اجازه کار با ویزای توریستی بریتانیا در سال 2024

اجازه کار با ویزای توریستی بریتانیا

اجازه کار با ویزای توریستی بریتانیا از سال 2024: بریتانیا از سال جدید به  برخی افراد که ویزای توریستی دارند ،اجازه کار در این کشور را خواهد داد.

 

قانون جدید جذب نیروی کار ماهر در آلمان

 

از تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۴، بریتانیا تغییرات قابل توجهی را در ویزای توریستی خود اعمال خواهد کرد که بر اساس قوانین مهاجرتی به روز شده امکان فعالیت های تجاری برای افراد را فراهم می کند.

 

بر اساس دستورالعمل های جدید، بازدیدکنندگان اجازه خواهند داشت در مدت اقامت در بریتانیا به کار برای یک کارفرمای خارج از بریتانیا ادامه دهند. با این وجود، هدف اولیه از بازدید آنها باید گردشگری، ملاقات با خانواده یا شرکت در فعالیت های غیر مرتبط با کار باشد. همچنین، کار از راه دور انجام شده در طول اقامت باید مستقیماً با اشتغال بازدیدکننده در خارج از بریتانیا مرتبط باشد. انتظار می رود این تغییرات، به ویژه امکان پرداخت هزینه برای کار از راه دور، تجارت و گردشگری را در بریتانیا تقویت کند.

 

شرایط کار با ویزای توریستی انگلستان:

اشتغال متقاضی باید در یک شرکت با شعبه هایی در بریتانیا و خارج از کشور باشد.

توریست هایی مجاز به کار در بریتانیا خواهند بود که کار از راه دور دلیل اصلی آنها برای بازدید آنها از بریتانیا نباشد.

دانشمندان، محققان و دانشگاهیان: متخصصان می توانند در بریتانیا تحقیق کنند، به استثنای دانشگاهیانی که برای ویزای توریستی ۱۲ ماهه یا تمدید ویزا از داخل بریتانیا اقدام می کنند.

وکلا: وکلای دارای ویزای توریستی اکنون می‌توانند فعالیت‌هایی ازجمله ارائه مشاوره، ایفای نقش به عنوان شاهد متخصص، شرکت در داوری‌ها، رسیدگی‌های حقوقی، و تدریس شرکت کنند.

تعهدات پولی برای سخنرانان: سخنرانانی که با ویزای توریستی از بریتانیا بازدید می کنند اکنون واجد شرایط دریافت هزینه برای سخنرانی های خود خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top