اطلاعیه وزارت امور خارجه آمریکا درباره تسریع در پردازش ویزاها

مصاحبه سفارت آمریکا

وزارت امور خارجه آمریکا در حالی که مسئولیت‌های امنیت ملی خود را حفظ می‌کند، کارآمدتر از همیشه روادید را پردازش می‌کند. ما به طور مداوم زمان مورد نیاز برای “پرونده اداری” را کاهش می دهیم، مجموعه ای از مراحل مختلف اضافی که باید قبل از تکمیل درخواست ویزا توسط افسر کنسولی انجام شود، که می تواند شامل بررسی امنیت ملی اضافی باشد.

 

ما اخیراً فناوری جدید و هماهنگی‌های بیشتری را برای کاهش تعداد درخواست‌های ویزا که به دلایل امنیتی نیاز به پردازش اداری دارند، اتخاذ کرده‌ایم، در حالی که از حفاظت‌های امنیتی شدید ملی حمایت می‌کنیم. وزارت امور خارجه از طریق مرکز ملی بازرسی با شرکای دولت فدرال هماهنگ می کند، که به طور چشمگیری تعداد متقاضیان ویزا را که منتظر رسیدگی اداری هستند کاهش داده است. از اکتبر 2022، اکثر مواردی که قبلاً به پردازش اداری اضافی نیاز داشتند، بلافاصله بدون رسیدگی اضافی و وقت گیر حل و فصل شدند.

 

امنیت ملی اولویت ماست. قبل از صدور هرگونه ویزا، اطمینان حاصل می کنیم که هر مسافر احتمالی تحت بررسی های امنیتی گسترده قرار می گیرد. اکنون، ما می توانیم این کار را به شیوه ای بسیار ساده تر انجام دهیم.

 

هزینه ویزا MRV سفارت آمریکا

دریافت وقت فوری وقت سفارت آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top