پرداخت های بین المللی

در دنیای امروز، برگزاری دوره‌های آموزشی و آزمون های مجازی اهمیت زیادی پیدا کرده است. شاید برای شما هم پیش آمده که قصد شرکت در دوره ای بین المللی یا ثبت نام در آزمون خارجی را داشتید اما فقط به دلیل درگاه پرداخت دلاری آن سایت، موفق به ثبت نام نشده اید. ما به شما کمک می‌کنیم هر دوره‌ای در هر نقطه دنیا را به راحتی به صورت آنلاین ثبت نام کنید. ویزا شی می تواند پرداخت تمام سایت‌هایی را که آموزش زبان، دوره‌های آموزشی و آزمون‌های بین المللی با پشتیبانی از درگاه پی پال ارائه می‌کنند، در محیطی امن و در کمترین زمان به انجام رساند.

اگر نیاز به پرداخت دارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس آنلاین درخواست دهید.

بستن

پرداخت در سایت های بین المللی

در صورتی که شما تمایل دارید پرداخت های ارزی خود را به ریال و بدون نیاز به تهیه کارت خرید اینترنتی انجام دهید، ابتدا ثبت نام کنید سپس درخواست خود را ثبت نمایید.
بستن

پرداخت هزینه های دانشگاه

دانشگاه ها این هزینه را خود تعیین می کنند و مقدار این شهریه ها بسته به برنامه تحصیلی، مقطع تحصیلی و دانشجوی بین المللی بودن دارد.
بستن

آزمون TOEFL

6,620,000 تومان
هزینه آزمون تافل با توجه به کشورِ فرد متقاضی متفاوت است، در حال حاضر قیمت تافل برای کشور ایران ۲۲۵ دلار است که تنها شامل هزینه شرکت در آزمون می‌شود، اگر شما قصد شرکت در آزمونی که کمتر از یک هفته تا برگزاری آن باقی مانده را داشته باشید این هزینه سیر صعودی خواهد داشت و باید هزینه بیشتری پرداخت کنید که می­‌توانید میزان دقیق آن را از سایت رسمی امتحانات تافل دریافت کنید.
بستن

آزمون GMAT

7,360,000 تومان
هزینه ثبت نام در آزمون جیمت 250 دلار است ولی اگر قبل از 7 روز ثبت نام خود را در این آزمون لغو کنید، 80 دلار از هزینه پرداخت شده به داوطلب عودت داده می شود اما در صورتی که داوطلب بعد از این مدت، ثبت نام را لغو کند، هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود.
بستن

آزمون GRE

6,030,000 تومان
 
هزینه آزمون GRE General:205 دلارهزینه تغییر تاریخ آزمون GRE:50 دلار
هزینه آزمون GRE Subject:150 دلارهزینه تغییر مرکز GRE:50 دلار
هزینه ثبت نام با تاخیر Late registration:25 دلارهزینه کنسل کردن امتحان:102.5 دلار
بستن

آزمون PTE

6,390,000 تومان
هزینه آزمون PTE در کشورهای مختلف، متفاوت و در مواردی به نوع ارز همان کشور و در مواردی دیگر به دلار آمریکا می باشد.در زیر می توانید هزینه ثبت نام آزمون PTE را در چند کشور همسایه مشاهده نمایید:امارات متحده عربی 1050 درهم اماراتترکیه 1200 لیر ترکیهآذربایجان 170 دلار آمریکاعراق 217 دلار آمریکا
بستن

آزمون آیلتس

6,151,040 تومان
هزینه اعلامی آزمون آیلتس از چند سال پیش افزایش نیافته و همان 220 دلار است و علت افزایش آن، بالا رفتن قیمت ارز در کشور است. هزینه آزمون آیلتس با بالا و پایین رفتن قیمت دلار تغییر می‌کند. در سال ۱۴۰۰ هزینه آزمون ایلتس ۶۱,۵۱۰,۴۰۰ ریال اعلام شد.

نیاز به پرداخت هزینه های ارزی دارید؟

اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به آزمون های بین المللی یا کلاس های اموزشی خود را به صورت ارزی پرداخت کنید، ثبت نام کرده، و سپس درخواست خود را ثبت کنید.