25 بورسیه تحصیلی فول فاند در ایالات متحده برای دانشجویان بین المللی

25 بورسیه تحصیلی فول فاند در ایالات متحده برای دانشجویان بین المللی

بورسیه تحصیلی فول فاند در ایالات متحده برای دانشجویان بین المللی: یکی از مقصدهای تحصیلی عالی که می توانید به آن فکر کنید ایالات متحده آمریکا است و دارای برخی از دانشگاه های رتبه بندی برتر در جهان است. می توانید مطمئن باشید که تحصیل در ایالات متحده سرگرم کننده خواهد بود و با هیجان بسیار همراه است. مدارک اعطا شده در ایالات متحده آمریکا در سراسر جهان بسیار معتبر است.

 

آخرین بورسیه های تحصیلی برترین دانشگاه های جهان

 

تحصیل در خارج از کشور مانند ایالات متحده می تواند هزینه بر باشد، مگر اینکه شما به نوعی حمایت مالی داشته باشید. که بخشی از آن معمولاً برنامه هایی با بودجه کامل است. تعدادی از بورسیه های تحصیلی با بودجه کامل در ایالات متحده در اینجا توسط visashi.com گردآوری شده است تا به رویای شما برای تحصیل در ایالات متحده به عنوان یک دانشجوی بین المللی کمک کند.

 

لیست رتبه بندی برتر بورسیه های تحصیلی فول فاند در ایالات متحده

مهلت های بورسیه مختص برنامه های فردی است و سالانه به روز می شود. برترین ها در لیست بورسیه های تحصیلی با بودجه کامل برای تحصیل در ایالات متحده عبارتند از:

 

1.) برنامه دانشجویی فولبرایت خارجی

برنامه فولبرایت بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا است. این کمک هزینه تحصیل، کتاب های درسی، بلیط هواپیما، کمک هزینه زندگی و بیمه درمانی را پوشش می دهد. شما نمی توانید در مورد بورسیه های تحصیلی کامل در ایالات متحده برای دانشجویان بین المللی بدون ذکر برنامه دانشجویی فولبرایت صحبت کنید.

 

2.) برنامه دانش پژوهان بنیاد مسترکارت

برنامه بورسیه های بنیاد مسترکارت از 113 دانشجو، از کشورهای جنوب صحرای آفریقا برای تحصیل در دانشگاه های برتر ایالات متحده آمریکا و کانادا مانند  University of California, Michigan State University (MSU)  و تعداد انگشت شماری دیگر پشتیبانی می کند. دانش پژوهان حمایت کامل مالی می شود تا یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد حرفه ای را دنبال کنند.

 

3.) بورسیه های بیل گیت (بورسیه گیتس)

بورسیه گیتس، که هدف آن دانشجویان با عملکرد بالا با سوابق تحصیلی خوب است، با هدف حمایت از هزینه های کامل حضور دانشجویان که توسط کالج یا دانشگاه آنها در ایالات متحده مشخص شده است، است. بورسیه تحصیلی گیتس (TGS) یک بورسیه تحصیلی بسیار انتخابی و آخرین دلاری برای سالمندان برجسته، اقلیت و دبیرستان از خانواده های کم درآمد است. هر سال، این بورسیه تحصیلی به 300 نفر از این رهبران دانشجویی اعطا می شود تا به آنها کمک کند.

 

4.) برنامه بورسیه های بین المللی AAUW

انجمن آمریکایی زنان دانشگاه – بورسیه های بین المللی AAUW برای تحصیل یا تحقیق تمام وقت در ایالات متحده به زنانی اعطا می کند که شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم نیستند. این بورسیه برای کارشناسی ارشد 18000 دلار، برای دکترا 20000 دلار و برای دانشجویان فوق دکترا 30000 دلار است. متقاضیان باید تا 30 سپتامبر (سال قبل) معادل مدرک لیسانس ایالات متحده را به دست آورده باشند و به موسسات تحصیلی پیشنهادی خود قبل از درخواست بورسیه درخواست دهند.

 

5.) بورسیه های Harambe Fletcher برای دانشجویان آفریقایی ایالات متحده آمریکا

بورسیه تحصیلی Harambe Fletcher یک جایزه شهریه کامل برای رهبران جوان کارآفرین آفریقایی است که مایل به ادامه برنامه کارشناسی ارشد در مدرسه فلچر در دانشگاه تافتس هستند که از سپتامبر شروع می شود. رشته تحصیلی واجد شرایط، کارشناسی ارشد هنر در حقوق و دیپلماسی (MALD)، کارشناسی ارشد تجارت بین المللی (MIB) است.

 

6.) برنامه همفری فلوشیپ

برنامه کمک هزینه تحصیلی هامفری برای متخصصان با تجربه طراحی شده است. سالانه تقریباً 200 بورسیه با بودجه کامل اعطا می شود. نامزدهای واجد شرایط از کشورهای شرق آسیا و اقیانوس آرام، اروپا و اوراسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا، جنوب صحرای آفریقا، آسیای جنوبی و مرکزی و نیمکره غربی.

 

7.) بورسیه تحصیلی دانشگاه هاروارد MBA Boustany

بورسیه تحصیلی Boustany MBA هاروارد هر دو سال یک بار برای یک دوره دو ساله در مدرسه بازرگانی هاروارد اعطا می شود.

بورس تحصیلی موارد زیر را ارائه می دهد:
• کمک مالی به مبلغ 95000 دلار آمریکا (47500 دلار آمریکا در سال) برای هزینه های تحصیل
• هزینه های رفت و آمد و اقامت مربوط به دوره کارآموزی.

 

8.) بورسیه 7UP مدرسه بازرگانی هاروارد برای دانشجویان نیجریه

بورسیه تحصیلی کامل مدرسه بازرگانی سون آپ هاروارد توسط شرکت Seven-Up Bottling از نیجریه برای بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس آن ایجاد شد و با چشم انداز کلی شرکت برای ایجاد آینده ای سبزتر برای نیجریه ای ها است. برنامه برای دانشجویان پذیرفته شده در کلاس MBA مدرسه بازرگانی هاروارد در سال بعد باز می شود.

 

9.) بورسیه Google Lime برای دانش آموزان دارای معلولیت

بورسیه Google Lime که برای تحصیل در ایالات متحده یا کانادا در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری اعطا می شود. Level، یک بورسیه تحصیلی با بودجه کامل است که به دانش آموزان معلولی که علاقه مند به دوره هایی مانند علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر یا مهندسی نرم افزار هستند، ارائه می شود.

 

10.) بورسیه تحصیلی لیسانس صندوق آموزش زوادی آفریقا برای زنان

در مشارکت با Google، صندوق آموزش زوادی آفریقا یک برنامه بورسیه تحصیلی با بودجه کامل اعطا می‌کند که برای ارائه به دختران/زنان با استعداد تحصیلی با پیشینه‌های محروم از آفریقا، فرصت آموزش عالی در سطح تحصیلات کارشناسی در ایالات متحده آمریکا، اوگاندا، غنا، آفریقای جنوبی، و کنیا.

 

11.) برنامه کمک هزینه های بنیاد کمپبل

برنامه بورسیه Chesapeake کمک هزینه تحصیلی یک فرصت دو ساله برای به دست آوردن تجربه عملی حرفه ای در زمینه اعطای کمک هزینه زیست محیطی است. یک کمک هزینه تحصیلی در هر یک از برنامه های ابتکاری Chesapeake (مشارکت مدنی، کشاورزی) اعطا خواهد شد. بنیاد کمپبل 40000 دلار در سال ارائه می دهد و علاوه بر این، مزایای استثنایی از جمله پزشکی، دندانپزشکی، بینایی، برنامه بازنشستگی، مرخصی با حقوق و ابزارهای فن آوری پیشرفته را ارائه می دهد.

 

12.) کمک هزینه تحصیلی کمپبل برای زنان دانش پژوه از کشورهای در حال توسعه

کمک هزینه تحصیلی بنیاد Vera R. Campbell برای دانشمند علوم اجتماعی زن پسادکتری از یک کشور در حال توسعه ارائه می شود که کارشان به توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی زنان در آن کشور می پردازد.

 

13.) بورسیه AAHPM در ایالات متحده آمریکا برای پزشکان کشورهای در حال توسعه

صندوق بورس تحصیلی کشورهای در حال توسعه برای دسترسی به آموزش با کیفیت برای پزشکانی که در کشورهای در حال توسعه برای شرکت در آکادمی آمریکایی آسایشگاه و طب تسکین دهنده (AAHPM) و مجمع سالانه HPNA در ونکوور اقامت دارند، تأسیس شد.

 

14.) برنامه بورسیه EDSF

بنیاد بورسیه اسناد الکترونیکی – برنامه بورسیه EDSF در سال 1999 برای شناسایی و حمایت از نسل بعدی متخصصان برای صنعت مدیریت اسناد و ارتباطات گرافیکی آغاز شد. بورسیه های EDSF به دانشجویان تمام وقت اعطا می شود که متعهد به دنبال کردن حرفه ای در بازار مدیریت اسناد و ارتباطات گرافیکی هستند.

 

15.) برنامه دانش پژوهان آکادمی پسا دکتری دانشگاه هاروارد

این برنامه دانش پژوهان برجسته را در ابتدای کار خود شناسایی کرده و از آنها حمایت می کند تا با پیشرفت در مشاغل مختلف، به برتری دست یابند.

دانش پژوهان آکادمی برای یک دوره اقامتی دو ساله در مقطع فوق دکتری در آکادمی هاروارد برای مطالعات بین المللی و منطقه ای، دانشگاه هاروارد، کمبریج، MA منصوب می شوند. این برنامه برای همه دریافت‌کنندگان اخیر دکترا و داوطلبان دکترا در علوم اجتماعی یا حقوق آزاد است.

 

16.) بورسیه دانشگاه آمریکایی در حال ظهور جهانی (AU EGLS)

بورسیه دانشگاه آمریکایی – AU Emerging Global Leader Scholarship یک بورسیه تحصیلی با بودجه کامل است که ضمن افزایش تنوع بین المللی، دسترسی و فرصت های آموزشی را ارتقا می دهد. بورسیه AU Emerging Global Leader Scholarship (AU EGLS) برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارائه می شود.

 

اولویت برای بورسیه تحصیلی AU EGL به دانشجویان بین‌المللی داده می‌شود که بر موانع و چالش‌های مختلف غلبه کرده‌اند و همچنین کسانی که از پیشینه‌های جهانی و اجتماعی-اقتصادی متنوع و کم‌نماینده هستند.

 

17.) بورسیه های شایستگی بین المللی در دانشگاه ایالتی آیووا

ایالت آیووا متعهد به ثبت نام جمعیت دانش آموزی متنوع و با استعداد است. بورسیه بین‌المللی شایستگی به دانش‌آموزانی تعلق می‌گیرد که پیشرفت تحصیلی قوی، و استعداد یا دستاوردهای برجسته در یک یا چند زمینه زیر از خود نشان داده‌اند: ریاضیات و علوم، هنر، فعالیت‌های فوق برنامه، خدمات اجتماعی، رهبری، نوآوری، یا کارآفرینی.

 

18.) برنامه پژوهشگران جوان آفریقایی ییل (YYAS).

YYAS یک برنامه آکادمیک و غنی سازی فشرده است که هدف آن حمایت از جوانان آفریقایی است که در حال حاضر در دبیرستان هستند و قصد دارند تحصیلات عالی را دنبال کنند و همچنین کسانی که مایل به ایجاد تأثیر رهبری معنادار در دوران جوانی هستند. این برنامه بودجه کامل برای دانش پژوهان آفریقایی واجد شرایط برای تحصیل در ایالات متحده را پوشش می دهد.

 

19.) بورسیه های دانشجویی بین المللی دانشگاه ایلینوی وسلیان

بورسیه های تحصیلی مبتنی بر شایستگی به متقاضیان بین المللی واجد شرایط با پیشرفت تحصیلی برجسته و نمرات آزمون در آزمون های ورودی مورد نیاز ارائه می شود. این بورسیه ها در جوایز کارشناسی ایالات متحده از 10000 تا 30000 دلار در سال متغیر است و تا چهار سال قابل تمدید است. در برخی موارد، کمک های اضافی از طریق وام های دانشجویی و استخدام در دانشگاه ارائه می شود.

علاوه بر این، دو بورسیه تحصیلی بین المللی رئیس جمهور با شهریه کامل ارائه می شود. این بورسیه ها هر ساله به دو دانشجوی بین المللی واجد شرایط در ارزیابی استعدادها، علایق و دستاوردهای تحصیلی اعطا می شود. هر بورسیه تحصیلی کامل برای چهار سال تحصیل در دانشگاه ایلینوی وسلیان قابل تمدید است.

 

20.) بورسیه تحصیلی واگنر دانشگاه نیویورک

این بورسیه ها به تعداد محدودی از دانشجویان پذیرفته شده در هر دوره ارائه می شود، از جمله تمام برنامه های تحصیلی واگنر دانشگاه نیویورک و دانشجویان بین المللی. جوایز صرفا بر اساس قدرت درخواست و کمک هایی است که کمیته پذیرش فارغ التحصیلان معتقد است متقاضی می تواند به جامعه واگنر دانشگاه نیویورک ارائه دهد.

همه متقاضیان بین المللی دانشجویان کارشناسی ارشد در NYU Wagner به طور خودکار برای همه بورسیه های مبتنی بر شایستگی در نظر گرفته می شوند، زیرا دانشگاه به متقاضیان بورس تحصیلی از داخل و خارج از ایالات متحده توجه یکسانی می کند. جوایز جزئی به بورسیه های تحصیلی کامل از جمله بورس تحصیلی رابرت اف واگنر است که شامل کمک هزینه سالانه 20000 دلار است.

 

21.) بورسیه های تحصیلی فارغ التحصیلان تحقیقاتی مایکروسافت، ایالات متحده

بورسیه تحصیلی زنان فارغ التحصیل تحقیقاتی مایکروسافت یک برنامه بورسیه یک ساله با بودجه کامل برای دانشجویان برجسته زنان فارغ التحصیل است و برای کمک به افزایش تعداد زنانی که در مقطع دکترا دنبال می کنند طراحی شده است.

 

22.) صندوق بورسیه یادبود یوسی شیف در دانشگاه میشیگان،

صندوق بورسیه یادبود یوسی شیف در ایالات متحده آمریکا برای ارتقای درک بین المللی و ارائه یک فرصت آموزشی از طریق بورسیه تحصیلی به دانشجویان فارغ التحصیل خارجی (از کشورهای در حال توسعه) نیازمند طراحی شده است.

 

23.) برنامه جوایز بورسیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی آی بی ام

این کمک هزینه تحصیلی دو ساله است که در زمینه های اصلی تحقیقاتی IBM مورد علاقه است و به طور کامل تامین می شود. از دانشجویان از همه ملیت ها برای درخواست استقبال می شود و برندگان جوایز باید از طریق نامزدهای دانشکده انتخاب شوند.

 

24.) برنامه همکاران محیط زیست دانشگاه هاروارد

این برنامه یک برنامه بودجه کامل است که توسط مرکز محیط زیست دانشگاه هاروارد ایجاد شده است تا دارندگان مدرک دکتری اخیر بتوانند از منابع هاروارد برای مقابله با چالش های پیچیده زیست محیطی استفاده و گسترش دهند. همکاران به مدت دو سال با اعضای هیئت علمی دانشگاه هاروارد در هر مدرسه یا گروهی کار می کنند تا دانش جدید و همچنین تقویت ارتباطات بین رشته های دانشگاهی را تقویت کنند.

 

25.) بورسیه بل برای محققان بین المللی

طرح کمک هزینه تحصیلی فرصتی برای پژوهشگر و فرصت های رهبری و آموزش در یک برنامه دو ساله و بدون مدرک در زمینه جمعیت و توسعه را در اختیار محقق قرار می دهد. حوزه های کانونی مورد علاقه عبارتند از: تعیین کننده های اجتماعی و محیطی سلامت جمعیت، جوامع سالمند، محل کار و رفاه و جمعیت شناسی اجتماعی و خانوادگی.

 

راهنمای سریع درخواست برای بورسیه های تحصیلی با بودجه کامل در ایالات متحده

برای درخواست و دریافت بورسیه های تحصیلی فول فاند در ایالات متحده، در اینجا چند اقدام آسان اما موثر و ضروری وجود دارد.

 

مرحله اول: بدانید از کجا باید بورسیه ها را پیدا کنید. اول از همه، برای یافتن بورسیه تحصیلی کامل به کجا می روید؟ و من مطمئن هستم که خواندن این پست ثابت کرده است که شما مکان مناسبی هستید.

 

مرحله دوم: از قبل آماده شوید. شما همیشه می توانید به دنبال این باشید که احتمالاً چه سؤال یا نیازهایی از شما پرسیده می شود.

 

مرحله سوم: سخت کار کنید و انگیزه خود را حفظ کنید. برخی از فرآیندها می‌توانند سخت‌گیرانه شوند، اما بیشتر اوقات راهی برای فیلتر کردن نامزد ضعیف ما است. پس به آن ادامه دهید.

 

مرحله چهارم: خود را از سایر متقاضیان متمایز کنید. من به این می‌گویم که یک چیز اضافی برای عادی‌سازی ایجاد کنید. خارق العاده.

 

مرحله پنجم: دستورالعمل های برنامه را به دقت بخوانید. اکنون این اشتباه را نکنید که فکر کنید همه دستورالعمل‌ها و رویه‌ها یکسان هستند، بنابراین حتماً مطالعه کنید تا در نهایت چیزی واضح را از دست ندهید و آماده به نظر نرسید.

 

مرحله ششم: یک مقاله یا نامه پوششی استثنایی برای بورسیه تحصیلی ارسال کنید.

 

گام هفتم: واقع بین باشید و دروغ نگویید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top