوید که این اقدام جدید برای کسانی اعمال می شود که مدرک، دیپلم یا گواهینامه کانادایی را به صورت آنلاین در طول دوره واجد شرایط بودن دریافت کرده اند. این نامزدها اکنون ممکن است واجد شرایط امتیاز CRS باشند، حتی اگر برنامه کاملاً باشد:

به صورت آنلاین تکمیل شد،
از خارج از کانادا، یا
از طریق تحصیل پاره وقت

IRCC همچنین می گوید که نامزدهای مربوطه باید نمایه اکسپرس اینتری خود را به روز کنند. نامزدهای حاضر در استخر ممکن است قبلاً نامه ای از IRCC دریافت کرده باشند که آنها را از تغییر مطلع کرده است.

در این نامه آمده است داوطلبان باید مشخصات خود را با پاسخ دادن به سه سوال در بخش تاریخچه آموزش به روز کنند. این سؤالات می پرسند که داوطلب چقدر تحصیل حضوری، تحصیل در کانادا و تحصیل تمام وقت را برای گرفتن مدرک انجام داده است. می گوید که اگر این فیلدها ناقص بمانند، داوطلب می تواند امتیاز CRS خود را کاهش دهد.

 

این نامه به شرح زیر است:

این به اطلاع شما می رساند که تغییراتی در نحوه ارزیابی مدارک تحصیلی کانادا توسط اکسپرس اینتری ایجاد شده است که ممکن است بر نمایه اکسپرس اینتری شما تأثیر بگذارد.

اگر مدرک تحصیلی کانادایی دارید، باید با پاسخ دادن به سه سوال جدید در بخش تاریخچه آموزش در مورد میزان تحصیل/آموزش حضوری، تحصیل/آموزش در کانادا و تحصیل/آموزش تمام وقت، مشخصات خود را به روز کنید. برای دریافت اعتبار تکمیل شد. اگر این فیلدها ناقص بمانند، امتیاز سیستم رتبه بندی جامع (CRS) شما ممکن است کاهش یابد و ممکن است فرصت دعوت به درخواست برای اقامت دائم را از دست بدهید.

 

لطفاً نمایه اکسپرس انتری خود را تا 2 آگوست 2022 به روز کنید تا مطمئن شوید که بهترین شانس ممکن برای دعوت شدن برای درخواست اقامت دائم در دور بعدی دعوتنامه های اکسپرس انتری را دارید.

 

IRCC از داوطلبان می‌خواهد تا مشخصات اکسپرس انتری خود را تا 2 آگوست به روز کنند تا مطمئن شوند که نامزدها بهترین شانس ممکن برای دریافت دعوتنامه برای درخواست (ITA) را در قرعه‌کشی بعدی اکسپرس انتری دارند. IRCC تقریبا هر دو هفته یک بار قرعه کشی اکسپرس اینتری را برگزار می کند، اگرچه مواردی وجود داشته که این برنامه تغییر کرده است. قرعه کشی بعدی اکسپرس انتری در 3 آگوست انتظار می رود.

 

IRCC قرعه کشی همه برنامه ها را از 6 جولای برگزار می کند، زمانی که در مجموع 1500 کاندید اکسپرس انتری برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوت شدند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top