مصر، خانه فرعون های باستانی، مقصدی پر از معابد و مقبره های خیره کننده است که همه بازدیدکنندگان را شگفت زده می کند. 

عاشقان ساحل به سینا یا ساحل دریای سرخ می‌روند تا از آفتاب غرق شوند، در حالی که طرفداران باستان‌شناسی یک روز میدانی در اقصر خواهند داشت. قاهره بزرگ‌شهری است که نمی‌توان آن را برای اهل شهر شکست داد، در حالی که واحه سیوا و شهر جنوبی اسوان بخشی از سرعت آهسته حومه شهر را ارائه می‌دهند.

مصر با داشتن چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن، به بازدیدکنندگان فرصتی برای ایجاد برنامه های سفری که فرهنگ، ماجراجویی و آرامش را در یک سفر ترکیب می کند، ارائه می دهد. 

ویزای-توریستی-مصر

مدارک لازم برای ویزای توریستی مصر

ویزای مصر برای مدت ها برای ایرانیانی که پاسپورت ایرانی دارند قابل صدور نبود. اما وزیر گردشگری مصر  7 فروردین 1402 از صدور ویزای توریستی مصر برای ایرانیان خبر داد. گردشگران ایرانی می‌توانند تنها به جنوب سینا سفر کنند. همچنین وزیر گردشگری مصر تاکید کرد که شهروندان ایرانی تنها از طریق شرکت‌های گردشگری می‌توانند وارد مصر شوند و در حال حاضر تنها می‌توانند به جنوب سینا سفر کنند.

این احتمال وجود دارد که این محدودیت ها با گذشت زمان برطرف و تسهیلات بیشتری برای سفر ایرانیان به مناطق دیگر مصر فراهم شود.

 

نیاز به پرداخت هزینه وقت سفارت دارید؟

اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به سفارت خود را به صورت ارزی پرداخت کنید، ثبت نام کرده، و سپس درخواست خود را ثبت کنید.

در حال حاضر  شهروندان ایرانی تنها از طریق شرکت‌های گردشگری می‌توانند وارد مصر شوند و در حال حاضر تنها می‌توانند به جنوب سینا سفر کنند.

فعلا دریافت ویزای توریستی مصر فقط از طریق تورهای گردشگری امکان پذیر است.

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان ویزاشی
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فرم های درخواست

جاذبه های توریستی کشور مصر