5 شغل پردرآمد در بریتانیا

هنگامی که در حال ساختن یک نمودار شغلی موفق هستید، در اینجا 5 شغل پردرآمد در انگلستان وجود دارد که می توانید انتخاب کنید تا انتخاب شغلی خود را با آنها شروع کنید.

 

معنای واقعی یک شغل موفق چیست؟ رسیدن به یک فرصت شغلی پرسود با دستمزد مناسب و بارهای رضایت. به نظر یک رویا می رسد، اینطور نیست؟ خوب، ما موافق هستیم که دستیابی به 100٪ از هر یک از معیارهای بالا ذهنی است، اما همچنان می‌توانیم فهرستی از 5 شغل پردرآمد در بریتانیا را به شما ارائه دهیم که بتوانید زندگی خود را آسان کنید و به اهداف مالی خود سریع‌تر برسید.

 

1. مدیران عامل و مقامات ارشد

حقوق سالانه – 90000 پوند

مدیران عامل و نقش های معادل آن برای مقاماتی است که سازماندهی و هماهنگی فعالیت های مالی یک شرکت را بر عهده دارند. آنها مسئول اتخاذ تصمیمات مالی حیاتی و برنامه ریزی استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت هستند تا اطمینان حاصل شود که شرکت به اهداف مالی خود دست می یابد. مدیران عامل همچنین در انتصاب مدیران ارشد و روسای بخش های خاص در شرکت و راهنمایی فعالیت ها مشارکت دارند.

 

گرفتن نقش مدیر عامل یک سفر طولانی است که به فداکاری فراوان و تجربه کاری واقعی نیاز دارد. با این حال، بدون شک یک نقش پردرآمد با تخمین 1725 پوند در هفته است. مدرک بازرگانی، موضوعات مرتبط و حداقل سه سال تجربه برای تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی مورد نیاز است.

 

2. مدیر بازاریابی و فروش

حقوق سالانه – 75631 پوند

امروزه کسب و کارها برای گسترش و تثبیت جایگاه خود در بازار به استراتژی های بازاریابی مناسب نیاز دارند. اگر در خارج از کشور در حال تحصیل در زمینه بازاریابی هستید و دانش طراحی و سازماندهی کمپین های بازاریابی را دارید، این نقش برای شما مناسب است. مدیران بازاریابی و فروش برخی از مهم ترین و پردرآمدترین افراد در هر سازمانی هستند، صرف نظر از صنعتی که به آن تعلق دارید. طبق آمار رسمی، یک مدیر بازاریابی و فروش در هفته 1397 پوند حقوق می گیرد.

 

3. متخصصان حقوقی

حقوق سالانه – 76522 GBP

دنبال کردن شغل وکالت فرصت های شغلی زیادی را برای شما باز می کند. به غیر از مدرک معتبر، مشاوران و متخصصان حقوقی با فرصت های شغلی پردرآمد در سراسر جهان مورد تقاضا هستند. فارغ التحصیل حقوق حدودا 1350 پوند در هفته درآمد کسب می کند. با داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر در حقوق، می توانید انتظار داشته باشید که حقوق بهتری داشته باشید، شغل بهتری داشته باشید و آینده ای موفق در پیش داشته باشید.

4. پزشکان

حقوق سالانه – 64504 پوند

صنعت پزشکی یکی از چالش برانگیزترین، پردرآمدترین و معتبرترین مشخصات شغلی در هر بخش از جهان است. فارغ التحصیلان پزشکی پس از فارغ التحصیلی بالاترین نرخ اشتغال را دارند. مدرک پزشکی می‌تواند نقش‌های بی‌نهایتی را در صنعت باز کند و در نتیجه دامنه حقوق و دستمزد گسترده است. اگر در رشته پزشکی فارغ التحصیل می شوید، مهم است که در این رشته تحصیلات در سطح جهانی داشته باشید. یک دوره پنج ساله لیسانس در پزشکی با تجربه مرتبط حدود 1220 دلار در هفته برای شما به ارمغان می آورد.

 

5. مدیران تبلیغات و روابط عمومی
حقوق سالانه – 64641 پوند

موفقیت یک شرکت به نحوه ارائه خود در بازار بستگی دارد. کسب شهرت در یک رقابت چالش برانگیز است اما برای یک مدیر تبلیغات و روابط عمومی ماهر نیست. یک مدیر روابط عمومی مسئول شناسایی و هدف قرار دادن مخاطبان بالقوه و ایجاد تصویری مثبت از شرکت با روش های مختلف تبلیغاتی است. تبلیغات و روابط عمومی یکی از 10 شغل برتر در بازار کار در بریتانیا است. با کار به عنوان یک عامل تبلیغاتی می توانید حدود 1160 پوند در هفته درآمد کسب کنید. برای گرفتن شغل در این زمینه مدرک لیسانس در تبلیغات، بازاریابی و ارتباطات لازم است.

 

راهنمای مهاجرت به انگلستان

 

نتیجه 

گرفتن مدرک تحصیلی در هر یک از موارد ذکر شده در بالا به این معنی است که شما عاقلانه بهترین گزینه را برای آینده ای رو به رشد و شکوفا انتخاب کرده اید.

 

چه به دنبال مشاوره شغلی تخصصی باشید و چه به دنبال انتخاب بهترین گزینه های شغلی باشید که به شما کمک می کند از نردبان موفقیت بالا بروید، ویزا شی به شما کمک می کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top