اتریش واقع شده در قلب اروپا و یکی از محبوب‌ترین کشورهای دنیا برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت است. این کشور بیست و ششمین اقتصاد بزرگ جهان است و به همین دلیل توانسته نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند.

اتریش در بین بزرگترین اقتصادهای جهان رتبه 26 را دارد و همچنین جزو 10 کشور امن و شاد دنیا برای زندگی محسوب می‌شود. سرمایه گذاری در اتریش به خاطر موقعیت جغرافیایی عالی آن و قرار گرفتن در تقاطع اروپای شرقی و غربی می‌تواند به بهترین شکل عمل کند و باعث افزایش سرمایه و دارایی افراد شود. 

دولت کشور اتریش به جهت حمایت از سرمایه گذاری افراد خارجی، برای آن‌ها معافیت‌های مالیاتی را اعمال می‌کند. با سرمایه گذاری در اتریش، دارایی خود را در کشوری امن با اقتصاد قوی نگهداری می‌کنید که می‌تواند موجب سودآوری بسیاری برای شما شود و در نهایت امکان اخذ اقامت دائم این کشور را برای شما فراهم می‌کند.

یکی از مسائل مهم در این کشور زیر ساخت های قوی، نیروی کار ماهر با بهره وری بالا صورت می گیرد. این کشور، کشوری مناسب برای دفاتر مرکزی شرکت ها، به منظور بیست و یکمین کشور از 189 کشور جهان در زمینه سهولت انجام کسب و کار می باشد.

روش های مختلف سرمایه گذاری در اتریش

سرمایه گذاری در اتریش، با توجه به اقتصاد قدرتمند و رو به رشد این کشور می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب باشد. انواع روش های سرمایه گذاری در اتریش شامل موارد زیر می شود:

◾️ سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت

◾️ سرمایه گذاری در اتریش از طریق کارآفرینی

◾️ سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت و استخدام کارمند

◾️ سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک

◾️ سرمایه گذاری در اتریش از طریق خودحمایتی

◾️ سرمایه گذاری در اتریش از طریق فرانچایز

 
سرمایه گذاری -در کانادا

مزایای سرمایه گذاری در اتریش

مزایای سرمایه‌گذاری در اتریش به‌عنوان یک کشور عضو اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی شینگن، علاوه‌بر مواردی که در بالا ذکر شد، شامل موارد زیر است:

◾️ داشتن زیرساخت‌های توسعه‌یافته

◾️ برخورداری از نیروی کار ماهر و شایسته و بهره‌وری بالا

◾️ کیفیت خوب زندگی در اتریش (وین در رتبه اول جهان در رتبه‌بندی مرسر قرار دارد)

◾️ اتریش یکی از مقاصد محبوب برای گردشگری است

◾️ سطح بالای سرمایه‌گذاری عمومی در تحقیق و توسعه

◾️ بالا بودن ثبات سیاسی و امنیت شخصی

◾️ اتریش دارای صنعت داروسازی قوی است، بنابراین تمرکز بر مهارت‌های بیوتکنولوژیکی را توسعه داده و شرکت‌های بزرگ این بخش را جذب می‌کند.

 

خدمات ویزاشی برای سرمایه گذاری در اتریش

اگر قصد اخذ اقامت از طریق برنامه های سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود را دارید، موسسه مهاجرتی ویزاشی مشاور مناسبی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. هم اکنون می توانید تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای و باسابقه جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری بهره‌مند شوید و یا با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت، منتظر تماس کارشناسان و ارائه مشاوره مهاجرتی بمانید.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید؟

اگر می‌خواهید برای سرمایه گذاری در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

بهترین روش های سرمایه گذاری در اتریش، اقامت قرمز سفید قرمز، بلوکارت و استارت آپ است.

در روش استارت آپ به یک ایده خلاقانه و 50،000 یورو سرمایه نیاز دارید. در روش های قرمز سفید قرمز و بلوکارت سرمایه اولیه شرکت باید حداقل 35،000 یورو باشد.

خیر، خرید ملک در کشور اتریش به تنهایی نمی‌تواند اقامت دائم این کشور را برای شما ممکن کند.

بله، سرمایه‌گذاری در رستوران‌های Franchise امکان پذیر است و نیاز به مبلغی حدود 100 هزار یورو دارد، اما برای استفاده از این روش سرمایه‌گذاری افراد باید دارای اقامت اتریش باشند.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.