ویزای H1B ایالات متحده

ویزا H1B ایالات متحده

ویزای H1B ایالات متحده برای کارگرانی است که در یک شغل تخصصی فعالیت خواهند کرد. یک شغل تخصصی مستلزم کاربرد نظری و عملی مجموعه ای از دانش تخصصی به همراه حداقل مدرک لیسانس یا معادل آن است. به عنوان مثال، معماری، مهندسی، ریاضیات، علوم فیزیکی، علوم اجتماعی، پزشکی و بهداشت، آموزش، تخصص های بازرگانی، حسابداری، حقوق، الهیات و هنر مشاغل تخصصی هستند.

 

ثبت نام ویزای کار H-1B سال مالی 2024 از اول مارس آغاز می شود

 

اگر متقاضی دارای مدرک کالج یا تجربه کاری باشد و این شغل نیاز به مدرک دانشگاهی داشته باشد، متقاضی باید بتواند ویزای H1B را دریافت کند.

 

همسران و فرزندان دارندگان ویزای H1B ممکن است در وضعیت H4 وارد ایالات متحده شده و در آن باقی بمانند. دارندگان ویزای H4 ممکن است در ایالات متحده به مدرسه بروند اما نمی توانند استخدام شوند.

 

ویزای H1B برای چه کسانی مناسب است؟

متخصصان خارجی با دانش تخصصی، مانند دانشمندان، مهندسان، برنامه نویسان، تحلیلگران پژوهشی، مشاوران مدیریت، روزنامه نگاران، حسابداران و سایرین با مدرک لیسانس یا معادل.

 

شرایط ویزای H1B

طبقه بندی ویزای H1B ممکن است به بیگانگانی اعطا شود که:

در یک شغل تخصصی که مستلزم استفاده نظری و عملی از دانش بسیار تخصصی و کسب مدرک لیسانس یا بالاتر یا معادل آن به عنوان حداقل شرط لازم برای ورود به شغل در ایالات متحده است و واجد شرایط انجام خدمات در شغل تخصصی به دلیل کسب مدرک لیسانس یا بالاتر یا معادل آن در شغل تخصصی.
بر اساس رفتار متقابل، خدماتی را با ماهیت استثنایی انجام خواهد داد که مستلزم شایستگی و توانایی استثنایی مربوط به پروژه تحقیق و توسعه تعاونی وزارت دفاع آمریکا یا پروژه تولید مشترکی است که طبق توافقنامه دولت با دولت که توسط وزیر دفاع اداره می شود، ارائه می شود.
خدماتی را در زمینه مدلینگ مد و دارای شایستگی و توانایی ممتاز انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top