ابزار محاسبه هزینه تحصیل در انگلستان

 ابزار محاسبه هزینه تحصیل در انگلستان

ابزار محاسبه هزینه تحصیل در انگلستان : به طور کلی تخمین هزینه‌ های زندگی در هر کشوری به شهر محل زندگی و البته سبک زندگی شخص بستگی دارد. در انگلستان نیز همچون دیگر کشورها، عمده ‌ی هزینه ‌های زندگی دانشجو مربوط به مسکن است.

 

لندن گران ‌ترین شهر انگلستان است، اجاره ‌ی یک آپارتمان یک‌ خوابه معمولی در مرکز شهر لندن 2250 پوند هزینه دارد اما همان آپارتمان در حومه این شهر 1200 پوند خواهد بود. به عنوان مثال یک خانواده معمولی 3 نفره در لندن باید حدود 1500 پوند اجاره در منطقه بسیار متوسطی از لندن مانند کینگزبری بپردازد در حالی که در شمال انگلیس، همان خانواده 750 تا 800 پوند اجاره می‌ پردازند.

 

هزینه زندگی در داخل لندن برای یک فرد مجرد تقریبا 3000 پوند برآورد می شود و همین هزینه ها برای یک فرد مجرد در خارج از لندن حدود 2000 پوند خواهد بود؛ به ازای هر فرد بزرگسال 450 پوند در ماه و 300 پوند برای هر کودک به این هزینه های زندگی اضافه خواهد شد.

 

دومین هزینه عمده برای هر شخص مربوط به خورد و خوراک است که برای زندگی در لندن تقریبا 600 پوند و  برای زندگی در شمال انگلستان 500 پوند خواهد بود.

 

همچنین بخشی از هزینه های فرد مربوط به هزینه ی قبوض خواهد بود که حدود 300 تا 350 پوند در ماه هزینه خواهد داشت.

 

چگونه بهترین برنامه ریزی را برای هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان داشته باشیم؟

 

 ابزار محاسبه هزینه تحصیل در انگلستان يوكاس

UCAS budget calculator

 

با مراجعه به سایت UCAS به راحتی می توانید ظرف چند ثانیه درآمد و هزینه های جاری خود در کشور انگلستان را محاسبه کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید انتخاب دانشگاه مورد نظرتان است تا از این طریق بودجه واقعی مورد نیازتان را به دست آورید. هزینه های اجازه مسکن، قبض های مصرفی انرژی، خورد و خوراک، هزینه ی مربوط به رفت و آمد و سایر هزینه های زندگی در انگلستان را می توانید با UCAS به راحتی محاسبه کنید و با توجه به این هزینه ها برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

 

 

 ابزار محاسبه هزینه تحصیل در انگلستان بودجه اجاره براي هر دانشجو

Student Rent Budget Calculator

 

پیشنهاد ما برای آن دسته از عزیزانی که در بودجه بندی درآمد خود مشکل دارند و مطمئن نیستند که از پس هزینه های جاری در انگلیس برخواهند آمد و یا نمی دانند که تا چه میزان می توانند برای مسکن خود در انگلستان هزینه کنند این است که حتما از Rent Calculator استفاده كنند. تنها لازم است درآمد ماهیانه ی خود را در این سیستم وارد کنید و پس از تخمین هزینه های جاری زندگی، بودجه ای که برای مسکن باقی می ماند را محاسبه کنید. حالا که سقف بودجه مسکنتان مشخص شده است می توانید نوع مسکن دانشجویی خود را تعیین کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top