دلایل اصلی قبول نشدن در لاتاری گرین کارت آمریکا

لاتاری گرین کارت

اگر قصد شرکت در لاتاری گرین کارت 2025 را دارید این متن رو تا انتها بخوانید .

 

دوستان زیادی سوالاتی دارند که من چند سال در لاتاری شرکت میکنم چرا برنده نمیشوم؟ ببینید ما از نحوه ثبت نام شما، اطلاعاتی که وارد کرده اید و عکس شما اطلاعی نداریم که بتوانیم نظر بدهیم که آیا ثبت نام شما مورد قبول بوده و شما اصلا وارد قرعه کشی شده اید یا خیر ؟

 

شرایط ثبت نام و شرکت در لاتاری گرین کارت 2025
چگونه شانس ما برای قبولی لاتاری گرین کارت 2024 بیشتر می‌شود؟

 

صرفا اینکه شما ثبت نام کنید و آخر ثبت نام پیام موفقیت آمیز بودن بگیرید و رسید و کد رهگیری یا همان confirmation number داشته باشی دلیلی بر صحت ثبت نام و شرکت دادن شما در قرعه کشی نیست. یک مثال ساده تر براتون بزنم: شما اطلاعات فیک وارد کنید و به جای عکس، عکس درخت، پرنده، پروانه یا هر چیز دیگه ای وارد کنید، در اخر سایت به شما پیام موفق بودن ثبت نام و کد رهگیری میده، اما ایا به نظرتون اون ثبت نام وارد قرعه کشی میشه ؟؟؟ خیر چون همه اطلاعات و عکس بعدا چک میشه و همین زمان بر بودن چک کردن اطلاعات یکی از دلایلی هست که نتیجه ی ثبت نام و برنده‌ها سال بعد اعلام میشن.

 

اکثر عزیزانی که ثبت نامشون توسط ما انجام میشه طبق اطلاعات و عکسی که برای ما میفرستند اگر این عزیزان خودشون ثبت‌نام رو انجام میدادند اصلا وارد قرعه کشی نمیشدند چون اطلاعات و به خصوص عکس‌ها مشکل داره و تنظیم نیست.

 

و در اخر این که لاتاری کاملا به شانس بستگی داره متقاضیانی بودند که برای بار اول شرکت کردند و برنده شدند اما برای رفتن اقدام نکردند و جالبتر اینکه سال بعد هم‌ شرکت کردند و مجدد برنده شدند، متقاضی هم داریم که چندین ساله شرکت میکنند و شانس باهاشون نیست. اما در نهایت موضوع مهم، ثبت‌نام صحیح، عکس مناسب و ورود به قرعه کشی که کل لاتاری به این موضوع بستگی داره.

 

زمان ثبت نام لاتاری 2025

ثبت نام لاتاری 2025 از 5 اکتبر 2023 ( ۱3 مهر ۱۴۰2 ) ساعت 20:30  آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد. در اطلاعیه های سایت لاتاری آمده است که ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 طبق روال هر سال انجام خواهد شد. نتایج لاتاری 2025 آمریکا در اوایل ماه مه 2024 یعنی اواسط اردیبهشت 1403 اعلام خواهد شد.

 

ثبت نام قطی و مطمن در لاتاری 2025
به پاس اعتماد شما همراهان عزیز ویزاشی، امسال هم برای ثبت نام لاتاری گرین کارت 2024 آمریکا در خدمتتان هستیم.

 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

 

کافیست فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 را تکمیل و سپس به شماره 09923486761 در واتس اپ پیام دهید تا فرآیند بررسی اطلاعات و رزرو انجام و به محض شروع فرآیند ثبت نام، ورود اطلاعات در سایت مربوطه انجام و تاییدیه ثبت نام برایتان ارسال شود‌.

 

هزینه ثبت نام در لاتاری گرین کارت 2025 با موسسه ویزاشی به شرح زیر است:
مجرد
ازدواج نکرده / مطلقه/همسر فوت شده
150 هزار تومان
متاهل یک شانسه
تنها یک نفر به عنوان کیس اصلی ثبت نام خواهد شد.
200 هزار تومان
متاهل دو شانسه
شما و همسرتان دو ثبت نام خواهید داشت.
300 هزار تومان
هر فرزند
فرزندان زیر 21 سال
30 هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top