ایجاد یک مسیر مهاجرتی جدید برای پناهجویان در کانادا

ایجاد یک مسیر مهاجرتی جدید برای پناهجویان در کانادا

ایجاد یک مسیر مهاجرتی جدید برای پناهجویانی که می‌توانند کمبود نیروی کار در کانادا را جبران کنند.

 

مبدا و مقصد متقاضیان پناهندگی در اروپا سال گذشته چه کشورهایی بودند؟

 

دولت در حال ایجاد یک مسیر مهاجرتی جدید است که بر پناهندگان متمرکز است، اما تحت این برنامه به جای خشونت یا آزار و اذیتی که پناهجویان از آن فرار می‌کنند، بر مهارت‌هایی تأکید شده است که آنها با خود به کانادا می‌آورند.

 

شان فریزر وزیر مهاجرت روز دوشنبه گفت که مسیر جدید از تابستان امسال پذیرای 2000 پناهنده در سال خواهد بود. دولت در حال حاضر سایر جریان های مهاجرت اقتصادی را برای پناهندگان گسترش داده است، اما این برنامه جدید به پناهندگانی اختصاص داده می شود که مهارت‌هایی تحت مسیرهای مهاجرت اقتصادی نیز دارند.

 

فریزر در سخنرانی خود در Empire Club در تورنتو گفت پناهندگان می‌توانند مهاجران کلاس اقتصادی نیز باشند، زیرا اغلب مهارت‌های مهمی را با خود به ارمغان می‌آورند و می‌توانند برخی از هزاران موقعیت شغلی موجود در کانادا که در حال حاضر خالی است را پر کنند.

 

کانادا سالانه پذیرای حدود 50 هزار پناهنده تحت سطوح فعلی مهاجرت، از جمله برنامه اخیر برای آوردن پناهندگان افغان، است. درخواست‌ها برای آن برنامه‌ها بیشتر بر مسائل بشردوستانه تمرکز می‌کنند و کمتر بر مهارت‌هایی که ممکن است یک پناهنده داشته باشد تأکید دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top