پکیج کامل ویزای شینگن

شینگن به منطقه‌ای در اروپا گفته می‌شود که 27 کشور در این منطقه برای رفت و آمد نیاز به ویزا و باقی محدودیت‌های مرزی برای تردد ندارند، بنابراین کشورهای این حوزه به منزله کشوری واحد به شمار می‌آیند. اعضای این منطقه هر اندازه در برابر اتباع خود و عبور مرور مرزی آنها سهل می‌گیرند، در برابر اتباع کشورهای خارج از این حوزه که نیاز به ویزا دارند سخت‌گیر هستند. بر همین اساس، با توجه به این که کشورهای اروپایی زیادی به عضویت این منطقه درآمده‌اند، ویزای شنگن از ارزش و اعتبار بالایی در سراسر دنیا برخوردار می باشد.

شهروندان غیر اروپایی که مایل به سفر به اروپا برای مقاصد گردشگری هستند ممکن است لازم باشد برای ویزای کوتاه مدت شینگن تحت عنوان “توریستی” درخواست دهند. ویزای توریستی شینگن به اتباع کشورهای ثالث اجازه می دهد تا حداکثر به مدت 90 روز در یک دوره 6 ماهه با هدف سفر یا بازدید از اروپا برای تفریح وارد منطقه شینگن شوند.

 

 
اخذ ویزای شینگن

در پکیج ویژه ویزای شینگن ، ویزاشی علاوه بر کم کردن دغدغه اخذ ویزا تجربیات خود را در بررسی تخصصی مدارک ، پرکردن درست فرم ها ، گرفتن وقت سفارت ، گذاشتن برنامه سفر از جمله رزرو پرواز ، واچر واقعی هتل ، بیمه مسافرتی ، برنامه سفر و پروسه درخواست اخذ ویزای شما را انجام می دهد.

هزینه اخذ ویزای شینگن

قیمت پایه عادی: 400 یورو ( معادل ریالی 400 یورو قابل پرداخت میباشد)

 

فرم اخذ ویزای شینگن

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

جنسیت*
وضعیت تاهل*
سوابق کاری*
آیا تاکنون سابقه ریجکتی از کشوری داشته‌اید؟*