خرید ملک در خارج

خرید خانه در خارج از کشور یکی از روش های مهاجرت است. اگر به آمار چند سال اخیر نگاه کنید متوجه خواهید شد که آمار و ارقام مربوط به خرید خانه توسط ایرانیان در خارج از کشور روز به روز در حال افزایش است. خرید ملک جز یکی از راه‌ها برای نگهداری سرمایه و جلوگیری از به هدر رفتن آن بسیار مناسب است. شما می‌توانید با خرید خانه در خارج از کشور، چندین هدف اساسی خود را محقق کنید. یکی دیگر از اهداف بسیار مهمی که با خرید خانه در خارج از کشور محقق می‌شود، دریافت اقامت و پاسپورت کشور مربوط است. شما با خرید ملک، به‌عنوان یک سرمایه‌گذار در کشور مقصد شناخته می‌شوید و نیازی به ارائه مدرک تحصیلی یا مدرک زبان نخواهید داشت.

 از آنجایی که قوانین، شرایط و جزئیات خرید ملک در کشورهای مختلف متفاوت و گاهی گمراه‌کننده است، توصیه می‌شود برای جلوگیری کلاهبرداری‌، حتما قبل از اقدام با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین ما در ویزاشی تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی آنها بهره مند شوید.

خرید ملک در ترکیه

خرید خانه در خارج از کشور از راه‌های سرمایه‌گذاری به صرفه و اقتصادی است که مانع از دست رفتن اندوخته افراد می‌شود.
افرادی که به سراغ خرید خانه در خارج از کشور ‌می‌روند به راحتی می‌توانند اقامت کشور مورد نظر خودشان را دریافت کنند.
برای اخذ حق شهروندی در کشور‌های مختلف می‌توان از طریق خرید خانه در خارج از کشور اقدام کرد.
از طریق خرید خانه در خارج از کشور می‌توان به صورت قانونی در کشور‌های مختلف مشغول به کار و تحصیل شد.
با استفاده از خرید خانه در خارج از کشور می‌توان از خدمات مختلف درمانی و شهروندی رایگان بهره‌مند شد.
خرید خانه در خارج از کشور و اجاره دادن آن یکی از راه‌هایی است که می‌توان از طریق ان یک منبع درآمد دائمی بدست آورد.

کشور‌هایی که با خرید ملک به شما اقامت اعطا می‌کنند، شامل کشورهای زیر هستند:

ترکیه
یونان
اسپانیا
پرتغال
اوکراین
برزیل
مکزیک
فرانسه
ایتالیا

خرید ملک در هر کشور، قوانین مشخص و منحصربه‌فردی دارد که با توجه به ملیت فرد متقاضی، می‌تواند متفاوت باشد. از گزینه‌های جذاب برای خرید ملک در خارج از کشور، می‌توان به خرید ملک در کشور‌هایی همچون ترکیه، اسپانیا، یونان، پرتغال اشاره کرد، که جزو پرطرفدارترین گزینه‌های خرید ملک در دنیا هستند. یکی از دلایلی که خرید ملک در این کشورها را بسیار جذاب کرده، هزینه‌های بسیار پایین خرید ملک در برخی از این کشور‌هاست.