انتاریو و BC قرعه کشی های جدید PNP را برگزار می کنند

در اینجا نگاهی به قرعه کشی های PNP که بین 11 و 15 ژوئیه برگزار شده است، می باشد.

هفته گذشته، انتاریو یک قرعه کشی بزرگ جدید برنامه نامزدهای استانی (PNP) و BC دور دعوت هفتگی PNP خود را برگزار کردند.

 

اکثر استان ها و مناطق کانادا (به استثنای کبک و نوناووت) PNP های خود را دارند. از طریق این برنامه ها، نامزدهای علاقه مند ممکن است برای درخواست نامزدی استانی دعوت شوند. اگرچه نامزدی استانی به خودی خود با اقامت دائم یکسان نیست، اما می تواند شانس اخذ اقامت دائم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

 

به عنوان مثال، نامزدهای PNP با نمایه های اکسپرس اینتری که نامزدی دریافت می کنند، 600 امتیاز به امتیاز خود اضافه می کنند. آنها همچنین واجد شرایط دعوت به درخواست برای یک دور دعوت نامه خاص PNP هستند. اولین قرعه کشی همه برنامه ها از سال 2020 در 6 جولای برگزار شد و در مجموع 1500 داوطلب اکسپرس انتری با حداقل امتیاز سیستم رتبه بندی جامع (CRS) 557 دعوت نامه برای درخواست (ITA) برای اقامت دائم دریافت کردند. انتظار می رود قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری چهارشنبه آینده، 20 جولای برگزار شود.

 

در هفته گذشته، دو استان کانادا به عنوان بخشی از PNP خود برای مهاجران احتمالی دعوت نامه صادر کرده اند. در اینجا جزئیات این قرعه کشی های جدید آمده است.

 

بریتیش کلمبیا
استان بریتیش کلمبیا معمولاً دور دعوت‌نامه‌های برنامه نامزدهای استانی (PNP) را به صورت هفتگی برگزار می‌کند.

این هفته، دورهای دعوت در 12 ژوئیه تحت برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) برگزار شد. بیش از 164 نامزد برای درخواست نامزدی استانی در این قرعه کشی ها دعوت نامه دریافت کردند.

در مجموع 132 نفر از این نامزدها از طریق قرعه کشی عمومی دعوت شدند. این کاندیداها باید شرایط یکی از مقوله‌های اکسپرس اینتری BC یا Skills Immigration در بریتیش کلمبیا را داشته باشند که از طریق سیستم ثبت مهارت‌ها و مهاجرت (SIRS) مدیریت می‌شوند.

داوطلبانی که در این قرعه کشی دعوت نامه دریافت کردند، از زیر مجموعه های Skilled Worker، International Graduate و Entry Level و Semi-Skilled بودند و بسته به رشته، حداقل نمره استانی بین 78 تا 130 نیاز داشتند.

 

از چند هفته پیش، این استان همچنین دورهای دعوت از نامزدهای مشاغل خاص را برای رفع نیازهای افزایش یافته نیروی کار در بخش های خاصی از اقتصاد برگزار می کند. این هفته استان از افراد زیر دعوت کرد:

22 مربی کودک (NOC 4214) با حداقل امتیاز 60.
10 کارمند مراقبت های بهداشتی با حداقل امتیاز 70؛
کمتر از پنج دستیار مراقبت های بهداشتی (NOC 3413) با حداقل امتیاز 60؛ و
کمتر از پنج تکنسین و دامپزشک بهداشت حیوانات (NOC 3114 و NOC 3213) با حداقل امتیاز 60.

 

انتاریو
برنامه نامزد مهاجر انتاریو (OINP) از 755 کاندیدایی دعوت کرد که ممکن است واجد شرایط شرکت در جریان تجارت ماهر انتاریو اکسپرس اینتری باشند. این کاندیداها باید در سیستم اکسپرس انتری دارای امتیاز سیستم رتبه بندی جامع (CRS) حداقل 310 باشند. انتاریو از کاندیداهایی دعوت کرد که بین تاریخ های 14 جولای 2021 و 14 جولای 2022 نمایه اکسپرس انتری ایجاد کرده بودند.

 

جریان تجارت ماهر مرتبط با اکسپرس انتری انتاریو راهی برای اقامت دائم برای برنامه کارگران ماهر فدرال و نامزدهای کلاس تجربه کانادا ارائه می دهد. OINP از نامزدهای واجد شرایط دعوت می کند تا برای نامزدی استانی درخواست دهند.

 

برای واجد شرایط بودن، نامزدها باید با مجوز کار معتبر در انتاریو زندگی کنند. آنها همچنین باید حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت یا معادل آن در کار پاره وقت داشته باشند. آنها باید این تجربه کاری را در استان در یک شغل ماهر که در گروه کوچک 633 یا گروه اصلی 72، 73 یا 82 تحت طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) فهرست شده است، تکمیل کرده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top