راهنمای دریافت ویزای دیجیتال انگلستان

ویزای توریستی انگلیس یکی از محبوب‌ترین انواع ویزای این کشور محسوب می‌شود. ویزایی که اساسا برای گشت و گذار، دیدار اقوام و دوستان و به طور کل، سفر کوتاه مدت به بریتانیا طراحی شده است. نکته مهم در اخذ ویزای توریستی انگلیس این خواهد بود که متقاضی بتواند در طی پروسه ی درخواست ویزا، برنامه و هدف سفر خود را به طور کامل و روشن برای افسر مهاجرت شرح دهد. این ویزا معمولا به صورت شش ماهه چندبار ورود صادر می‌شود.

دارندگان ویزای توریستی انگلستان می‌توانند در تمامی فعالیت‌های ذکر شده شرکت کرده، همچنین به مدت یکماه در دوره‌ای آموزشی حضور داشته باشند، از کشور انگلستان با هدف مقصد دیگری عبور کنند و یا در برنامه‌ی تبادل دانش‌آموزی (زیر 18 سال) شرکت کنند. آن‌ها اجازه کار، اقامت‌های بلندمدت در هر بار بازدید، دریافت فاند دولتی و یا ازدواج را نخواهند داشت.

ورود به این کشور دیدنی و زیبا کمی دشوارتر از سایر کشورها است. البته توریست های زیادی به این کشور سفر می کنند و از بندرهای بی نظیر و شهرهای فوق العاده انگلیس دیدن کنید. علاوه بر این درخواست مهاجرت به انگلستان در بین شهروندان دیگر کشور بسیار بالا می باشد.

 

 

مدارک لازم برای ویزای توریستی انگلستان

انواع ویزای توریستی انگلستان از نظر مدت:

متقاضی ویزای توریستی با توجه به نیاز خود می‌تواند یکی از موارد زیر را درخواست نماید:

 

ویزای توریستی کوتاه مدت (ویزای مولتی 6 ماهه) – محدودیتی برای تعداد ورود به خاک بریتانیا در این مدت وجود ندارد و حداکثر زمان مجاز اقامت با این ویزا 180 روز است.

ویزای توریستی بلند مدت (2، 5 یا 10 ساله) – برای دریافت این ویزا متقاضی باید اثبات کند که به طور مستمر نیاز به رفت آمد به انگلیس را داشته ولی در آنجا اقامت نخواهد داشت و دلیل قانع کننده‌ای برای درخواست این نوع ویزا داشته باشد.

نیاز به پرداخت هزینه وقت سفارت دارید؟

اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به سفارت خود را به صورت ارزی پرداخت کنید، ثبت نام کرده، و سپس درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزای توریستی انگلستان

هزینه درخواست ویزای توریستی انگلستان 95 پوند بوده، این هزینه برای ویزای بلند مدت 2ساله برابر 361 پوند، 5 ساله 655 پوند و 10 ساله 822 پوند است.

 

جاذبه های توریستی کشور انگلستان