5 دانشگاه برتر در انگلستان برای تحصیل در دوره های MS

دانشگاه‌های بریتانیا به دلیل داشتن یکی از برجسته‌ترین مقاصد تحصیلی برای آموزش عالی، در رتبه‌بندی بین‌المللی حضور قوی دارند. دانشگاه های انگلستان با ارائه طیف گسترده ای از دوره ها، هر ساله یک مقصد امیدوارکننده برای هزاران دانشجوی جوان از سراسر جهان است.

 

ده مرحله مطمئن را برای کسب بهترین بورسیه تحصیلی در خارج از کشور
دانشگاه های رایگان در اروپا برای دانشجویان بین المللی در سال 2022-2023

 

اگر می‌خواهید MS خود را در بریتانیا بگذرانید، دانشگاه‌های مشهور جهانی زیادی برای ثبت‌نام وجود دارند. در اینجا لیستی از دانشگاه های انگلستان که برای دوره‌های MS بهترین هستند، آورده شده است.

 

دانشگاه آکسفورد
یکی از معتبرترین و معتبرترین دانشگاه ها، دانشگاه آکسفورد آرزوی هر دانشجو است. این دانشگاه هر ساله دانشجویان و اساتیدی را از سراسر جهان جذب می کند. این دانشگاه از معیار سختگیرانه پذیرش پیروی می کند و بنابراین، نرخ پذیرش به طور قابل توجهی پایین تنها 17٪ است.

 

فهرست فارغ التحصیلان شامل حدود 50 برنده جایزه نوبل، 27 نخست وزیر بریتانیا، 120 مدال آور المپیک و 30 رهبر جهان است. این دانشگاه میزبان 44 کالج و بیش از صد کتابخانه است. برخی از چهره های معروف عبارتند از: استیون هاوکینگ، اسکار وایلد، تی اس. الیوت و …

 

دانشگاه کمبریج
چه کسی نام دانشگاه کمبریج را نشنیده است؟ این دانشگاه که در فاصله یک ساعتی از لندن واقع شده است، میزبان 18000 دانشجو و بیش از 9000 کارمند است. این دانشگاه میزبان 31 کالج است که قدمت برخی از آنها به قرن سیزدهم باز می گردد. دانشگاه کمبریج به دلیل رشته های تحصیلی فراوان و روش های آموزشی پیشرفته در بین دانشجویان محبوب است. این دانشگاه دارای بیش از 100 بخش آکادمیک است و از تولید ریاضیدانان و دانشمندان مشهور جهان احساس افتخار می کند.

 

میانگین درصد پذیرش به طور قابل توجهی بالاتر از دانشگاه آکسفورد با حدود 21٪ است. فهرست فارغ التحصیلان شامل بهترین دانشمندان، سیاستمداران، دانشمندان و حدود 117 برنده جایزه نوبل است. برخی از چهره های مشهور عبارتند از چارلز داروین، جین گودال، اولیویا کولمن و سرینیواسا رامانوجان.

 

امپریال کالج لندن
یکی از بهترین کالج ها برای ثبت نام در دوره های کارشناسی ارشد، کالج امپریال لندن، در سال 1907 با ترکیب سه کالج در لندن تاسیس شد. روش پذیرش پیچیده است و میزان پذیرش به 14٪ می رسد.

 

امپریال کالج لندن دارای بیش از 16000 دانشجو و 8000 کارمند است. بخش عمده ای از بدنه دانشجویی را دانشجویان خارج از کشور از بیش از 125 کشور تشکیل می دهند. فارغ التحصیلان شامل برندگان جایزه نوبل، سیاستگذاران تأثیرگذار، مشاوران دولتی و دانشمندان درجه یک هستند. برخی از نام‌های برجسته عبارتند از H.G. Wells، Thomas Henry Huxley و Sir Liam Donaldson.

 

دانشگاه کالج لندن
یکی از نام‌های معروف در بین دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه کالج لندن اولین کسی بود که برابری را بین دانشجویان زن و مرد به رسمیت شناخت و تحمیل کرد. همچنین این اولین دانشگاه در بریتانیا است که درخواست های دانشجو را صرف نظر از مذهب، نژاد و رنگ آنها می پذیرد. جای تعجب نیست که این دانشگاه با حدود 63 درصد بیشترین پذیرش را دارد.

 

پردیس اصلی در مرکز لندن واقع شده است و به دلیل امکانات مدرن، خدمات دانشجویی و تکنیک های نوین تدریس شناخته شده است. این دانشگاه هر ساله فارغ التحصیلان قابل اشتغال زیادی تولید می کند. مهاتما گاندی، الکساندر گراهام بل و کریستوفر نولان از چهره‌های مشهوری که در اینجا تحصیل کرده‌اند، هستند.

 

دانشگاه ادینبورگ
دانشگاه ادینبورگ یکی از قدیمی ترین دانشگاه هایی است که در سال 1582 تاسیس شده است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های آزاد پیشرو در اسکاتلند است.

 

این دانشگاه دارای 5 کالج است و بیش از 40000 دانشجو از بیش از 156 کشور در سراسر جهان را در خود جای داده است. ثبت نام در دانشگاه ادینبورگ با نرخ پذیرش تنها 10٪ دشوار است. برخی از چهره های قابل توجه مرتبط با کالج عبارتند از: جوزف بلک، دیوید هیوم، سر کریس هوی و غیره.

 

نتیجه
ثبت نام در دوره MS در برترین دانشگاه های انگلستان آسان نیست. برای واجد شرایط بودن در آزمون پذیرش در این دانشگاه ها به مهارت ها و مهارت های تخصصی نیاز دارید. با این حال، اگر با گیت تصادف کردید، برای ترتیب دادن سفر به خارج از کشور به کمک حرفه ای نیاز خواهید داشت.

 

ما، در ویزاشی، استرسی که هر دانشجو هنگام مهاجرت به کشور جدید متحمل می شود را درک می کنیم. با یک تیم متخصص، هدف ما ارائه خدماتی مانند اقامت، کمک ویزا، بیمه، رزرو بلیط، وام آموزشی و غیره است تا زندگی شما را در کشور جدید راحت کنیم. با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top