قوانین درخواست خانواده برای لاتاری گرین کارت DV

یکی از نگرانی های اصلی در مورد لاتاری گرین کارت، تفاوت های ظریف مربوط به اعضای خانواده است. در اینجا، پاسخ به سوالات متداول در مورد برنامه های خانوادگی لاتاری گرین کارت را دریافت خواهید کرد.

 

هر آنچه که در مورد لاتاری 2024 باید بدانید

مشاغل واجد شرایط در لاتاری گرین کارت آمریکا 2024

 

در صورت برنده شدن گرین کارت چه اعضای خانواده می توانند با من به ایالات متحده نقل مکان کنند؟
اگر به عنوان برنده قرعه کشی DV انتخاب شوید، همسر و فرزندان زیر 21 سال شما نیز به طور خودکار گرین کارت دریافت می کنند و می توانند با شما به ایالات متحده نقل مکان کنند.

اگر فرزندان 21 ساله و بالاتر دارید، آنها باید درخواست خود را جدا ثبت کنند.

آیا همسران می توانند در قرعه کشی گرین کارت جداگانه ثبت نام کنند؟
بله، هم شما و هم همسرتان می توانید به طور جداگانه در برنامه DV شرکت کنید. از آنجایی که همسران برندگان قرعه کشی DV نیز گرین کارت دریافت می کنند و می توانند به ایالات متحده مهاجرت کنند، انجام این کار عملاً شانس شما را برای برنده شدن “دوبرابر” می کند.

آیا افراد زیر 21 سال و والدین آنها می توانند جداگانه برای قرعه کشی DV اقدام کنند؟
به طور رسمی، حداقل سن برای درخواست وجود ندارد. در عمل، برنامه به سطح تحصیلات بستگی دارد. از آنجایی که افراد زیر سن قانونی معمولاً سطح تحصیلات کافی ندارند، ورودی های آنها اغلب رد صلاحیت می شود.

والدین باید همه فرزندان زیر 21 سال را در درخواست خود بگنجانند. به نوبه خود، کودکان زیر 21 سال اما بالای 18 سال می توانند برای ورود خود ثبت نام کنند، با توجه به اینکه دبیرستان را به پایان رسانده اند.

آیا باید عکس های فرزندان و همسران را برای برنامه قرعه کشی DV ارسال کنم؟
بله، شما باید عکس همه افراد تحت درخواست خود (همسر و فرزندان زیر 21 سال) را ارسال کنید. آنها همچنین باید شرایط عکس قرعه کشی DV را برآورده کنند.

آیا لازم است فرزندان بالای 21 سال خود را در ورودی قرعه کشی DV خود لحاظ کنم؟
نه، شما مجبور نیستید. در واقع، ورودی های درخواست قرعه کشی DV فقط شامل فرزندان زیر 21 سال شما می شود. کودکان 21 ساله و بالاتر باید درخواست خود را ثبت کنند.

در صورت برنده شدن گرین کارت چگونه می توانید والدین خود را به ایالات متحده ببرید؟
اگر در قرعه کشی برنده شوید، والدین شما به طور خودکار گرین کارت را در همان برنامه شما دریافت نمی کنند. با این حال، این بدان معنا نیست که بردن والدین شما به ایالات متحده غیرممکن است.

پس از ورود به ایالات متحده، طی مراحل تابعیت و تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی، می توانید از والدین خود برای گرین کارت های خانوادگی حمایت کنید. معمولاً حداقل پنج سال طول می کشد تا از وضعیت اقامت به تابعیت در ایالات متحده تغییر دهید.

ازدواج پس از برنده شدن در لاتاری DV: آیا تازه ازدواج کرده ها می توانند با هم به ایالات متحده مهاجرت کنند؟
اگر بعد از اطلاع از برنده شدن در لاتاری DV ازدواج کردید، می توانید گرین کارت برای همسرتان بگیرید و با هم به ایالات متحده مهاجرت کنید.

اگر بعد از پر کردن فرم DS-260 در زمان انتظار برای مصاحبه ازدواج کرده باشید چه؟ سپس می توانید به مرکز ویزا ایمیل بزنید و بخواهید که درخواست شما را رفع انسداد کند. اطلاعات همسرتان را به فرم درخواست اضافه کنید و وضعیت تاهل جدید خود را مشخص کنید. اسکن سند ازدواج خود را به درخواست رفع انسداد پیوست کنید.

برای سؤالات دقیق در مصاحبه آماده شوید: کنسول باید اطمینان حاصل کند که ازدواج شما ساختگی نیست.

اگر بعد از مصاحبه ازدواج کنید، هنوز فرصتی برای زندگی مشترک در ایالات متحده وجود دارد. با این حال، همسر شما به طور خودکار گرین کارت دریافت نمی کند: شما باید یک پروسه استاندارد مهاجرت خانوادگی را طی کنید. برای این، یک برنده لاتاری DV باید به ایالات متحده نقل مکان کند، وضعیت اقامت را دریافت کند و درخواست ویزای مهاجرت برای همسر خود ارائه دهد.

آیا همه اعضای خانواده پس از برنده شدن باید مصاحبه ویزای تنوع را انجام دهند؟
بله، تمام اعضای خانواده ذکر شده در درخواست برنده شما باید در مصاحبه سفارت برای دریافت گرین کارت شرکت کنند. معاینه پزشکی نیز برای همه لازم است.

 

رزرو ثبت نام  در لاتاری 2024

به پاس اعتماد شما همراهان عزیز ویزاشی، امسال هم برای ثبت نام لاتاری گرین کارت 2024 آمریکا در خدمتتان هستیم.

 

با توجه به حجم بالای متقاضیانی که قصد دارند فرآیند ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارند و نیز به درخواست خود متقاضیان عزیز از امروز رزرو ثبت نام لاتاری در دسترس شما دوستان قرار دارد.

 

کافیست فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت 2024 را تکمیل و سپس به شماره 09923486761 در واتس اپ یا تلگرام پیام دهید تا فرآیند بررسی اطلاعات و رزرو انجام و به محض شروع فرآیند ثبت نام، ورود اطلاعات در سایت مربوطه انجام و تاییدیه ثبت نام برایتان ارسال شود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top