تغییرات جدید قانون ویزای طلایی امارات

تغییرات جدید قانون ویزای طلایی امارات

تغییرات جدید قانون ویزای طلایی امارات درها را به سوی طیف وسیع‌تری از سرمایه‌گذاران باز می‌کند

 

امارات، برترین مقصد برای ویزای کار

 

به گفته یک کارشناس املاک در این کشور، تغییرات قوانین ویزای طلایی امارات برای سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات دبی یک “تغییر بازی” است.

 

تغییرات هیجان‌انگیزی برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال ویزای طلایی در امارات هستند در حال انجام است، زیرا شرایط واجد شرایط بودن برای سرمایه‌گذاران ملک به میزان قابل‌توجهی تسهیل شده است.

 

دولت امارات حذف حداقل پیش‌پرداخت یک میلیون درهم (۲۷۲۰۰۰ دلار) برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات را اعلام کرده است که نشان‌دهنده یک تغییر اساسی در برنامه ویزای طلایی است.

 

تغییرات جدید قانون ویزای طلایی امارات

این پیشرفت فرصتی طلایی برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند تا از بازار پر رونق املاک امارات بهره ببرند و ویزای اقامت ۱۰ ساله را تضمین کنند.

 

سلیمان حسام‌الدین، مدیر بازاریابی دیجیتال D&B Properties، گفت: “تصمیم امارات برای حذف حداقل شرط پیش‌پرداخت، یک بازی برای سرمایه‌گذاران است. این در را برای طیف متنوع‌تری از افراد باز می‌کند.”

 

از ۲۴ ژانویه ۲۰۲۴، امارات حداقل شرط پیش‌پرداخت ۱ میلیون درهم (۲۷۲۰۰۰ دلار) یا ۵۰ درصد ارزش ملک برای ویزای طلایی ملک را لغو کرد.

 

این بدان معناست که، صرف نظر از مبلغ پیش‌پرداخت و وضعیت ملک (پیش‌فروش، تکمیل، رهن یا رهن نشده)، سرمایه‌گذاران اکنون می‌توانند با داشتن ملکی به ارزش ۲ میلیون درهم (۵۴۵۰۰۰ دلار) یا بیشتر، واجد شرایط دریافت ویزای طلایی شوند.

 

سرمایه‌گذارانی که املاکی را به ارزش ۲ میلیون درهم (۵۴۵۰۰۰ دلار) یا بیشتر انتخاب می‌کنند، اکنون می‌توانند درهای اقامت طولانی مدت در امارات را برای خود باز کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top