افزایش هزینه های مهاجرت به انگلیس

هزینه های مهاجرت به انگلیس

دولت انگلیس اعلام کرده است که هزینه های مهاجرت برای کمک به پوشش هزینه های بخش عمومی افزایش می یابد.

 

کاهش آمار مهاجرت در پی تغییر شرایط ویزای تحصیلی انگلیس

 

دولت دیروز اعلام کرد که هزینه سالانه هزینه اضافی بهداشتی مهاجرت از 624 پوند به 1035 پوند افزایش می یابد. هزینه اضافی برای کودکان و دانش آموزان از 470 پوند به 776 پوند افزایش می یابد.

هزینه ویزا نیز حداقل 15 درصد افزایش می یابد.

 

جان گلن، وزیر خزانه‌داری، در یک بحث در مجلس عوام در مورد پرداخت‌های بخش دولتی، گفت: «ما قصد داریم نرخ‌های اضافی بهداشتی مهاجرت را که در سه سال گذشته با وجود تورم و تورم بالا مسدود شده است، افزایش دهیم. فشارهای گسترده تری که اقتصاد و سیستم به طور کلی با آن مواجه است، برای اطمینان از پوشش کامل هزینه های مراقبت های بهداشتی کسانی که آن را پرداخت می کنند. بر اساس برنامه های ما، نرخ اصلی به 1035 پوند افزایش می یابد و نرخ تخفیف برای دانش آموزان و افراد زیر 18 سال افزایش می یابد. افزایش به 776 پوند. این افزایش به هزینه اضافی به تأمین بودجه افزایش دستمزد پزشکان کمک خواهد کرد.

 

“در عین حال، ما هزینه ها را در طیف وسیعی از مسیرهای مهاجرت و ملیت افزایش خواهیم داد، از جمله برای افرادی که برای زندگی، کار و تحصیل به اینجا می آیند در زمان رکورد بالای مهاجرت. به طور خاص، این به معنای افزایش هزینه ویزای کار و ویزای بازدید تا 15 درصد و افزایش هزینه ویزای تحصیلی، گواهی های حمایت، شهروندی، مجوز ورود گسترده تر، مرخصی اقامت و ویزای اولویت دار حداقل 20 درصد. همچنین هزینه ها را برای دانشجویان و کسانی که از اولویت استفاده می کنند برابر می کنیم. خدمات، به طوری که مردم چه از داخل بریتانیا و چه از خارج از بریتانیا درخواست کنند، همان هزینه را پرداخت می کنند. افزایش دستمزد پلیس را تامین کنید.”

 

جان گلن بعداً در طول این مناظره تصریح کرد که کارکنان بهداشت و مراقبت از هزینه اضافی بهداشتی مهاجرت معاف خواهند ماند.

 

جزئیاتی در مورد زمان افزایش هزینه ها ارائه نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top