ارزانترین شهرهای بریتانیا برای زندگی

ارزانترین شهرهای بریتانیا برای زندگی

ارزانترین شهرهای بریتانیا برای زندگی: با وجود عدم قطعیت اقتصادی فعلی، تصمیم گیری برای مهاجرت آسان نیست. بیش از هر زمان دیگری، مقرون به صرفه بودن توجه اصلی بسیاری از افراد قبل از مهاجرت است، بنابراین ما می خواهیم 10 شهر ارزان برای زندگی در بریتانیا را در حال حاضر معرفی کنیم.

 

فاکتورهای زیادی برای تشخیص ارزان یا گران بودن یک منطقه وجود دارد. هزینه های مداوم زندگی مهم است، اما هزینه «نقطه ورود» برای نقل مکان به یک منطقه جدید، قیمت مسکن آن است. نسبت «قیمت به درآمد» یا PE، یک منطقه در مقایسه با میانگین درآمد سالانه افراد ساکن در آنجا، به طور متوسط ​​چقدر هزینه ملک است.

 

PE معمولا به صورت “X” برابر میانگین درآمد بیان می شود. بنابراین، نسبت PE 5 به این معنی است که به طور متوسط، املاک در این منطقه 5 برابر مبلغی است که افراد ساکن آنجا در یک سال به دست می آورند. نسبت‌های پلی‌اتیلن نیز شاخص‌های مفیدی برای مقرون‌به‌صرفه بودن برای اجاره‌کنندگان هستند، زیرا بازارهای اجاره تحت‌تاثیر قیمت‌های کل منطقه قرار دارند.

 

قوانین صدور ویزای دانشجویی بریتانیا محدود می‌شود
دریافت شهروندی اتحادیه اروپا از کدام کشور سریع‌تر و راحت‌تر است؟

 

10 شهر ارزان برای زندگی در بریتانیا

در حالی که نسبت های پلی اتیلن داستان کامل مقرون به صرفه بودن یک منطقه نیست، آنها اولین برداشت مفیدی را ایجاد می کنند. اکنون زمان آن رسیده است که 10 مکان برتر برای زندگی در بریتانیا را با توجه به نسبت PE آنها بررسی کنیم. این داده ها از آخرین گزارش وام مسکن هالیفاکس در مورد مقرون به صرفه ترین شهرهای بریتانیا، که دوره ژوئن 2020 تا ژوئن 2021 را پوشش می دهد، استخراج شده است.

 

میانگین فعلی قیمت مسکن همه از داده‌های فعلی Zoopla در زمان نگارش – اکتبر 2022 گرفته شده‌اند. همه میانگین‌ها از 12 ماه گذشته داده‌های جمع‌آوری‌شده تشکیل شده‌اند.

 

10: داندی

میانگین قیمت خانه: 184613 پوند
نسبت PE: 5.8
داندی که در ساحل شرقی اسکاتلند یافت می‌شود، بیش از کیک معروف است! سرمایه گذاری در سال های اخیر به شهر سرازیر شده است و مناطق احیا شده موفقیت بزرگی هستند. داندی که مملو از جاذبه‌های فرهنگی و تفریحات شبانه قوی است، ارتباط بسیار خوبی دارد. همچنین تعداد زیادی مدارس عالی و نرخ جرم و جنایت بسیار پایین در اینجا وجود دارد.

 

شهر داندی در کرانه های شمالی فرث تای واقع شده است. این شهر حدود 150000 نفر جمعیت دارد و به عنوان یکی از بهترین شهرهای اسکاتلند برای زندگی رتبه بندی شده است.

 

9: هال
نسبت PE: 5.6
میانگین قیمت خانه: 158044 پوند
جمع و جور، فرهنگی و دلنشین، هال مکانی عالی برای کاوش و لذت بردن است. پر از خیابان‌های پر پیچ و خم با فروشگاه‌ها و غذاخوری‌های مستقل منحصربه‌فرد، در هر کجا که بخواهید در آن زندگی می‌کنید، اتفاقات زیادی می‌افتد. به عنوان شهر فرهنگی بریتانیا در سال 2017، ارائه فرهنگی آن تنها با گذشت زمان قوی‌تر شده است. این شهر همچنین یک شهر عالی برای لذت بردن و خرید بالقوه خانه‌های قدیمی از خانه‌های شهری گرجستان تا گزینه‌های تراس دار ویکتوریایی است.

 

راید شرقی یورکشایر
East Riding of Yorkshire منطقه ای در انگلستان است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. این مکان در موقعیت مناسبی قرار دارد و از طریق بزرگراه های A1(M) و M62 به بقیه نقاط کشور دسترسی آسان دارد. مناطق مختلف زیادی در ایست رایدینگ وجود دارد، از جمله هال، کینگستون پس درباره شرق رایدینگ یورکشایر.

 

8: اینورنس
نسبت PE: 5.6
میانگین قیمت خانه: 218602 پوند
اینورنس که «پایتخت ارتفاعات اسکاتلند» نامیده می‌شود، دروازه‌ای برای دیدن بهترین زیبایی‌های طبیعی اسکاتلند است. نه تنها این، بلکه تنها 20 دقیقه با دریاچه نس، معروف ترین و مشهورترین نقاط زیبایی کشور، فاصله دارد. این شهر به خودی خود یک امر جهانی جذاب است، بدون اینکه طاقت فرسا باشد. اینورنس با وجود تمام نکات مثبتش، همچنان مکانی بسیار مقرون به صرفه برای زندگی است.

 

7: پرت
نسبت PE: 5.5
میانگین قیمت خانه: 205749 پوند
پرث یکی دیگر از شهرهای اسکاتلند است که می تواند مقرون به صرفه بودن را با پیشنهادات فرهنگی، اقتصادی و سرگرمی عالی ترکیب کند. نه تنها مملو از تاریخ و نمونه‌های زیبای معماری گرجستانی و ویکتوریایی است، بلکه از زیبایی‌های طبیعی اطراف نیز برخوردار است. پارک ملی Cairngorms درست در آستانه شهر قرار دارد و این تنها یکی از بسیاری از فرصت های فریبنده است.

 

6: گلاسکو
نسبت PE: 5.4
میانگین قیمت خانه: 209072 پوند
گلاسکو، بزرگترین شهر اسکاتلند، شهری در حال افزایش است. متأسفانه، پس از بسته شدن شرکت‌های کشتی‌سازی و مراکز تولیدی، سابقه طولانی رنج اقتصادی دارد. با این حال، گلاسکو از طریق سرمایه گذاری گسترده در زیرساخت ها و بخش های جدید مانند مهندسی هوافضا، فناوری های دیجیتال و انرژی های تجدید پذیر از بازگشت بزرگی برخوردار است. این شهری با ترکیبی فوق العاده از قدیم و جدید است و مملو از فرصت و شخصیت است.

 

شهر گلاسکو
شهر گلاسکو شهر بزرگی در اسکاتلند است که بر روی رودخانه کلاید واقع شده است. جمعیت آن 598040 نفر و مساحت آن 335 مایل مربع است. این شهر که به عنوان “مکان سبز عزیز” شناخته می شود، به ساکنان فرصت های زیادی برای انجام دادن می دهد.

 

5: آبردین
نسبت PE: 5.4
میانگین قیمت خانه: 197299 پوند
اسکاتلند به سادگی بر این لیست تسلط دارد! آبردین به دلیل تمایزش به شهر گرانیتی معروف است.

گرانیت خاکستری Ctive در بسیاری از کارهای ساختمانی خود استفاده می شود. سرگردانی در کل شهر بسیار لذت بخش است، زیرا تقریباً در هر خیابان یک فروشگاه جذاب، رستوران دنج یا لذت معماری جالب پیدا می شود. آبردین نیز مانند شهرها سرسبز است و از موقعیت خود به عنوان یک شهر جنگلی اروپایی برخوردار است. این شهر دارای چهار جنگل در اطراف خود است و متعهد به حفظ مسیرهای وسیع فضای سبز در محدوده خود است.

 

آبردین
آبردین شهری در شمال شرقی اسکاتلند است و برای قرن ها بندر مهمی بوده است. این شهر به‌عنوان یکی از پایتخت‌های انرژی اروپا شناخته می‌شود و دارای مناظر زیبا با پارک‌ها و فضاهای سبز فراوان برای کشف است.

 

4: استرلینگ
نسبت PE: 5.4
میانگین قیمت خانه: 212908 پوند
استرلینگ به دلیل ویژگی های متعدد و پتانسیل عالی برای رفت و آمد به دیگر شهرهای بزرگ اسکاتلند، لذت زندگی در آن است. اینجا یک احساس اجتماعی واقعی وجود دارد، حتی اگر استرلینگ شهر بزرگی است. در طول سال از رویدادهای فرهنگی متعدد، بازارها و جشن ها لذت می برد. علاقه مندان به تاریخ همچنین قلعه خیره کننده استرلینگ قرن شانزدهمی را که بر فراز شهر قدیمی شهر قرار دارد، دوست خواهند داشت.

 

استرلینگ و فالکرک
در مورد استرلینگ و فالکرک چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. این شهر در مرکز اسکاتلند، درست در جنوب گلاسکو واقع شده است، که شهری زیبا با امکانات فراوان برای افرادی است که می خواهند در خارج از محل کار خود لذت ببرند. مردم اینجا دوستانه هستند،

 

3: بردفورد
نسبت PE: 4.8
میانگین قیمت خانه: 149507 پوند
انگلستان بالاخره در لیست ما قرار گرفت! بردفورد یک شهر بزرگ در غرب یورکشایر است که تاریخ غنی و آینده ای هیجان انگیز دارد. نه تنها از نظر ارتباط جاده ای، به ویژه برای یورکشایر، به خوبی متصل است، طرح های پیاده روی و دوچرخه سواری آن نیز به طور مداوم در حال گسترش است. این باعث می شود که لذت بردن از شهر را با پای پیاده یا دوچرخه راحت تر کنید. به‌علاوه، اگر می‌خواهید از شلوغی شهر دور شوید، Ilkley Moor در فاصله‌ای دورتر است.

 

یورکشایر غربی
یورکشایر غربی یک شهرستان در شمال انگلستان است. از جنوب با منچستر بزرگ، از غرب با لنکاوی و از شرق با شرق رایدینگ یورکشایر همسایه است. از هفت ناحیه کرکلیز، کالدردیل، برادفورد، ویکفیلد، لیدز، شفیلد هالام و یورک تشکیل شده است.

 

2: کارلایل
نسبت PE: 4.8
میانگین قیمت خانه: 165006 پوند
کارلایل به عنوان «شهرک شهرستان کامبریا» ترکیبی دوست‌داشتنی از راحتی زندگی شهری و دسترسی آسان به فضای باز عالی را ارائه می‌دهد. اگرچه در اواسط تا اواخر دهه 2000 توسط سیل ویران شد، کارلایل قوی تر از همیشه بازگشت. طرح‌های بازسازی و سرمایه‌گذاری خصوصی بدین معناست که امروزه می‌توانید بارها و رستوران‌های شیک و هوشمندی را بیابید که پاساژهای بازسازی‌شده ویکتوریایی را تزئین کرده و در بافت تاریخی شهر بافته شده‌اند. اسکاتلند نیز در چند قدمی فاصله است و منطقه دریاچه کمتر از یک ساعت با قطار یا ماشین فاصله دارد.

 

کامبریا
کامبریا شهرستانی در شمال انگلستان و یکی از زیباترین مکان ها برای زندگی است. عوامل زیادی در انتخاب محل زندگی وجود دارد، اما کامبریا چیزی برای همه دارد!

 

1: لندندری
نسبت PE: 4.7
میانگین قیمت خانه: 155917 پوند
برنده مقرون به صرفه ترین شهر در بریتانیا، لندندری، ایرلند شمالی است. لندندری در ساحل شمالی ایرلند، جایی که مسیر ساحلی کوزوی و راه اقیانوس اطلس وحشی به هم می رسند، مملو از مناظر زیبای خیره کننده است. دیوارهای قرون وسطایی آن که غنی از تاریخ است، بیش از 400 سال است. با این حال، این شهر سرشار از دارایی ها و مزایای شهر مدرن است. در اینجا یک غذاخوری جهانی پر رونق وجود دارد و فرهنگ کافه‌ها دائماً در حال بهبود است. لندندری همچنین به خاطر خونگرمی و شوخ طبعی مردمی که در اینجا زندگی می کنند مشهور است.

 

فاکتورهای اصلی هزینه ای که باید در هنگام انتقال به یک منطقه جدید در نظر بگیرید.

 

امیدواریم فهرست ما به شما ایده خوبی از معنای PE و اهمیت آن بدهد. با این حال، بررسی مقرون به صرفه بودن واقعی یک منطقه به معنای نگاه کردن به آن از زوایای مختلف است. اینها عوامل اصلی هزینه هستند که باید قبل از انجام یک حرکت بزرگ در نظر داشته باشید.

 

خرید مواد غذایی

در حالی که قیمت مواد غذایی در بریتانیا از منطقه ای به منطقه دیگر تفاوت زیادی ندارد، تفاوت هایی وجود دارد که باید در نظر گرفت. چه نوع سوپرمارکت هایی به جایی که می خواهید زندگی کنید نزدیک هستند؟ آیا بازارهای محلی و مشاغل کوچک برای خرید وجود دارد؟ این چه تاثیری بر گزینه های خرید غذا و هزینه های واقعی شما خواهد داشت؟

 

انجام یک تخمین تقریبی از انتخاب های ماهیانه و هزینه های خرید غذا می تواند مفید باشد. از آنجایی که غذا یک هزینه ثابت است، هنگام جستجوی یک مکان جدید برای زندگی، ارزش آن را دارد که در نظر داشته باشید. در حالی که chea مکان‌های آفات برای زندگی در بریتانیا ممکن است تفاوت زیادی در قیمت مواد غذایی نداشته باشند، این هنوز یک عامل مهم است.

 

HomeViews چیست؟

علاوه بر ملزومات روزانه، باید هزینه‌های احتمالی مربوط به صحنه‌های فرهنگی، شبانه، غذاخوری و سرگرمی عمومی منطقه مورد نظر خود را نیز در نظر بگیرید. به اندازه کافی آسان است که از طریق یک جستجوی آنلاین سریع، یک ایده تقریبی از قیمت رستوران، میخانه و کلوب بدست آورید. برای تجربه‌های فرهنگی و سرگرمی، وب‌سایت‌های مربوطه باید قیمت‌های مرتبط با آن‌ها را نمایش دهند.

 

کمی وقت بگذارید تا بفهمید که دوست دارید در دهکده، شهر یا شهر جدیدتان چه کارهایی انجام دهید. این باید به شما کمک کند تا هزینه زندگی در آنجا را فراتر از اصول اولیه محاسبه کنید.

 

هزینه حمل و نقل

یکی از عوامل هزینه که به راحتی نادیده گرفته می شود، گزینه های حمل و نقل شما است. آیا از حمل و نقل عمومی استفاده خواهید کرد؟ اگر بله، هزینه آن در ماه چقدر خواهد بود؟ اگر نه، آیا باید همه جا رانندگی کنید؟ هزینه های مربوط به سوخت، پارکینگ و سایر هزینه ها مانند مالیات و بیمه چقدر خواهد بود؟

 

نحوه رفت و آمد شما در منطقه جدید یک نکته کلیدی است که هزینه قابل توجهی دارد.

 

امیدواریم که این لیست چشمان شما را به امکانات شهر ارزان‌تر در بریتانیا باز کرده باشد. در آینده برای نکات برجسته بیشتر در مورد مقرون به صرفه ترین مناطقی که می توانید در سراسر کشور پیدا کنید، اینجا را بررسی کنید. ارزان‌ترین مکان‌ها برای زندگی در بریتانیا همیشه در حال تغییر هستند زیرا سرمایه‌گذاری‌های جدید و نیروهای بازار بازارهای مسکن را تغییر می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top