اطلاعیه هواپیمایی ایران ایر در مورد مقررات ورود به بریتانیا

مقررات ورود به بریتانیا

اطلاعیه هواپیمایی ایران ایر در مورد مقررات ورود به بریتانیا جهت دارندگان پاسپورت کشور دومینیکا و وانوآتو:

به گزارش اداره کل روابط عمومی “هما”، مسافران دارای پاسپورت کشور دومینیکا و وانوآتو که قصد انجام سفر به کشور انگلستان را دارند از تاریخ 19JUL2023 میبایستی قبل از سفر اقدام به اخذ ویزای انگلستان نمایند.

 

ایرانی‌ها بدون دریافت ویزا به کدام کشورها می‌توانند سفر کنند؟

 

مسافرانی که زمان صدور بلیت آنها 19JUL2023 قبل از ساعت ۱۵:۰۰ به وقت انگلستان بوده و تاریخ سفر آنان قبل از 2023 16AUG است میتوانند بدون اخذ ویزا به کشور انگلستان سفر نمایند

 

دولت بریتانیا به دلیل «سوءاستفاده» از سیستم مهاجرت، شرایط ویزا را برای پنج کشور وضع کرده است و سوئلا براورمن دلیل آن را «سوءاستفاده» از سیستم مهاجرت عنوان می‌کند.

 

وزیر کشور گفت که این تغییرات “فقط به دلایل مهاجرت و امنیت مرزی” انجام شده است و تاکید کرد که این “نشانه ای از روابط ضعیف” با دومینیکا، هندوراس، نامیبیا، تیمور-لسته و وانواتو نیست.

 

او روز چهارشنبه در بیانیه‌ای کتبی به نمایندگان مجلس گفت: «عملیات شهروندی دومینیکا و وانواتو از طریق طرح سرمایه‌گذاری نشان دهنده سوء استفاده آشکار است». او گفت که دو متحد مشترک المنافع به افرادی که برای بریتانیا خطرناک هستند، تابعیت می دهند.

 

خانم براورمن گفت: “افزایش قابل توجه و پایدار” در اتباع نامیبیا و هندوراس وجود داشته است که از حق خود برای بازدید از بریتانیا برای مدت محدود بدون ویزا برای درخواست پناهندگی “سوء استفاده” کرده اند.

 

او نوشت: «به این ترتیب، نامیبیاها و هندوراسی‌ها در بین اتباع بدون ویزا برای درخواست #پناهندگی رتبه اول را دارند. این ارقام بالا ناپایدار هستند و به طور قابل توجهی به فشارهای عملیاتی کمک می کنند که منجر به منحرف شدن منابع خط مقدم از سایر اولویت های عملیاتی شده است.

 

نامیبیا یکی دیگر از اعضای مشترک المنافع 56 مستعمره سابق بریتانیا است.

 

اطلاعیه هواپیمایی ایران ایر در مورد مقررات ورود به بریتانیا جهت دارندگان پاسپورت کشور دومینیکا و وانوآتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top