نقطه شروع برای گرفتن جاب افر job offer در کانادا

گرفتن جاب افر در کانادا

نقطه شروع برای گرفتن جاب افر job offer در کانادا

 

1. ساخت پروفایل در  job bank کانادا

https://www.jobbank.gc.ca

ساخت پروفایل در LinkedIn یا بروز رسانی صحیح و کامل اون همراه با اضافه کردن عکس مناسب. از طریق لینک دوم یا مشاهده ی پروفایلهای دیگران، میتونید ذهنیت بهتری در خصوص بروز رسانی پروفایل خودتون بدست بیارید. همچنین سعی کنید recruiter هایی که تو کانادا هستند و در ارتباط با تخصص شما کار میکنند رو به جمع دوستان خودتون اضافه کنید. همچنین متخصصانی که تو شرکت کانادایی کار میکنند. هر چی ارتباطت‌تون بیشتر بشه، شانس بیشتری پیدا خواهید کرد.

https://www.linkedin.com

 

طرح جدید دولت برای تسهیل جذب نیروی کار خارجی در کانادا

 

2. ارسال رزومه به شرکت‌ها از طریق سایت‌های کاریابی زیر یا با رفتن به سایت شرکت مورد نظر و ارسال رزمه در بخش career سایت

✅ https://ca.indeed.com

✅https://www.monster.ca

✅ https://www.workopolis.com

✅https://www.careerbuilder.ca

✅ https://vancouver.craigslist.org

 

(مراقب سایت کرگلیست باشید کلاهبرداری هم گزارش شده)

 

نکته ای در خصوص پیشنهاد شغلی Job Offer

ببینید داستان گرفتن job offer این است که یک شرکت تو کانادا بایستی بتوانه ثابت کنه که نیروی متخصصی که لازم داره حالا از هر نوعی حتی یه آشپز حرفه ای رو نتوانسته توی کانادا پیدا کنه و LMIA باید بگیره (Labor Market Impact Assessment) گرفتن LMIA پروسه خودش رو داره و به صورت کلی یعنی کارفرما بتوانه مجوز بگیره از دولت کانادا برای استخدام این نیروی کاری. حالا اینجا اگه شما واقعا تخصص‌تون اونطوری نیست که بازار کار کانادا نیاز مبرم به تخصص شما داشته باشه اینجا بایستی از وکلا یا در اصل مشاوران مهاجرت استفاده کنید. حالا مشاورانی که ادعا می‌کنند میتوانند این مجوز رو بگیرند دو دسته هستند:

 

دسته ای که به دنبال گرفتن جاب آفر واقعی هستند که واقعا با توجه به رابطه ای که با شرکت‌ها و شناخت شرایط کاری دارند می‌توانند از این ارتباط و connection استفاده کنند و این کار رو انجام بدن و دسته ای دیگه که دنبال کلاه برداری هستند که فقط دنبال اون قسمت اول قرارداد هستند که مثلا ابتدای کار می‌گویند که همه ی هزینه ها رو بر می‌گردانیم غیر از 1000 دلار اول که صرف هزینه های کاری میشه که در واقع به دروغ به شما میگن که دنبال جاب آفر هستن در حالیکه اینطور نیست و بعد از مدتی می‌گویند که نتوانستند برای شما جاب آفری پیدا کنن و پول شما را منهای 1000 دلار پس می‌دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top