بهترین سایت برای دریافت وقت فوری سفارت ایتالیا

بهترین سایت برای دریافت وقت فوری سفارت ایتالیا

دریافت وقت سفارت ایتالیا کار سختی است و برای انجام آن باید سایت سفارت را دائما بررسی نمایید. بالا بودن حجم درخواست‌های ویزای ایتالیا باعث شده تا درگاه رزرو وقت کارگزاری سفارت ایتالیا ckgs در زمان های خاصی باز شود. اما در عرض چند دقیقه تمامی وقت‌ها پر شده و اغلب متقاضیان مجبور می‌شوند تا چند هفته دیگر انتظار بکشند. اما برای دریافت وقت سفارت ایتالیا باید چکار کرد؟

 

وقت فوری سفارت ایتالیا تضمینی با ویزاشی

 

سفارت ایتالیا در زمان های مختلف راهکار های متفاوتی را برای نوبت دهی در اختیار متقاضیان قرار داده مانند گرفتن وقت به صورت تلفنی یا اینترنتی ولی همواره مسافران با تلفن اشغال یا سایت بسته و ظرفیت پر شده مواجه شده اند به علت این که متقاضی وقت سفارت ایتالیا بسیار زیاد  و ظرفیت وقت های سفارت محدود است. به ویژه چند برای تعطیلات تابستانی یا نوروز  که تعداد متقاضی وقت چند برابر میشود.تصور کنید که پنج هزار متقاضی وقت وجود داشته باشد و فقط ۱۰۰ اسلوت خالی بنابراین طبیعیست که مسافران برای گرفتن وقت با مشکل مواجه خواهند شد.

 

وقت سفارت ایتالیا CKGS

دریافت وقت سفارت ایتالیا CKGS به این دلیل بود که از ازدحام جلوگیری شود و تا حدودی هم این اتفاق افتاد. بنابراین سیاست امروزه دیگر خبری از صف های طولانی نیست و مردم در زمان مشخصی به سفارت مراجعه می کنند. البته در این روند ممکن است گاهی مشکلاتی مانند تأخیر و ازدحام هم پیش آید.

 

سفارت ایتالیا برای افزایش سرعت در روند خدمات ویزای ایتالیا اقدام به برونسپاری خدمات ویزا به شرکت CKGS نموده است. از همین رو برای درخواست ویزا حتما باید به کارگزاری مراجعه کردنید و مراجعه به خود سفارت نتبجه ای نخواهد داشت.

 

سفارت ایتالیا در تهران در خیابان نوفل لوشاتو قرار دارد و بخش کنسولی سفارت ایتالیا نیز در خیابان جردن تهران واقع شده است.

به این منظور افرادپس از ثبت درخواست و دریافت وقت سفارت، می توانند به این آدرس ها مراجعه نمایند.

 

بهتر است امور مربوط به ویزا و وقت سفارت را از طریق سایت کارگزاری CKGS پیگیری نمایید.

 

بازشدن سفارت ایتالیا معمولا وقت مشخصی ندارد و روندی است که طبق تجریه و کارکرد به دست می آید. طبق تجربیات و اعلام کارشناسان ما درموسسه ویزاشی سایت سفارت ایتالیا در ساعت 12 شب برای دریافت وقت باز می شود.

 

به دلیل تقاضای بالای مسافرین وقت سفارت ایتالیا به سرعت دریافت می شود. بهتر است سرعت عمل داشته باشید و راس ساعت اعلام شده منتظر باز شدن سایت شوید. شاید باورتان نشود اما در عرض چند دقیقه تمام وقت ها دریافت می شود و ممکن است شما موفق نشوید!

 

از آن‌جایی که حجم درخواست ویزای ایتالیا چه از نوع توریستی، چه از نوع تحصیلی و یا تجاری بسیار بالا می‌باشد، با وجود سرعت بالای رسیدگی، معمولا گرفتن وقت با کمی دشواری رو به رو است.

 

بهترین سایت برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

کارشناسان ویزاشی با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند، می توانند شما را در این مسیر راهنمایی نمایند و نزدیک ترین وقت سفارت ایتالیا را برای متقاضیان اخذ نمایند.

 

شما با مراجه به صفحه وقت سفارت ایتالیا در وبسایت ویزاشی می توانید درخواست خود را برای دریافت وقت ثبت کنید یا میتوانید با ما تماس بگیرید.

پیج اینستا وقت سفارت ویزاشی

کانال تلگرام وقت سفارت ویزاشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top