امارات، برترین مقصد برای ویزای کار

امارات، برترین مقصد برای ویزای کار

امارات، برترین مقصد برای ویزای کار : بر اساس گزارش جدیدی که روز جمعه توسط پلتفرم منابع انسانی Deel منتشر شد، امارات متحده عربی کشور شماره یک انتخابی در جهان برای افرادی است که به دنبال مهاجرت به خارج از کشور برای کار هستند.

 

فرانسه پزشک خارجی جذب می‌کند
اجازه کار با ویزای توریستی بریتانیا در سال 2024

 

گزارش استخدام جهانی Deel که بر اساس اطلاعات 300,000 قرارداد در سراسر جهان است، می‌گوید که امارات متحده عربی از بیش از 150 کشور به عنوان محبوب‌ترین مقصد برای ویزای استخدامی بین‌المللی استعدادیابی پیشی گرفته است.

 

دیل در گزارشی که روز جمعه منتشر شد گفت، امارات متحده عربی به ویژه در میان جویندگان کار در خدمات مالی، فناوری اطلاعات و خدمات، نرم افزارهای کامپیوتری، مشاوره مدیریت، و صنایع بازاریابی و تبلیغات مورد توجه است.

 

پرتقاضاترین نقش ها در کشور شامل مشاور مدیریت، مدیر محتوا، مهندس نرم افزار، مدیر بازاریابی تاثیرگذار و مدیر استراتژی است.

 

به طور کلی، هلند به عنوان دومین مقصد محبوب برای ویزا برای کارگران بین المللی و پس از آن فرانسه، بریتانیا و سنگاپور انتخاب شدند.

 

امارات و کشورهای دیگر مانند هند، ترکیه، بریتانیا و فرانسه نیز بهترین مقاصد انتخابی برای استخدام‌کنندگان بودند.

 

دیل خاطرنشان کرد: نتایج این مطالعه بر تعهد امارات متحده عربی به پرورش نیروی کار چندملیتی متنوع و پر جنب و جوش تاکید می کند.

 

امارات، برترین مقصد برای ویزای کار : تارک سلام، رئیس بخش توسعه در Deel، گفت: “تعهد این کشور به استعداد، نوآوری و محیط کسب و کار پویا به وضوح در بین متخصصان بین المللی طنین انداز شده و موقعیت آن را به عنوان یک مقصد برتر استخدامی مستحکم می کند.”

 

سلام گفت که نیروی کار متنوع و چندفرهنگی “بزرگترین دارایی امارات” است و افزود که با جذب و حفظ کارگران جهانی، این کشور خود را برای رشد اقتصادی مستمر قرار می دهد.

 

این مطالعه در مجموع 160 کشور را پوشش داد و اطلاعاتی از 20000 مشتری را در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top