چگونه به عنوان یک خارجی کار در ایالات متحده پیدا کنیم؟

دارندگان گرین کارت از حقوق کاری مشابه شهروندان ایالات متحده برخوردارند. آنها برای کار قانونی نیاز به مجوز خاصی ندارند. اما فرآیند یافتن اولین شغل پس از مهاجرت می تواند برای یک مهاجر دشوار باشد.

 

علاوه بر این، گاهی اوقات برای دریافت گرین کارت به یک پیشنهاد شغلی نیاز است. در طول مصاحبه در کنسولگری ثابت می کند که پس از ورود به ایالات متحده می توانید از خود حمایت کنید.

 

اجازه دهید به شما بگوییم چگونه می توان این کار را انجام داد.

 

راه های زیادی برای یافتن شغل در ایالات متحده وجود دارد. ما سه مورد از محبوب ترین و موثرترین آنها را مشخص خواهیم کرد. آنها به شما کمک می کنند تا در اسرع وقت یک کار خوب پیدا کنید.

 

مهم! ما در حال بررسی گزینه های استخدام قانونی هستیم و همه مهاجران در ایالات متحده را تشویق می کنیم که فقط به صورت قانونی کار کنند.

 

آشنایان یا دوستان

مشاغل خالی “از طریق آشنایی” تقریباً نیمی از پیشنهادهای شغلی را می گیرند. دوستانی از قبل با بسیاری از کارفرمایان ارتباط دارند، اغلب در کاریابی کمک می کنند. یا می توانید جامعه ای از هموطنان خود را در فیس بوک پیدا کنید و رزومه خود را در آن پست کنید.

 

وب سایت های شغلی

بسیاری از شرکت‌هایی که موقعیت‌های شغلی خود را در Monster، Craigslist یا هر پورتال جستجوی کار دیگری تبلیغ می‌کنند، خارجی‌ها را می‌پذیرند. کارفرمایان در سایت های تخصصی اغلب به دنبال متخصصان بسیار ماهر هستند. شما می توانید شغلی به عنوان سرایدار، پیشخدمت یا راننده نیز پیدا کنید، اما باید شرکت را متقاعد کنید که چرا باید شما را استخدام کند. یا باید مهارت های خاصی را نشان دهید که به شما امکان می دهد کار را بهتر و سریع تر انجام دهید. یا می توانید حقوق کمتری را بپذیرید.

 

محبوب ترین پورتال ها برای کاریابی در ایالات متحده

https://www.monster.com بزرگترین سایت کاریابی در ایالات متحده و در سراسر جهان است. پایگاه داده این منبع حاوی بیش از یک میلیون پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمایان و بیش از 150 میلیون رزومه است. جستجوی پیشرفته به شما این امکان را می دهد که نه تنها بر اساس نام و شهر، بلکه بر اساس مهارت ها و کلمات کلیدی نیز به دنبال جای خالی بگردید.

 

https://craigslist.com – محبوب ترین پلت فرم تبلیغات الکترونیکی در میان آمریکایی ها. مسکن اجاره ای، کالاها و خدمات مختلف، دوستیابی و همچنین کار در ایالات متحده ارائه می دهد.

 

https://www.indeed.com – پیشروترین سایت کاریابی در جهان. هر ماه بیش از 180 میلیون کاربر منحصر به فرد از 50 کشور مختلف از آن بازدید می کنند.

 

https://www.careerbuilder.com – یکی دیگر از سایت های اصلی کاریابی که یکی از سه سایت برتر در ایالات متحده است که هر ماه حدود 24 میلیون جوینده کار از آن بازدید می کنند. این وب سایت بیشتر شرکت های Fortune 1000 را نشان می دهد.

 

آژانس های کاریابی

شرکت های تخصصی که بر روی یافتن کارمند برای شرکت ها در ایالات متحده متمرکز هستند. آنها علاقه مند به یافتن شغل برای شما هستند زیرا شما برای آن پول می پردازید. شهرت و درآمد آنها به نتایج شما بستگی دارد. کار با یک آژانس قابل اعتماد بسیار مهم است. حتما از آنها مجوز بخواهید. شرکت باید با هر متقاضی قراردادی منعقد کند که در آن تمامی مشاغل و کارفرمایان قابل قبول، ایالت یا شهر کاری مورد نظر و سایر جزئیات مشخص شود. آژانس به شما موقعیت های خالی پیشنهاد می دهد و تا زمانی که تماس شغلی دریافت کنید، مصاحبه ترتیب می دهد. این ساده ترین گزینه جستجوی موجود است، اگرچه هزینه دارد.

 

یافتن شغل در ایالات متحده برای یک مهاجر کار آسانی نیست، اما ممکن است. همه چیز به نیازهای شما و زمانی که مایلید برای یافتن شغل “عالی” صرف کنید بستگی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top