سرمایه گذاری در پرتغال و اخذ اقامت این کشور به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید خانواده اعم از همسر، فرزندان و افراد تحت تکفل زیر 18 سال و والدین خود را با خود به این کشور ببرید. همچنین امکان تحصیل رایگان و دریافت خدمات پزشکی رایگان نیز برای شما فراهم خواهد شد و در نتیجه زندگی در این کشور برای شما و خانواده‌تان بسیار آسان خواهد شد.

ضمنا به دلیل عضویت پرتغال در پیمان شنگن، شما با اخذ تابعیت این کشور، مجاز خواهید بود تا به تمام 26 کشور عضو این پیمان به راحتی و بدون نیاز به دریافت ویزا سفر کنید. ضمنا این قانون برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز شامل خواهد شد و درهای تمام 27 کشور عضو این پیمان برای شما باز خواهد بود.

پرتغال با توجه به ویزاهای سرمایه گذاری یا گلدن ویزایی که صادر می کند این فرصت را در اختیار اتباع دیگر کشورها جهت اخذ اقامت و پاسپورت قرار داده است. همچنین حتی بسیاری از ایرانیانی که شرایط مهاجرت را ندارند می توانند با این پروسه اقامت پرتغال را بدست آورند.

روش های مختلف سرمایه گذاری در پرتغال

راه هایی  که افراد از طریق آنها نه تنها سرمایه خود را افزایش داده بلکه اقامت کشور پرتغال را نیز از راه سرمایه گذاری به دست می آورند، شامل موارد زیر است:

 ◾️ کارآفرینی

◾️ خرید ملک درپرتغال

◾️ خرید سهام به ارزش یک میلیون یورودر پرتغال

◾️ انتقال 250 هزار یورو سرمایه به کشور پرتغال به منظوری حمایت از میراث و منابع تاریخی و فرهنگی این کشور

برنامه ویزای طلایی پرتغال

سرمایه گذاری در املاک پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال مدام در حال افزایش است و دلیل خوبی نیز برای این امر وجود دارد. متقاضیان خارجی می توانند با مبلغ ۵۰۰ هزار یورو یا ۳۵۰ هزار یورو ملکی در پرتغال به شرح زیر خریداری نمایند:

 

افرادی که می‌خواهند حداقل مبلغ ۵۰۰ هزار یورو در املاک پرتغال سرمایه‌گذاری کنند می توانند هر نقطه ای از این کشور را انتخاب نمایند که شامل جذاب ترین شهرهای پرتغال نیز می ‌شود، یا،

 

اگر متقاضی مایل باشد ملکی خریداری نماید که حداقل ۳۰ سال قبل ساخته شده یا در یک منطقه شهری در پرتغال واقع شده باشد، حداقل گزینه سرمایه‌گذاری مبلغ ۳۵۰ هزار یورو است.

 

دارندگان اقامت پرتغال به ۱۷۲ کشور دنیا دسترسی دارند که شامل بریتانیا و منطقه شنگن نیز می شود. به علاوه شرط حداقل مدت اقامت فیزیکی در این کشور مجموعا ۷ روز در سال اول اقامت است که می توان از آن به عنوان سفر توریستی خانوادگی ایده‌آل استفاده کرد. چنانچه متقاضیان در پی راهی برای مهاجرت درازمدت هستند، می‌توانند ۶ سال پس از اقامت دائم، تابعیت پرتغال را دریافت نمایند.

خدمات ویزاشی برای سرمایه گذاری در پرتغال

اگر قصد اخذ اقامت از طریق برنامه های سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود را دارید، موسسه مهاجرتی ویزاشی مشاور مناسبی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. هم اکنون می توانید تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای و باسابقه جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری بهره‌مند شوید و یا با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت، منتظر تماس کارشناسان و ارائه مشاوره مهاجرتی بمانید.

نیاز به ارزیابی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید؟

اگر می‌خواهید برای سرمایه گذاری در خارج به طور رایگان ارزیابی شوید فرم را تکمیل و منتظر پاسخ مشاوران ما باشید.

متقاضیان می‌توانند از طریق خرید ملک به ارزش 350 -500 هزار یورو، سرمایه‌گذاری تجاری در بورس و یا شرکت‌ها به ارزش 250 هزار تا 1 میلیون یورو و کارآفرینی (ایجاد 10 شغل در پرتغال) در برنامه مهاجرت سرمایه‌گذاری پرتغال شرکت کنند.

بله، شما می‌توانید از طریق خرید ملکی تجاری یا مسکونی به ارزش 500 هزار یورو در پرتغال واجد شرکت در برنامه مهاجرت سرمایه‌گذاری آن شده و پس از 5 سال اقامت دائم پرتغال را دریافت کنید.

خیر؛ در روش خودحمایتی فرد می بایست در هر سال 6 ماه در این کشور حضور داشته باشد و در بحث سرمایه گذاری در حوزه املاک حضور در پرتغال به مدت 1 هفته در هر سال کفایت می کند.

در کشور پرتغال می توان از طریق خرید ملک ۳۵۰ هزار یورویی و خرید ملک ۵۰۰ هزار یورویی و اخذ نمایندگی های مک دوناد ، برگرکینگ ، ثبت شرکت و حتی از طریق تمکن مالی یا خود حمایتی اقدام به سرمایه گذاری نمود.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.