10 دانشگاه بزرگ که برای پذیرش نیازی به زبان خارجی ندارند

اگر نمیدانید که کجا جستجو کنید برای پیدا کردن کالج هایی که برای پذیرش نیازی به زبان خارجی ندارند، می تواند بسیار دردسرساز باشد. در اکثر موسسات، قبولی در آزمون مهارت زبان خارجی برای متقاضیان الزامی است.

 

لیست کالج های ما شامل بهترین کالج هایی است که برای پذیرش نیازی به زبان خارجی ندارند. هر دانشگاه در این فهرست، چه خصوصی و چه دولتی، در رتبه‌بندی دانشگاه‌های ملی توسط US News & World Report جایگاه چشمگیری دارد.

 

آزمون مهارت زبان خارجی چیست و چرا معمولاً مورد نیاز است؟
آزمون مهارت زبان خارجی برای ارزیابی توانایی دانشجو برای برقراری ارتباط به یک زبان خاص استفاده می شود. معمولاً از این آزمون برای تعیین تسلط دانشجو  به زبان انگلیسی استفاده می شود، به خصوص اگر از یک کشور غیر بومی انگلیسی زبان درخواست دهد.

 

با این حال، لازم است زیرا زبان رسمی مورد صحبت در تمام کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده انگلیسی است. اگر انگلیسی زبان مادری شما نیست، ممکن است مجبور شوید برای برقراری ارتباط موثر بین دانشجویان و اساتید، انگلیسی را یاد بگیرید.

 

آیا یافتن دانشگاه هایی که برای پذیرش به زبان خارجی نیاز ندارند آسان است؟
پیدا کردن دانشگاه هایی که برای پذیرش نیازی به زبان خارجی ندارند، آسان نیست. زیرا این یک نیاز سنتی در اکثر دانشگاه ها است. با این حال، چند دانشگاه وجود دارند که دیگر نیازی به زبان خارجی به عنوان پیش نیاز برای پذیرش ندارند.

 

چگونه وارد دانشگاهی شویم که برای پذیرش به زبان خارجی نیاز ندارد؟
اگر به زبان مورد نیاز مدرسه مهارت داشته باشید، می توانید وارد کالجی شوید که برای پذیرش نیازی به زبان خارجی ندارد. از آنجایی که شما مدارسی را انتخاب می کنید که نیازی به زبان خارجی ندارند، شرایط دیگری وجود دارد که باید برای ورود به این دانشگاه ها رعایت کنید. سایر الزامات برای مدارسی که نیازی به زبان خارجی ندارند در زیر ذکر شده است.

هزینه درخواست
امتیاز ACT یا SAT
مواد تکمیلی
اثبات فعالیت های فوق برنامه
ریز نمرات دبیرستان

 

کدام دانشگاه ها برای پذیرش در کالج به زبان خارجی نیاز ندارند؟

SchoolUS News National Rankings 2022Other Admissions Requirements
Harvard University2Application fee, school reports, SAT scores, and supplementary materials
Yale University5Application fee, SAT, recommendation letter, high school transcript
California Institute of Technology9Application fee, SAT score, teachers evaluation, academic transcripts, secondary school reports
Cornell University17Official transcripts, application fee, SAT score
University of Rochester34Application fee, personal essay, two letters of recommendation (teacher recommendation and school report)
Ohio State University49 (tie)ACT or SAT scores, official transcript, teacher recommendation
Syracuse University59 (tie)ACT or SAT score, senior year grade report, official transcript, two academic recommendations
Duquesne University148SAT or ACT score, evidence of extracurricular activities in high school, at least seven units of math and science
Adelphi University172High school transcript, a nonrefundable application fee, a personal essay, a letter of recommendation
Oklahoma State University187Application fee, transcripts, minimum GPA of 3.0, ACT or SAT score

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top