4  کشور برتر با بیشترین فرصت شغلی در سال 2022

با سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تر مهاجرت، پیروی از پروتکل‌های امنیتی سخت‌گیرانه، اشباع صنعتی و بحران اقتصادی، ثبت‌نام در دانشگاه‌های خارجی دیگر تضمینی برای ویزای کار یا فرصت شغلی برای داوطلبان نمی‌باشد. انتخاب کشوری که از اشتغال بین المللی استقبال می کند بسیار مهم است.

 

بنابراین، ما 4 کشور را لیست می کنیم که نه تنها از نظر اقتصادی انعطاف پذیر هستند، بلکه دارای حداکثر فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان و تازه کارها هستند:

 

استرالیا

استرالیا یکی از بهترین کشورها برای تحصیل و کار است. فضای زیادی برای متخصصان، مهندسان و پرستاران فناوری اطلاعات وجود دارد. این کشور چند فرهنگی با مردمی صمیمی و مهاجر دوست است که شرایط کاری عالی را برای نامزدهای خارج از کشور ایجاد می کند.

 

خوابگاه دانشجویی در استرالیا به راحتی در دسترس است، اگرچه اجاره نسبتاً بالا است. اما با حقوق بالا به خوبی جبران خواهد شد. کیفیت زندگی در استرالیا قابل ستایش است و شما به راحتی می توانید تعادل کار و زندگی سالم را حفظ کنید.

 

ویزای ساب کلاس 485 به دانشجویان اجازه می دهد اقامت خود را در این کشور تا 4 سال (بر اساس واجد شرایط بودن و صلاحیت) تمدید کنند. قبل از تصمیم گیری در مورد مهاجرت به استرالیا با مشاوران ویزا شی برای دریافت ویزا و کمک سفر مشورت کنید.

 

راهنمای مهاجرت به استرالیا

ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا همیشه یک مقصد محبوب برای تحصیل و کار بوده و خواهد بود. اگرچه همه‌گیری این کشور را به شدت تحت تأثیر قرار داده است، اما صنعت اشتغال برای دانشجویان خارج از کشور هنوز کاملاً فعال است.

 

تغییرات اخیر در سیاست‌های مهاجرتی سردرگمی زیادی ایجاد کرد، اما مهاجرت بین‌المللی بی‌تأثیر باقی مانده است. دانشجویان با ویزای F1 می توانند برای یک برنامه آموزشی اختیاری درخواست دهند که به آنها اجازه می دهد حداقل 12 ماه در ایالات متحده بمانند و کار کنند.

 

با کاهش همه گیری بخش اشتغال در ایالات متحده در تمام صنایع در حال شکوفایی و رونق است.

 

راهنمای مهاجرت به آمریکا

 

انگلستان

پس از ایالات متحده آمریکا، انگلستان یک مقصد مطلوب برای تحصیل، کار و مهاجرت است. اگرچه با فرهنگ های مختلف، بخش اشتغال بریتانیا نیز به سرعت در حال رشد است و 70 درصد افزایش می یابد و آن را به یک انتخاب مطمئن تبدیل می کند.

 

بریتانیا بسته به نوع فرصتی که انتخاب می کنید، ویزاهای مختلفی ارائه می دهد:

طرح تمدید دوره دکتری درجه 4 برای دانشجویان دکترا برای تمدید اقامت آنها تا 12 ماه.

Tier 2 General ویزای کاری برای داوطلبانی است که به صورت قراردادی با یک کارفرما کار می کنند

Tier 1 Graduate Entrepreneur به فارغ التحصیلانی که به دنبال راه اندازی کسب و کار در بریتانیا هستند اجازه می دهد تا 12 ماه در این کشور بمانند.

 

اگر به دنبال پردازش ویزا در انگلستان هستید یا برای سفر به خارج از کشور به کمک نیاز دارید، visashi آماده است تا به شما کمک کند تا یک ترانزیت امن و راحت به خارج از کشور را تجربه کنید.

 

راهنمای مهاجرت به انگلستان

آلمان

اگر رویای کار در اروپا را دارید، آلمان بهترین مکان است. آلمان کشوری بسیار توسعه یافته با اقتصاد پایدار است. صنایعی که بیشترین فرصت های شغلی را دارند عبارتند از تحقیق و توسعه، پزشکی، بانکداری و فناوری اطلاعات. پس از استخدام، می توانید برای کارت آبی اتحادیه اروپا درخواست دهید. به شما امکان می دهد در آینده به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید.

 

امتیازات به اینجا ختم نمی شود. آلمان به ارائه آموزش کم هزینه و در عین حال با کیفیت مشهور است. حقوق بالاست تعادل کار و زندگی عالی است. از هیچ کارمندی خواسته نمی شود که بعد از ساعات اداری تعیین شده کار کند. بیشتر بر کیفیت کار تمرکز می شود تا کمیت. با این حال، در دوره های زبان آلمانی ثبت نام کنید  که کمک بزرگی به شما خواهد بود.

 

فرصت های شغلی بین المللی در حال افزایش است. اما این ثبات شما را در کشور جدید تضمین نمی کند. اطمینان حاصل کنید که تحقیقات زیادی در مورد صنعت، کشور، فرهنگ، وضعیت فعلی انجام داده اید و قبل از اینکه برای حرکتی برنامه ریزی کنید، ترتیبات لازم را انجام دهید.

 

ویزا شی سال‌هاست که به طور اختصاصی خدمات مهاجرتی را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند تا مهاجرتی بدون دردسر و راحت به کشوری جدید را تجربه کنند.

 

راهنمای مهاجرت به آلمان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top