کمک هزینه دانشجویان دکتری در انگلستان افزایش می یابد

حداقل کمک هزینه دانشجویان دکتری در انگلستان افزایش می یابد

حداقل کمک هزینه، که پرداخت معاف از مالیات است که اکثر دانشجویان دکتری تحقیقات و نوآوری بریتانیا (UKRI) برای هزینه های زندگی دریافت می کنند، برای سال تحصیلی 2023 تا 2024 به 18622 پوند افزایش می یابد.

 

حداقل هزینه ای که دانشگاه ها می توانند از کمک هزینه های آموزشی UKRI دریافت کنند نیز به 4712 پوند افزایش می یابد.

 

آموزش تحقیقات کارشناسی ارشد کمک قابل توجهی به توسعه تخصص است که زیربنای جاه طلبی های بریتانیا برای تبدیل شدن به یک کشور پیشرو در تحقیقات و نوآوری است.

 

اطلاعیه امروز نشان دهنده تعهد مستمر UKRI به حمایت از دانشجویان دکترا است.

 

این مرحله بخشی از تلاش‌های بلندمدت ما برای اطمینان از این است که بریتانیا یکی از بهترین مکان‌ها برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی با هر زمینه‌ای برای انجام آموزش تحقیقاتی باقی می‌ماند.

 

این بر اساس اقدامات دیگری است که UKRI از زمان شروع فراخوان برای ورودی در سال 2022 انجام داده است:

افزایش حداقل حقوق 20 درصدی به صورت نقدی طی دو سال
افزایش بودجه پژوهشی انگلستان برای دانشگاه های انگلیسی برای حمایت از تحصیل در مقطع دکترا

به عنوان بخشی از حرکت ما به سمت تامین مالی استعداد جمعی، کار را برای ایجاد یک پیشنهاد سازگارتر برای دانشجویان دکتری UKRI آغاز کرد.

توصیه هایی را برای بهبود تنوع برابری و شمول در جذب دانشجو پس از نظرسنجی از دارندگان کمک هزینه در سال 2022، با اصول شورای تحقیقات محیط زیست طبیعی برای بهترین عملکرد در جذب دانشجو که انتظار می رود تا پایان سال 2023 در سراسر UKRI اتخاذ شود، جمع آوری کرد.

UKRI اکنون از این طیف بینش استفاده می کند و به طور فعال با همکاری این بخش برای ایجاد یک پاسخ در نظر گرفته شده، که پیش از تابستان انتظار می رود، کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top