تغییر شماره فرم DS160 روی اکانت متقاضیان وقت سفارت آمریکا

تغییر شماره فرم DS160 روی اکانت متقاضیان وقت سفارت آمریکا

تغییر شماره فرم DS160 روی اکانت متقاضیان وقت سفارت آمریکا: تا پیش از این اگر به هر دلیلی شما دسترسی به فرم DS160 رو از دست میدادید ( به دلیل عدم آپدیت و اعمال تغییرات حداقل یک بار در طول ۳۰ روز) یا اینکه به هر دلیلی تصمیم میگرفتید اطلاعات وارد شده در فرم رو بعد از سابمیت نهایی تغییر بدهید، باید ایمیل میزدید به سفارت و درخواست میکردید تا شماره فرم DS رو برای شما آپدیت کنند. یا اینکه فرم جدید رو سابمیت میکردید و در روز مصاحبه در سفارت اعلام میکردید که فرم جدید دارید و قبل از مصاحبه کارمندان سفارت اطلاعات شما رو داخل سیستم خودشون آپدیت میکردند.

 

نکاتی مهم برای تکمیل فرم DS-160
گرفتن وقت سفارت آمریكا از ایران: راهنمای کامل

 

اما از  ۲ می، قابلیت تغییر شماره فرم DS160 روی اکانت متقاضیان وقت سفارت آمریکا در تمام سفارت‌ها فعال شده است و شما میتونین خودتون این شماره رو تغییر بدید اما ذکر ۲ نکته ضروری است:

1. با توحه به اطلاعیه سفارت، از این پس شما در روز مصاحبه نمیتونین با فرمی به جز شماره فرمی که در اکانتتون ثبت شده در سفارت حاضر بشید. در غیر این صورت برخلاف گذشته اطلاعات فرم DS160 شما در سفارت آپدیت نخواهد شد و نتیجتا به شما امکان مصاحبه نخواهند داد و باید مجدد وقت رزرو کنین. ‼️

2. همانند تغییر شماره پاسپورت و تلفن همراه که پیش از این هم امکان‌پذیر بود، تغییر شماره DS هم فقط یک بار امکان‌پذیر است.

با توجه به این ۲ نکته، سعی کنین تا چند روز مانده به وقت سفارت و حصول اطمینان از قطعی بودن تمام اطلاعات وارد شده در فرم، نسبت به سابمیت و یا تغییر شماره DS در سایت خودداری کنین.

 

اطلاعیه سفارت از طریق این لینک قابل مشاهده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top