4 کشور برتر با بالاترین فرصت شغلی برای دانشجویان بین المللی

نگاهی به 4 کشور دارای رتبه برتر در جهان که بالاترین گزینه های شغلی را برای دانشجویان بین المللی در سال های آینده ارائه می دهند.

 

10 مکان برتر برای مهاجران و مهاجرت
مهاجرت به اروپا؛ بهترین کشورها برای آنهایی که زبان بلد نیستند کدامند؟

 

با سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تر مهاجرت، پیروی از پروتکل‌های امنیتی سخت‌گیرانه، اشباع صنعتی و بحران اقتصادی، ثبت‌نام در یک دانشگاه خارجی دیگر تضمینی برای ویزای کار یا فرصت شغلی برای داوطلب نمی‌باشد. انتخاب کشوری که از اشتغال بین المللی استقبال می کند بسیار مهم است.

 

بنابراین، ما 4 کشور را فهرست می کنیم که نه تنها از نظر اقتصادی انعطاف پذیر هستند، بلکه دارای حداکثر فرصت های شغلی برای تازه کارها هستند:

 

استرالیا
استرالیا یکی از بهترین کشورها برای تحصیل و کار برای دانشجویان بین المللی است. فضای زیادی برای متخصصان فناوری اطلاعات، مهندسان و پرستاران وجود دارد. این کشوری چند فرهنگی با مردمی صمیمی و صمیمی است که شرایط کاری عالی را برای نامزدهای خارج از کشور ایجاد می کند.

 

خوابگاه دانشجویی در استرالیا به راحتی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است، اگرچه اجاره نسبتاً بالا است. اما به خوبی جبران خواهد شد. کیفیت زندگی در استرالیا قابل ستایش است و شما به راحتی می توانید تعادل کار و زندگی سالم را حفظ کنید.

 

ویزای ساب کلاس 485 به دانشجویان اجازه می دهد اقامت خود را در این کشور تا 4 سال (بر اساس هنجارهای واجد شرایط بودن و صلاحیت) تمدید کنند. قبل از تصمیم گیری در مورد مهاجرت به استرالیا با متخصصین ویزاشی برای دریافت ویزا و کمک در سفر مشورت کنید.

 

ایالات متحده آمریکا
ایالات متحده آمریکا همیشه یک مقصد محبوب برای تحصیل و کار برای دانشجویان بین المللی بوده و خواهد بود. صنعت اشتغال برای دانشجویان خارجی در این کشور فعال است.

 

تغییرات اخیر در سیاست‌های مهاجرتی سردرگمی زیادی ایجاد کرد، اما مهاجرت بین‌المللی بی‌تأثیر باقی مانده است. دانشجویان بین المللی که ویزای F1 دارند می توانند برای یک برنامه آموزشی اختیاری درخواست دهند که به آنها اجازه می دهد حداقل 12 ماه در ایالات متحده بمانند و کار کنند. بخش اشتغال در ایالات متحده در تمام صنایع در حال شکوفایی است.

 

انگلستان
پس از ایالات متحده آمریکا، انگلستان یک مقصد مطلوب برای تحصیل، کار و مهاجرت است. اگرچه با فرهنگ‌های مختلف، بخش اشتغال بریتانیا نیز به سرعت در حال رشد است و 70 درصد افزایش یافته است و آن را به یک انتخاب مطمئن تبدیل می‌کند.

 

بریتانیا بسته به نوع فرصتی که انتخاب می کنید ویزاهای مختلفی ارائه می دهد:

طرح تمدید دوره دکتری برای دانشجویان دکترا برای تمدید اقامت آنها تا 12 ماه.
Tier 2 General ویزای کاری برای داوطلبانی است که در قرارداد با یک کارفرما کار می کنند
Tier 1 Graduate Entrepreneur به فارغ التحصیلانی که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار در بریتانیا هستند اجازه می دهد تا 12 ماه اقامت داشته باشند.

 

اگر به دنبال پردازش ویزا در انگلستان هستید یا برای سفر به خارج از کشور به کمک نیاز دارید، تیم ویزاشی آماده است تا به شما کمک کند تا یک سفر امن و راحت به خارج از کشور را تجربه کنید.

 

آلمان
اگر رویای کار در اروپا را دارید، آلمان بهترین مکان است. آلمان کشوری بسیار توسعه یافته با اقتصاد پایدار است. صنایعی که بیشترین فرصت های شغلی را دارند عبارتند از تحقیق و توسعه، پزشکی، بانکداری و فناوری اطلاعات. پس از استخدام، می توانید برای کارت آبی اتحادیه اروپا درخواست دهید. به شما امکان می دهد در آینده به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید.

 

امتیازات به اینجا ختم نمی شود. آلمان به ارائه آموزش کم هزینه و در عین حال با کیفیت به دانشجویان بین المللی مشهور است. حقوق بالاست تعادل کار و زندگی عالی است. از هیچ کارمندی خواسته نمی شود که بعد از ساعات اداری تعیین شده کار کند. بیشتر به کیفیت کار توجه می شود تا کمیت. با این حال، در دوره های آلمانی زبان سرمایه گذاری کنید. کمک بزرگی در کشور خواهد بود.

 

فرصت های شغلی بین المللی در حال افزایش است. اما این ثبات شما را در کشور جدید تضمین نمی کند. اطمینان حاصل کنید که تحقیقات شدیدی در مورد صنعت، کشور، فرهنگ، وضعیت فعلی انجام دهید و قبل از اینکه برای حرکتی برنامه ریزی کنید، ترتیبات لازم را انجام دهید.

 

ویزاشی سال‌هاست که به طور اختصاصی خدمات دانشجویی بین‌المللی را ارائه می‌کند تا به دانشجویان کمک کند تا مهاجرتی بدون دردسر و راحت به کشور جدید را تجربه کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top