اگر به دنبال ایجاد شرایطی برای آینده هستید، می‌خواهید در استرالیا زندگی کنید و فرزندانتان را به محیطی پیشرفته و جهانی متصل کنید، استفاده از گزینه سرمایه‌گذاری در استرالیا می‌تواند جزو گزینه‌های بسیار خوب و مطمئن برای شما باشد.

سرمایه گذاری در استرالیا یکی از محبوب‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در خارج کشور و کل جهان است. این روش، اقامت از طریق سرمایه‌گذاری را فراهم می کند و با هدف جذب صاحبان مشاغل یا سرمایه‌گذاران برای مهاجرت به استرالیا و مشارکت در اقتصاد این کشور ایجاد شده است. هرساله بیش از 7000 ویزا تحت این مسیر اعطا می‌شود. بااین‌حال، قبل از اینکه بتوانید شهروندی استرالیا را دریافت کنید، باید چند مرحله ویزا طی کنید، چرا که هیچ گزینه مستقیمی برای شهروندی استرالیا وجود ندارد.

از ابتدای سال 2012 (اول جولای) ویزای سرمایه گذاری استرالیا کلاس 188 وارد سیستم Skill Select استرالیا شد. در واقع متقاضیان نمی‌توانند مستقیما تشکیل پرونده بدهند ابتدا باید برای EOI (درخواست نامه اظهار تمایل برای مهاجرت ) اقدام کرده و منتظر دعوتنامه برای ارسال مدارک بمانند.

 ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا از سیستم امتیازبندی استرالیا پیروی می‌کند و شما باید براساس پارامترهای مشخص شده در زیر امتیازات خود را افزایش دهید تا شانس خود را برای دریافت ویزای سرمایه گذاری بخصوص ویزای 188 افزایش دهید

انواع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا

این کشور انواع ویزاهای متنوعی را به سرمایه گذاران خارجی که قصد سرمایه گذاری استرالیا و زندگی در این کشور را داشته باشند، اختصاص داده است. انتخاب نوع ویزا بستگی به شرایط شما و فاکتور های لازم برای ویزای سرمایه گذاری دارد.

◾️ ویزای 188A (Business Innovation Stream)

◾️ ویزای 188B (Investor Stream)

◾️ ویزای سرمایه گذاری ویژه 188C (Significant Investor Stream)

◾️ ویزای سرمایه گذاری ویژه 188E (Entrepreneur Stream)

◾️ ویزای(Business Innovation and Investment Permanent visa)888 

 

 

سرمایه گذاری -در کانادا

مزایای سرمایه گذاری در استرالیا

ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا (زیرگروه 188) به چند دلیل در سراسر دنیا، مخصوصا در ایران، طرفداران بسیاری دارد:

◾️ امکان اقامت چهار الی شش سال از طریق اخذ ویزای 188 استرالیا

◾️ عدم الزام نمره زبان انگلیسی

◾️ امکان اخذ ویزای 188 استرالیا صرفا از طریق ارائه سوابق کسب‌و‌کار و سوابق مالی

◾️ نبود هیچ‌گونه قید و شرطی در ویزای 188 استرالیا (امکان رفت‌و‌آمد به کشور استرالیا بدون محدودیت در زمان اقامت، امکان اشتغال و تحصیل برای دارندگان این نوع ویزا، امکان افتتاح انواع حساب‌های بانکی)

◾️ بدون نیاز به انتقال سرمایه قبل از اخذ ویزای سرمایه‌گذاری و همچنین عدم وجود الزام در زمان سرمایه‌گذاری پس از حضور در استرالیا

◾️ محدوده پایین سرمایه‌گذاری نسبت به دیگر ویزاهای سرمایه‌گذاری مشابه در سایر کشورها

خدمات ویزاشی برای سرمایه گذاری در استرالیا

اگر قصد اخذ اقامت از طریق برنامه های سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود را دارید، موسسه مهاجرتی ویزاشی مشاور مناسبی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. هم اکنون می توانید تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای و باسابقه جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری بهره‌مند شوید و یا با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت، منتظر تماس کارشناسان و ارائه مشاوره مهاجرتی بمانید.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید؟

اگر می‌خواهید برای سرمایه گذاری در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

سرمایه گذاری 1.5 میلیون دلار استرالیا و دارایی خالص 2.5 میلیون دلار استرالیا یا انجام سرمایه گذاری با حداقل 5 میلیون دلار استرالیا

خیر، به طور کلی حوزه‌های معاملات املاک و مسکن، استخدام کارگران و یا خرید بنگاه‌های اقتصادی و نمایندگی‌های آن‌ها به عنوان سرمایه‌گذاری معتبر در استرالیا شناخته نشده و نمی‌تواند منجر به دریافت اقامت دائم این کشور گردد.

برخلاف بسیاری از کشورهای اروپایی، سرمایه‌گذاری در بورس از انواع روش‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری در استرالیا نبوده و نمی‌تواند منجر به اخذ اقامت دائم این کشور گردد. برنامه‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری استرالیا اغلب ماهیت سرمایه‌گذاری تجاری و بهره‌وری اقتصادی دارند.

در روش های سرمایه گذاری استرالیا، مبلغ مورد نیاز بیش از 50000 دلار است؛ بنابراین امکان اخذ اقامت استرالیا با ۵۰۰۰۰ دلار از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.