هزینه ویزا MRV سفارت آمریکا

پرداختی سفارت آمریکا

هزینه ویزا MRV سفارت آمریکا: کلیه متقاضیان دریافت ویزای غیر مهاجرتی کشور آمریکا همانند ویزا های نوع F1/F2 ،J1/J2 ،B1/B2 و غیره، ملزم به پرداخت هزینه ای جهت تعیین وقت سفارت می‌باشند که این مبلغ MRV نام دارد. متقاضیان ورود به ایالات متحده، می‌بایست پس از تکمیل فرم DS-160 نسبت به پرداخت MRV Fee اقدام نمایند.

 

به طور معمول و برای ویزاهای متداول همچون نوع F1/F2 ،J1/J2 ،B1/B2 هزینه MRV Fee برای متقاضی و همراهان شامل کودکان، برای هر نفر برابر با ١۶٠ دلار می‌باشد، اما ممکن است نیاز به پرداخت مبالغی اضافی، بسته به نوع ویزا و این که شهروند کدام کشور هستید، داشته باشید.

 

افزایش هزینه درخواست ویزاهای غیر مهاجرتی ایالات متحده آمریکا

 

هزینه ویزا MRV سفارت آمریکا غیر قابل استرداد و غیر قابل انتقال است. متقاضیان باید ابتدا تعیین کنند که آیا برای سفر به ایالات متحده نیاز به ویزا دارند یا خیر.

 

نمونه هایی از افرادی که ممکن است به ویزا نیاز نداشته باشند عبارتند از:

اگر برای سفر رسمی برای ویزای A یا G درخواست می کنید، نیازی به پرداخت هزینه MRV ندارید.

اگر برای ویزای J برای شرکت در برنامه های تحت حمایت دولت ایالات متحده (برنامه هایی که با G-1، G-2، G-3، G-7 شروع می شوند) درخواست می کنید، نیازی به پرداخت هزینه MRV ندارید.

اگر قبلاً ویزای معتبری برای هدف سفر خود دارید، ممکن است نیازی به ویزا نداشته باشید.

اگر شهروند کانادا یا برمودا هستید (اما برای دسته ویزای A، E، G، K یا V درخواست نمی کنید)، ممکن است نیازی به ویزا نداشته باشید.

 

اگر نیاز به درخواست ویزا دارید، لطفا دستورالعمل های پرداخت زیر را دنبال کنید. متقاضیان باید قبل از اینکه اجازه تعیین وقت مصاحبه خود را داشته باشند، پرداخت موفقیت آمیز را انجام دهند. متقاضیانی که هزینه مناسبی را برای نوع ویزای خود پرداخت نمی کنند، ممکن است از برنامه ریزی مصاحبه محروم شوند.

 

پس از تعیین وقت مصاحبه اولیه، متقاضیان محدود به تعداد دفعاتی هستند که می توانند قرار ملاقات خود را تغییر دهند. اگر زمان قرار ملاقات برنامه ریزی شده خود را از دست دادید، ممکن است از شما خواسته شود که هزینه MRV را دوباره بپردازید تا مصاحبه دیگری را تعیین کنید. لطفاً بر این اساس برنامه ریزی کنید تا نیازی به پرداخت هزینه اضافی درخواست ویزا نباشید. هزینه درخواست ویزا غیر قابل استرداد است.

 

به یاد داشته باشید: متقاضیان محدود به تعداد دفعاتی هستند که می توانند قرار ملاقات خود را تغییر دهند. لطفاً بر اساس آن برنامه ریزی کنید تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه درخواست ویزا نباشید. هزینه درخواست ویزا غیر قابل استرداد است.

 

هزینه صدور (Reciprocity Fee)

بسته به شهروندی و نوع ویزا که برای آن درخواست می کنید، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه صدور ویزا یا «Reciprocity Fee» نیز باشید. این هزینه یک هزینه MRV نیست و نمی توان از آن برای تعیین قرار ملاقات استفاده کرد. لطفاً مطمئن شوید که فقط در صورت تمدید قبلی و ارسال درخواست خود از طریق معافیت از مصاحبه، هزینه متقابل را از قبل پرداخت می کنید. اگر قرار ملاقات خود را تعیین می‌کنید، از پرداخت هزینه متقابل خودداری کنید. هزینه باید در زمان مصاحبه شما در بخش کنسولی سفارت/سرکنسولگری ایالات متحده پرداخت شود.

 

لطفاً این لینک را بررسی کنید تا مبالغ کارمزد متقابل قابل اعمال را بیابید. پراخت هزینه های سفارت آمریکا را به موسسه ویزاشی بسپارید.

 

دریافت وقت فوری وقت سفارت آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top