اجازه کار خارج از دانشگاه برای دانشجویان خارجی در آمریکا صادر می شود

اجازه کار خارج از دانشگاه برای دانشجویان خارجی در آمریکا صادر می شود

USCIS دستورالعملی شفاف سازی برای کار دانشجویان خارجی در آمریکا تحت مقررات ویژه امداد دانشجویی را صادر می کند.

 

راهنمای شرکت در مصاحبه ویزای F1 ایالات متحده در سال 2023

 

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده برای روشن کردن مدت اعتبار مجوز استخدام برای دانشجویان خارجی در آمریکا F-1 که به دلیل شرایط اضطراری (همچنین به عنوان امداد دانشجویی ویژه (SSR) شناخته می‌شود) که در حال کار هستند، با مشکلات اقتصادی شدید مواجه می‌شوند، دستورالعمل‌های سیاستی مجاز تحت مقررات SSR 8 CFR را در دفترچه راهنمای سیاست USCIS صادر می‌کند.

 

این به‌روزرسانی روشن می‌کند که در موارد سختی اقتصادی شدید به دلیل شرایط اضطراری، ممکن است مجوز استخدام SSR خارج از دانشگاه را به یک دانشجویان خارجی در آمریکا F-1 برای مدت اعتبار اعلامیه ثبت فدرال اعطا کنیم. این مجوز استخدام ممکن است بیش از تاریخ پایان برنامه تحصیلی دانشجو تمدید نشود. این به‌روزرسانی خاطرنشان می‌کند که ما ممکن است اسناد مجوز استخدام را برای مدت زمان اعلان ثبت فدرال صادر کنیم، که معمولاً یک دوره اعتبار 18 ماهه است، همانطور که توسط اعلامیه ثبت فدرال SSR مربوطه مجاز است.

 

شرایط اضطراری رویدادهایی هستند که دانشجویان غیرمهاجر F-1 از یک منطقه خاص را تحت تأثیر قرار می دهند و مشکلات اقتصادی شدیدی ایجاد می کنند. این رویدادها ممکن است شامل بلایای طبیعی، بحران های مالی و درگیری های نظامی باشد، اما به آنها محدود نمی شود.

 

این به‌روزرسانی خط‌مشی پس از انتشار مؤثر خواهد بود و برای همه برنامه‌های در حال انتظار و آینده برای مجوز استخدام SSR اعمال خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top