راهنمای گرفتن وقت از ویزامتریک ایتالیا

راهنمای گرفتن وقت ایتالیا از ویزامتریک

برای دریافت ویزای توریستی ایتالیا باید به سفارت کشور مورد نظر و تعیین وقت مصاحبه یا تعیین وقت برای تحویل مدارک است. در این مطلب راهنمای گرفتن وقت ایتالیا از ویزامتریک را به شما آموزش می دهیم.

 

شما میتوانید دریافت وقت سفارت خود را به موسسه ویزاشی بسپارید. برا دریافت وقت مورد نظر خود میتوانید با 02191002909 داخلی وقت سفارت تماس بگیرید.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا با ویزاشی 

 

توجه نمایید که از سپردن مدارک، پاسپورت و اکانت خود به شرکتهایی که مجوز رسمی و قابل استعلام ندارند به دلیل نرخ پایین خدمات رزرو وقت خودداری کنید.

 

 

لیست هزینه‌ها و فرم‌های ویزای ایتالیا در سایت ویزامتریک را در لینک زیر میتوانید مشاهده نمایید.

https://www.visametric.com/iran/Italy/fa

 

راهنمای گرفتن وقت ایتالیا از ویزامتریک

مرحله اول مراجعه به سایت https://www.visametric.com است که در واقع  ویزامتریک مرکز درخواست ویزا می باشد که توسط هیئت های مربوطه دیپلماتیک تصویب شده است.

 

با کلیک بر تب خدمات یک صفحه جدید نمایش داده می شود که در این صفحه بایستی گزینه یک قرار ملاقات رزرو کنید را انتخاب کنید.

در صفحه بعد از خواندن توضیحات داده شده با کلیک بر روی مراحل انتصاب به صفحه بعد میروید.

وقت ایتالیا از ویزامتریک

در صفحه جدید بعد از وارد کردن کد کپچا ویزای مورد نظر را انتخاب نمایید.

گرفتن وقت از ویزا متریک ایتالیا.

 

در صفحه بعد توضیحاتی درباره نحوه گرفتن وقت ارائه شده است با قبول کردن آنها با کلیک بر روی دریافت قرار ملاقات وارد صفحه بعد شوید.

گرفتن وقت از ویزا متریک ایتالیا.

 

هزینه رزرو قرار برای تایید و تصدیق مدارک برای هر نفر 11.000.000 ریال است.
(لطفاً توجه داشته باشید که این پرداخت باید برای هر نفر صورت گیرد.)

هزینه رزرو برای ویزای ملی 14.000.000 ریال و ویزای شینگن برای هر نفر 15.000.000 ریال است. این مبالغ باید به حساب بانکی زیر واریز شود:

نام شرکت: شرکت رهیاب گذر آرتا
نام بانک: بانک سامان
نام صاحب حساب: 80981027883032

گرفتن وقت از ویزا متریک ایتالیا.

بعد از وارد کردن اطلاعات انتخاب کنید که واریز هزینه از چه طریق بوده و تاریخ پرداخت و شماره حساب یا کارت خود را وارد نمایید.

گرفتن وقت از ویزا متریک ایتالیا.

 

دقت نمایید که تنها پس از واریز هزینه بعد از 24 ساعت میتوانید دوباره به سایت ویزامتریک ایتالیا مراجعه و با وارد کردن اطاعات پرداختی و اطلاعات خود و وقت سفارت خود را دریافت نمایید.

 

نکات مهم برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا از ویزا متریک

پیش از مراجعه و رزرو وقت سفارت ایتالیا می بایست مدارک مورد نیازتان را آماده کنید. برای اطلاع از مدارک می توانید به چک لیستی که سفارت در سایت قرار داده است مراجعه نمایید. اما به هنگام مراجعه به سفارت نیز می بایست نکات مهمی را مد نظر داشته باشید:

هنگام مراجعه به سفارت اشیا و لوازم بزرگ و اضافی به غیر از مدارک تان به همراه نداشته باشید.
مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را به ترتیب تعیین شده، مرتب نمایید.
کپی مدارک تان باید بر روی کاغذ A4 باشد. حتی در مواردی که اصل مدرک بزرگتر یا کوچکتر از این ابعاد هستند نیز می بایست مدارک بر روی کاغذ A4 کپی شوند.
مدارک مخدوش یا جعلی موجب رد درخواست ویزای شما شده و مطابق با چارچوب قوانین جاری آلمان، در همان سفارت مورد پیگیری قرار می‌ گیرد. حتی اگر شخص دیگری در درخواست ویزا به شما کمک کرده باشد، در نهایت این شخص خودتان هستید که مسئول صحت اطلاعات وارد شده در فرم درخواست ویزا خواهید بود؛ بعلاوه، مسئولیت صحت و اصالت مدارکی که وی به سفارت تحویل داده است نیز بر عهده ‌ی شما خواهد بود.

 

سایت ویزامتریک برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا: اخیراً بیشتر سفارتخانه های کشورهای حوزه شینگن به منظور سرعت بخشیدن به روند صدور ویزا، انجام برخی از امور مربوط به ویزای متقاضیان را به شرکت های واسطه ای مطمئن و معتبر سپرده اند. به عنوان مثال شرکت ویزا متریک به عنوان یک شرکت واسطه برای اخذ ویزای آلمان و ایتالیا فعالیت می کند و یا شرکت وی اف اس گلوبال (VFS) خدمات اولیه مربوط به اخذ ویزای اتریش، هلند، جمهوری چک، فرانسه و …. را ارائه می دهد.

 

در واقع شرکت ویزا متریک( visametric ) یک شرکت کارگزار برای ویزای آلمان و جدیدا ایتالیا محسوب می شود. به طوری که وقت سفارت آلمان و ایتالیا هم از طریق ویزا متریک به متقاضیان ارائه می گردد.

 

ایرانیان می توانند به راحتی تمامی خدمات مربوط به وقت سفارت و ویزای خود را به این شرکت واگذار نمایند و با آسودگی خاطر وقت سفارت و ویزای کشور های ایتالیا و آلمان را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top