خدمات مسافرت

خرید بلیط هواپیما و رزو هتل در خارج

ممکن است فکر کردن به این موضوع که چگونه قبل از سفر به خارج محل اقامت خود را رزرو کنم نگران‌کننده به‌ نظر آید.


سفر به کشورهای خارجی و بازدید از جاذبه های توریستی در دنیا به خصوص بعد از پاندمی کرونا رو به افزایش است. یکی از الزامات سفر، رزرو محل اقامت است. از طریق وب سایت های مختلف و یا وب سایت های خود هتل ها شما می توانید محل اقامت خود را رزرو کنید. رزرو اکثر از هتل های خارجی به صورت آنلاین امکان پذیر است و با توجه به اینکه رزرو هتل در خارج نیاز به پرداخت های ارزی دارد، این امر در ویزاشی قابل انجام است و شما با استفاده از خدمات ما می توانید هتل مورد نظر خود را رزرو و هزینه های ارزی آن را پرداخت نمایید. 

جستجو برای رزرو بلیط هواپیما در خارج از کشور، اگر اطلاعات کافی در باره اینکه از کدام ایرلاین و وب‌سایت باید بلیطتان را خریداری نمایید، یکی از خسته‌کننده‌ترین کارهاست. هیچ وب سایت جامعی برای خرید بلیط هواپیما خارجی وجود ندارد که بتوان با مراجعه به آن‌ها با کمترین قیمت بهترین گزینه را خریداری کرد.

رزرو بلیط هواپیما برای رفت‌وبرگشت برای متقاضیانی که وقت سفارت و اخذ ویزای کشورهای مختلف مانند امریکا، کانادا، استرالیا و … را دارند، الزامی است. اما نگران نباشید، با کمک ویزا شی شما می توانید بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید.

 

بستن

رزو هتل در خارج

خیالتان برای پرداخت برای رزو هتل راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

نیاز به پرداخت هزینه های رزو هتل در خارج دارید؟

اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به رزو هتل در خارج را به صورت ارزی پرداخت کنید، ثبت نام کرده، و سپس درخواست خود را ثبت کنید.