گرفتن وقت سفارت از وی اف اس گلوبال VFS در ایران

وی اف اس گلوبال VFS

گرفتن وقت سفارت از وی اف اس گلوبال VFS: وی اف اس گلوبال یا همان مرکز وک (VAC)، شرکتی خصوصی است که کارهای مربوط به بررسی و جمع آوری مدارک و همچنین خدمات مربوط به بیومتریک (ثبت اثر انگشت و تصویر چهره) را در جهت تسهیل خدمات #کنسولی انجام می دهد.

 

برای دریافت وقت سفارت کشورهای دیگر اینجا کلیک کنید

 

در واقع اگر شما قصد دریافت ویزا از کشورهای انگلستان، هلند، فرانسه، نروژ، اتریش و سوئد را داشته باشید، جهت انجام امور مربوط به تشکیل پرونده و احراز هویت، به جای مراجعه به سفارت، می بایست به مراکز این شرکت که با نام VAC یا همان Visa Application Center شناخته می شوند مراجعه نمایید.

 

توجه داشته باشید که هر مرکز به صورت اختصاصی کارهای مربوط به یک سفارتخانه را انجام خواهد داد. بنابراین قبل از مراجعه به مراکز مربوط به سفارتخانه هر کشور، می بایست از آدرس صحیح آنها مطلع شوید.

 

وی اف اس گلوبال فقط مجاز به ارائه خدمات پشتیبانی اداری از جمله جمع آوری درخواست های ویزا و پس دادن پاسپورت ها در نامه های مهر و موم شده به متقاضیان بوده و تصمیم گیری در مورد صدور یا رد کردن ویزا و زمان پردازش یک درخواست ویزا توسط سفارتخانه ها انجام می شود.

 

گرفتن وقت سفارت یکی از مهم‌ترین مراحل برای اخذ ویزای سفر به کشورهای دیگر است. با توجه به پیچیدگی‌های موجود در فرآیند اخذ ویزا، شرکت‌های خدماتی مانند VFS Global به عنوان واسط بین متقاضیان و سفارت‌ها و کنسولگری‌ها فعالیت می‌کنند.

 

در ایران، وی اف اس گلوبال VFS به عنوان یکی از شرکت‌های خدماتی بین‌المللی، خدمات خود را در زمینه گرفتن وقت سفارت ارائه می‌دهد. برای گرفتن وقت سفارت از VFS Global در ایران، می‌توانید به سایت رسمی این شرکت به آدرس www.vfsglobal.com مراجعه کنید.

 

پس از ورود به سایت VFS Global، می‌توانید با انتخاب کشور مورد نظر و نوع ویزای مورد نظر، فرآیند گرفتن وقت سفارت را آغاز کنید. در این مرحله، باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و برای گرفتن وقت سفارت، تاریخ و زمان مناسب را انتخاب کنید.

 

پس از انتخاب تاریخ و زمان مناسب، باید هزینه‌های مربوط به گرفتن وقت سفارت را پرداخت کنید. هزینه‌های مربوط به گرفتن وقت سفارت از VFS Global در ایران، بسته به نوع ویزای مورد نظر و کشور مقصد متفاوت است.

 

بعد از پرداخت هزینه‌های مربوط به گرفتن وقت سفارت، باید یک فرم درخواست ویزا را پر کنید و مستندات مورد نیاز برای اخذ ویزا را به VFS Global تحویل دهید. پس از بررسی مستندات و تایید آن‌ها توسط VFS Global، پاسپورت شما به سفارت یا کنسولگری مربوطه ارسال می‌شود و پس از بررسی و تایید، ویزای شما صادر می‌شود.

 

در کل، گرفتن وقت سفارت از VFS Global در ایران، فرآیندی است که با استفاده از کارشناسان ویزاشی، می‌توانید به راحتی و سرعت بالا وقت سفارت خود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top