امارات یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری است. این کشور به دلیل داشتن ظرفیت بالا در سرمایه گذاری و امکانات پیشرفته و فوق‌العاده یکی از مناسب ترین مقاصد سرمایه گذاری است. اما سرمایه گذاری در این کشور شامل شرایطی از جمله داشتن ضامن در این کشوز برای سرمایه گذاری و همچنین تهیه مدارک مربوطه برای این کار است.

مهاجران و افراد غیرمقیم می‌توانند معاملات خود را در بورس اوراق بهادار امارات با حداقل مدارک آغاز کنند، در‌حالی که بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی از مزایا و سود بازار پر جنب‌و‌جوش املاک و مستغلات کشور بهره‌مند می‌شوند. طرح‌های بازنشستگی خصوصی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و سایر طبقات دارایی نیز از گزینه‌های محبوب سرمایه‌گذاری در امارات هستند.

همچنین طبق آمار یک شرکت پژوهش و مشاوره آمریکایی به نام AIRINC شهرهای دبی و ابوظبی که از شهرهای کشور امارات هستند در زمره جذاب‌ترین شهرهای دنیا جهت سرمایه گذاری قرار دارند. طبق آمار ارائه شده از سوی این شرکت، دبی دارای رتبه نخست خاورمیانه و رتبه سی‌ام جهان، و ابوظبی جایگاه دوم خاورمیانه و سی و هشتم جهان از میان 150 کشور، جهت جذب سرمایه گذار خارجی را به خود اختصاص داده‌اند.

روش های مختلف سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود که به‌صورت زیر است:

◾️ سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

◾️ سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری

◾️ سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

◾️ سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

 

مزایای سرمایه گذاری در امارات

مزایای سرمایه گذاری در امارات به شرح زیر هستند:

۱. وجود زیرساخت مناسب

۲. ثبات سیاسی

۳. موقعیت استراتژیک: قرار گرفتن در خاورمیانه و خلیج فارس، موجب شده امارات به عنوان پلی جهت اتصال شرق و غرب ایفای نقش کند.

۴. ثبات اجتماعی: علی رغم وجود اقوام بسیار در امارات، میزان جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است.

۵. تنوع انتخاب مکان جهت سرمایه گذاری:  وجود مناطق مختلف جهت سرمایه گذاران خارجی و توانایی سرمایه گذاران در انتخاب مکان مورد نظر، به جذابیت‌های سرمایه گذاری در امارات افزوده است.

۶.  از نظر سهولت در انجام کسب و کار، امارات یکی از کشورهای دارای رتبه بالا است؛ به گونه‌ای که در منطقه رتبه یک را از آن خود کرده است.

خدمات ویزاشی برای سرمایه گذاری در امارات

اگر قصد اخذ اقامت از طریق برنامه های سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود را دارید، موسسه مهاجرتی ویزاشی مشاور مناسبی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. هم اکنون می توانید تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای و باسابقه جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری بهره‌مند شوید و یا با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت، منتظر تماس کارشناسان و ارائه مشاوره مهاجرتی بمانید.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید؟

اگر می‌خواهید برای سرمایه گذاری در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور باعث جذب سرمایه‌گذاران جدیدی می‌شود. امارات متحده عربی به لطف معاملات عمده سرمایه‌گذاری در بخش‌های نفت و گاز، بزرگترین دریافت کننده سرمایه‌های مستقیم خارجی در منطقه غرب آسیا در سال ۲۰۱۹ بود.

سرمایه‌گذاری در بازار سهام امارات متحده عربی ساده است. افراد باید یک حساب تجاری با کارگزار ثبت شده در یکی از صرافی‌های دبی یا ابوظبی باز کنند.​

حداقل مبلغی که می توان برای سرمایه گذاری به عنوان یک فرد خارجی در این کشور از طریق خرید ملک وارد شود، یک میلیون درهم می باشد.

بله، متقاضیان پس از خرید ملک در این کشور و در صورت تمکن مالی، می‌توانند برای خود و اعضای خانواده خود ویزای امارات را اخذ نمایند.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.