اصلاح قوانین ویزای خانوادگی و توریستی کویت

اصلاح قوانین ویزای خانوادگی و توریستی کویت

اصلاح قوانین ویزای خانوادگی و توریستی کویت با هدف رشد بیشتر:

وزارت کشور کویت در اقدامی مهم با هدف احیای چشم انداز تجاری، اقتصادی و گردشگری شرایط جدیدی را برای صدور روادید خانوادگی، تجاری و توریستی معرفی کرده است.

 

تغییرات جدید قانون ویزای طلایی امارات

 

به دنبال دستورات شیخ فهد آل یوسف، معاون نخست وزیر، وزیر دفاع و سرپرست وزارت کشور، ادارات امور اقامت در هر شش استان اکنون در حال بررسی درخواست‌ها بر اساس این دستورالعمل‌های اصلاح‌شده هستند.

 

شرایط به روز شده ویزا مشخص می کند که متقاضیان باید آستانه حقوق خاصی را داشته باشند: حداقل ۴۰۰ دینار کویت برای حمایت از بستگان درجه یک مانند والدین، همسران و فرزندان و ۸۰۰ دینار کویت برای سایر بستگان.

 

علاوه بر این، مدت اقامت برای ویزای دیدار خانواده یک ماه تعیین شده است، در حالی که ویزای توریستی سه ماه اعتبار خواهد داشت.

 

الزامات کلیدی شامل لزوم رزرو بلیت پرواز رفت و برگشت در خطوط هوایی ملی و تعهد کتبی مبنی بر عدم تبدیل ویزاهای بازدید به مجوز اقامت است.

 

در میان این تغییرات، ادارات امور اقامت شاهد افزایش درخواست‌های ویزا، به‌ویژه در استان‌های فروانیه و حولی بوده‌اند که بر تقاضا و علاقه ایجاد شده توسط سیاست جدید تأکید می‌کند.

 

 درمان پزشکی برای بازدیدکنندگان

درمان‌های پزشکی برای بازدیدکنندگان در مراکز بهداشتی و بیمارستان‌های خصوصی در دسترس خواهد بود و بیمارستان‌های دولتی برای افرادی که دوره اقامت در ویزای خود را رعایت می‌کنند، در دسترس خواهد بود. نقض دوره اقامت منجر به عواقب قانونی و اعمال احتمالی در سیستم کنترل امنیتی خواهد شد.

 

تصمیم برای بازنگری در مقررات ویزا نشان دهنده قصد استراتژیک کویت برای تقویت بخش های اقتصادی و جذب گردشگران از سراسر جهان است. ویزای توریستی از این پس برای افراد از ۵۴ کشور جهان، پس از ورود یا از طریق سیستم الکترونیکی موجود در وب سایت وزارت کشور، قابل دسترسی خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top