40 دانشگاه ارزان جهان برای دانشجویان بین المللی 2022-2023

آیا به دنبال ارزان ترین دانشگاه های جهان برای دانشجویان بین المللی هستید؟ این مقاله به چهل مورد از ارزان‌ترین دانشگاه های جهان برای دانشجویان بین‌المللی در سال 2022 می‌پردازد. متأسفانه، اقتصاد در فضای ملی تحت تأثیر نامطلوب قرار گرفته است. همه گیر کووید-19 جریان درآمد را بیش از پیش مخدوش کرده است. به همین دلیل این مقاله را نوشتیم. چهل دانشگاه ارزان برای دانشجویان بین المللی از چهار منطقه زیر انتخاب می شوند.

 

آمریکای شمالی (ایالات متحده آمریکا و کانادا)

انگلستان

اروپا

آسیا

 

ارزان ترین دانشگاه ها در آمریکای شمالی

 

 1. دانشگاه شهر نیویورک

شاید برای شما عجیب باشد اما این دانشگاه جز ارزانترین دانشگاه ها برای تحصیل دانشجویان خارجی در آمریکا است. دانشگاه سیتی نیویورک یک سیستم دانشگاه دولتی است که 26 موسسه مجزا را در خود جای می دهد. CUNY در نیویورک واقع شده است و دارای پایگاه داده ای از 9000 دانشجوی بین المللی است. مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را می توان در طیف گسترده ای از موضوعات مانند تجارت، علوم کامپیوتر، مهندسی، هنرهای زیبا، هنرهای آزاد، حقوق، زیست پزشکی و برنامه های روزنامه نگاری به دست آورد.

شهریه: 17400 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه سیتی نیویورک:

ایالات متحده آمریکا یک کشور گران برای تحصیل در خارج از کشور است برای دانشجویان کارشناسی، متقاضیان باید معدل بالایی در دیپلم دبیرستان خود داشته باشند. برای فارغ التحصیلان، متقاضیان باید حداقل بخش بالایی کلاس دوم را داشته باشند. شما باید درخواست دهید، مدارک مورد نیاز خود را ارسال کنید، هزینه درخواست را بپردازید و به طور مداوم وضعیت پذیرش خود را بررسی کنید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه People

دانشگاه People یکی از دانشگاه های دانشجو محور در جهان است. به نظر می رسد این دانشگاه ارزان ترین کالج جهان باشد. دانشگاه مردم که در پاسادنا، کالیفرنیا واقع شده است، به عنوان اولین دانشگاه آنلاین غیرانتفاعی، شهریه و رایگان و معتبر شناخته شده است.

هزینه تحصیل: این موسسه شهریه – رایگان است. با این حال، هزینه ارزیابی در هر دوره قابل اعمال است. به طور خاص، کل هزینه ارزیابی برای مدرک کاردانی 2060 دلار و برای مدرک کارشناسی 4060 دلار است.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه People:

برای اطمینان از پذیرش خود در این دانشگاه، باید 16 سال به بالا، تسلط به زبان انگلیسی و مدرک گذراندن دوره کارشناسی را نشان دهید و حداقل دو سال تجربه کار داشته باشید. شما باید رزومه، توصیه نامه خود را ارسال کنید، مدارک لازم را بارگذاری کنید و در آزمون های ورودی خود موفق شوید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا که به نام لانگ بیچ نیز شناخته می شود دارای 23 شعبه در سراسر ایالت کالیفرنیا است. باور نکردنی، درسته؟ آیا لانگ بیچ یکی از ارزان ترین دانشگاه های جهان است؟ شاید! محبوب ترین رشته ها شامل مدیریت بازرگانی، بازاریابی، هنرهای تجسمی و نمایشی، خانواده و خدمات مصرف کننده و غیره است.

هزینه تحصیل: 8151 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا:

از دانشجویان بین المللی استقبال می شود که روند درخواست خود را ادامه دهند. کارنامه و نمرات آزمون در اسرع وقت ارسال خواهد شد. بیمه درمانی پزشکی به همان اندازه مورد نیاز است. ثبت نام به صورت آنلاین انجام می شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه ایالتی آلکورن، می سی سی پی

این موسسه به دلیل ارائه بیش از 50 برنامه تحصیلی به بیش از 4000 دانشجو با پیشینه های قومی مختلف مشهور است. یکی از جنبه‌های قابل توجه بیشتر این است که دانشگاه به دانشجویان خود اجازه می‌دهد یک ترم را در آمریکای جنوبی یا آفریقا بگذرانند و جلسات ویدئو کنفرانس را با سازمان‌های چند ملیتی آغاز کنند. اینکه این موسسه به یکی از بهترین و ارزان ترین دانشگاه های جهان تعلق دارد بسیار قابل ستایش است.

هزینه تحصیل: 6888 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه ایالتی آلکورن، می سی سی پی:

برای واجد شرایط بودن برای پذیرش، به عنوان یک فرد در مقطع کارشناسی، فرد باید فارغ التحصیل یک دبیرستان شناخته شده باشد. در غیر این صورت، فرد باید امتحانات توسعه آموزش عمومی (GED) را به طور رضایت بخشی پشت سر بگذارد. پس از دریافت درخواست پذیرش، وضعیت متقاضی به اطلاع وی خواهد رسید. یک ریز نمرات جزئی با تمام نمرات موجود که از سال اول تا کنون به دست آمده است، روند پذیرش را بسیار آسان تر می کند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه ایالتی مینوت، داکوتای شمالی

اگر می خواهید از تحصیل در خارج لذت ببرید، دانشگاه ایالتی مینوت برای شما مناسب است. این موسسه مدیریت نسبت دانشجو به استاد 14:1 را تضمین می کند. هزینه برنامه ها نشان می دهد که این دانشگاه ارزان ترین دانشگاه برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشد. محبوب ترین رشته ها در اینجا شامل  سیستم اطلاعاتی، علوم، مددکاری اجتماعی، آموزش، مالی و عدالت کیفری می شوند. به جرات می توان گفت که این یکی از دانشگاه های ارزان خارج از کشور است.

شهریه: 6809 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه ایالتی مینوت، داکوتای شمالی:

دانشگاه ایالتی مینوت مدارک لیسانس و فوق لیسانس را برای دانشجویان بین المللی از بیش از 30 کشور مختلف ارائه می دهد. دانشجویان می توانند با گذراندن دوره های – پردیس و آنلاین به صورت تمام وقت و پاره وقت – درخواست دهند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. کالج تگزاس جنوبی

این دانشگاه استثنایی در جنوب تگزاس، ایالات متحده آمریکا واقع شده است. این برنامه برنامه های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد و نسبت دانشجو به استاد را 22:1 حفظ می کند.

شهریه: 4200 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در کالج تگزاس جنوبی:

فرآیند پذیرش شامل 5 مرحله (درخواست، تست، مشاوره، شهریه و پذیرش دانشجوی جدید است. کالج دانشجویانی را که دارای ویزای F-1 یا M-1 معتبر هستند تحت سیستم تبادل دانشجو و اطلاعات viator –SEVIS- ثبت نام می کند. از سوی دیگر، انتظار می‌رود که دانشجویان بین‌المللی در حالی که تمام مقررات فدرال را رعایت می‌کنند در محوطه دانشگاه حضور داشته باشند و ممکن است به دنبال پذیرش عمومی در کالج یا پذیرش در برنامه‌های انتخابی باشند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. Cooper Union INY

دانشگاه کوپر یونیون به عنوان یکی از سخت ترین دانشگاه ها برای ورود شتاخته شده است. با این حال، آنها برای برنامه های خود در معماری، هنرهای زیبا و مهندسی مشهور هستند.

هزینه تحصیل: 22635 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در Cooper Union INY:

این دانشگاه 50٪ بورس تحصیلی ارائه می دهد، دانشجویان بین المللی ممکن است انتظار داشته باشند که 1005 دلار در هر ترم بپردازند. ممکن است عجله کنید و بگویید که این موسسه ارزان ترین کالج در جهان نیست. Still Cooper Union به عنوان یک موسسه آموزش عالی مقرون به صرفه شناخته می شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه براندون

این دانشگاه در براندون، منیتوبا، کانادا واقع شده است. این دانشگاه رابطه طولانی و مثبتی با دانشجویان بین المللی دارد. این ارتباط یک به یک با اساتید و فرصت های تحقیقاتی بیشتری را فراهم می کند.

شهریه سالانه: 7203 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه براندون:

مدارک مورد نیاز برای درخواست برای دانشجویان مقطع کارشناسی، تسلط به زبان انگلیسی و مدرک معادل آن می باشد. ریز نمرات / مدارک رسمی نهایی باید از موسسه اعطا کننده مرجع امتحانات ارسال شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. Université de Saint – Boniface

این دانشگاه که در وینیپگ، کانادا واقع شده است، مدرک کارشناسی در زمینه هنر، کارهای اجتماعی، ترجمه، علوم، پرستاری، تجارت و آموزش ارائه می کند. بدیهی است که یکی از دانشگاه های خارجی ارزان در خارج از کشور است.

شهریه سالانه: 7,482 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در Université de Saint – Boniface:

شرایط پذیرش دانشجو سه دوره سطح بالاتر و سه دوره استاندارد با حداقل نمره 4 در هر رشته و مجموع نمره حداقل 24 می باشد و با توجه به فرانسوی بودن این دانشگاه، دانشجویان بین المللی نیز برای صحبت کردن در سطح مشخصی از زبان فرانسه باید مدرکی ارائه دهند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه گوئلف

دانشگاه گوئلف مدرک لیسانس را از 5 کالج ارائه می دهد که عبارتند از: 1. هنر 2. علوم زیستی 3. تجارت و اقتصاد 4. مهندسی و علوم فیزیکی 5. اجتماعی $ علوم انسانی کاربردی. با تمام اعتبارات، این دانشگاه باعث می شود که کانادا کشوری مقرون به صرفه برای تحصیل در خارج از کشور به نظر برسد.

شهریه سالانه: 9730 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه گوئلف:

به شما توصیه می شود در مورد برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه شده توسط دانشگاه تحقیق کنید و حداقل 9 ماه قبل از تاریخ شروع برنامه به صورت آنلاین درخواست دهید. هزینه درخواست 110 تا 150 دلار پیوست شده است. پس از بارگذاری مدارک مورد نیاز، انتظار می رود وضعیت درخواست خود را کنترل کنید. برخی از برنامه ها ممکن است برای آزمون مهارت زبان انگلیسی درخواست دهند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه منونیت کانادا

این موسسه آموزشی برنامه های سه و چهار ساله BA، BSc، BBA و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. به طور خاص، دانشجویان بین المللی می توانند بیش از 29 رشته را برای تحصیل در مقطع کارشناسی انتخاب کنند. آیا این هیجان انگیز نیست؟ حال آیا دانشگاه منونیت کانادا یکی از ارزان ترین دانشگاه های جهان برای دانشجویان بین المللی است؟ بیایید روند پذیرش را ببینیم.

شهریه: 10003 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه منونیت کانادا:

با توجه به Covid-19، CMU تمام مدارک لازم را به صورت الکترونیکی می پذیرد. به طور خاص، آنها رونوشت های الکترونیکی ارسال شده مستقیماً از موسسه به CMU را می پذیرند. سپس پذیرش نهایی پس از ارسال نسخه های چاپی رونوشت توسط دستورالعمل به CMU اعطا می شود. در نهایت، نامه پذیرش مشروط در هنگام درخواست مجوز دانشجویی و ویزا تایید می شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه مموریال نیوفاندلند

بار دیگر، به نظر می رسد که کانادا یک کشور مقرون به صرفه برای تحصیل در خارج از کشور است. دانشگاه مموریال برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهد. این طیف شامل علوم انسانی و اجتماعی، برنامه های حرفه ای، برنامه های بین رشته ای و علوم می شود.

هزینه تحصیل: 3222 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه مموریال نیوفاندلند:

به دانشجویان بین المللی توصیه می شود از وب سایت سفارت یا کنسولگری کانادا واقع در خارج از کانادا که به آنها خدمات ارائه می دهد، مراجعه کنند. آنها همچنین باید مدارک زیر را در مهلت مناسب بارگذاری کنند: درخواست آنلاین، ریز نمرات، دو تاییدیه، رزومه، اثبات مهارت انگلیسی، گزارش نمره آزمون و غیره.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی

این موسسه واقع در پرنس جورج، بریتیش کلمبیا، مدرک MBA، MSc، MEd و MEng را در میان سایرین ارائه می دهد. این کشور ارزان ترین کشور برای تحصیل در رشته MBA است. به طور خاص، 28 برنامه کارشناسی ارشد و 3 برنامه دکترا ارائه می دهد.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی:

الزامات این فرآیند شامل وضعیت تحصیلی قابل قبول، مدارک قابل قبول و غیره می باشد. اسنادی که به زبان انگلیسی تولید نمی شوند باید به انگلیسی ترجمه شوند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه کلگری

این یک دانشگاه خاص است. اینجاست که شما تحصیلات خارجی ارزانی دریافت می کنید. UCalgary یک موسسه تحقیقاتی فشرده است که بر یافتن پاسخ متمرکز است. این موسسه در مبتکرترین شهر کانادا واقع شده است. اگر دانشجوی بین المللی هستید، UCalgary قول می دهد دانش شما را با برنامه های مبتنی بر پایان نامه ارتقا دهد.

شهریه سالانه: 3693 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه کلگری:

متقاضیان باید حداقل 3.0 معدل در سیستم امتیاز 4.0، مدرک لیسانس چهار ساله، آزمون مهارت زبان انگلیسی و تایید برنامه های تحصیلات تکمیلی داشته باشند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه سیمون فریزر

به طور طبیعی، شما فکر می کنید که دانشگاه سایمون فریزر ارزان ترین دانشگاه خارج از کشور نیست. این موسسه برنامه های متنوعی را در زمینه علوم کاربردی، هنر و علوم اجتماعی، تجارت، ارتباطات، هنر و فناوری و غیره ارائه می دهد. SFU واقع در برنابی، بریتیش کلمبیا، پژوهش و نوآوری را در امکانات تحقیقاتی کلاس جهانی خود ترکیب می کند.

هزینه تحصیل: 3743 دلار

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه سایمون فریزر:

برنامه ها پذیرش را برای دانشجویانی که علایق آنها با منابع موجود و تخصص اساتید سازگار است محدود می کند. مدارک مورد نیاز حداقل شرایط پذیرش دانشگاه بر اساس شرایط تحصیلی کشور، الزامات زبان انگلیسی، توصیه نامه ها و ریز نمرات است.

شروع فرآیند پذیرش

 

ارزان ترین دانشگاه های انگلستان

 

 1. دانشگاه یورک سنت جان

دانشگاه یورک موفقیت بزرگی از دانشجویان خود به دست آورده است. 97 درصد از فارغ التحصیلان شش ماه پس از فارغ التحصیلی در استخدام یا تحصیل تمام وقت هستند. این یک دانشگاه دولتی است که در یورک، انگلستان واقع شده است و یکی از دانشگاه های ارزان در انگلستان است.

شهریه: 9500 پوند برای تحقیقات تکمیلی 10000 پوند برای MA/MSc.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه یورک سنت جان:

هنگام درخواست، منطقه را از منوی navigation برای مشاهده شرایط ورود به کشور خود انتخاب می کنید. شما باید هنگام درخواست، اطلاعات دقیقی در مورد مدارک خود از جمله رونوشت ها و گواهینامه ها ارائه دهید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه کاونتری

دانشگاه کاونتری دارای دو پردیس است و 27000 دانشجو را در خود جای می دهد. این بزرگترین دانشگاه در وارویک است. همچنین در رتبه بیست و پنجمین دانشگاه برتر انگلستان قرار گرفت.

هزینه تحصیل: لیسانس 11250 پوند، دوره های MBA و MSc 12800 تا 15000 پوند.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه کاونتری:

شرایط واجد شرایط بودن بر اساس سطح دوره درخواست شده است. برای دوره های کارشناسی، دانشجویان بین المللی باید حداقل نمره کلی 60 درصد در امتحان پایه 12 داشته باشند. برای مقطع کارشناسی ارشد، دانشجویان باید 60 درصد در مقطع کارشناسی سه ساله یا 55 درصد در مقطع کارشناسی چهار ساله داشته باشند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه باکینگهامشر

این دانشگاه از چهار  پردیس تشکیل شده است که یکی از آنها به عنوان پایگاهی پررونق برای تحقیقات کاربردی بهداشت و درمان و دانشجویان پرستاری عمل می کند. این یک دانشگاه دولتی شناخته شده است که به دلیل تأثیر آموزش با کیفیت برای دانشجویان از سراسر جهان شناخته شده است.

شهریه: دوره کارشناسی تمام وقت 9500 پوند

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه باکینگهامشر:

برای تحصیل در دانشگاه باکس این ویزای tier 4 مورد نیاز است. اسناد اضافی عبارتند از: بیانیه نتایج، صورت حساب بانکی و فرم درخواست. مصاحبه پذیرش ممکن است به صورت چهره – چهره یا اسکایپ انجام شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه بولتون

دانشگاه بولتون به دلیل آموزش به بیش از 14000 دانشجو مشهور است. دوره های ارائه شده در دانشگاه بولتون غیر متعارف هستند. این شامل جلوه های ویژه تلویزیون برای fiim و تلویزیون و جلوه های بصری برای فیلم و تلویزیون است. این دانشگاه دارای یک پردیس شهری مملو از امکانات مدرن است.

هزینه تحصیل: دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد (به استثنای MBA) 11,250 پوند، هزینه MBA 12,500 پوند، کارشناسی ارشد 10,170 پوند – 12,215 پوند است.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه بولتون:

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، انتظار می رود که شرایط ورود به دوره انتخابی خود را برآورده کنید. همچنین به شما توصیه می شود هنگام درخواست، بخش های مورد نیاز را به طور کامل پر کنید. زمانی که شما از نماینده کشور خود در دانشگاه حمایت می شوید، درخواست آسان تر می شود. لیست کشور در وب سایت موجود است.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه متروپولیتن لندن

London Met برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به 12،145 دانشجو ارائه می دهد. دوره های آموزشی در دانشگاه توسط اعضای هیئت علمی با تجربه تدریس می شود. این مربیان دانشجویان را برای بازدیدهای صنعتی می‌برند تا برای کسب دانش عملی در معرض آن قرار بگیرند.

هزینه تحصیل: 10000 پوند برای مدرک تمام وقت، 13500 پوند برای مقطع کارشناسی ارشد.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه متروپولیتن لندن:

اولین قدم این است که رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با شرایط ورود مواجه می شوید. پس از آن، از طریق خدمات پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (UCAS) درخواست می دهید یا مستقیماً به دانشگاه درخواست می دهید. سپس یک پیشنهاد بدون قید و شرط در پورتال برنامه خود دریافت خواهید کرد. مهاجرت و ثبت نام به شرح زیر است.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه کامبریا

دانشگاه کامبریا به دلیل تحقیقات میان رشته ای که از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند، مشهور است. به عنوان مثال، در سال 2012، یک موسسه نوآورانه برای رهبری و ثبات برای تسریع یادگیری دانشجویان در این دانشگاه تاسیس شد.

هزینه تحصیل: لیسانس 12800 پوند، BA (Hons) مددکاری اجتماعی 15 پوند، 500 پوند و غیره..

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه کامبریا:

شما یک فرم درخواست آنلاین سریع را پر می کنید و 48 ساعت بعد در رابطه با درخواست با شما تماس گرفته می شود. سپس برای تحصیل از طریق خدمات پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (UCAS) درخواست خواهید داد. زبان انگلیسی و شرایط ورود قابل اجرا هستند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه ترینیتی لیدز

دانشگاه ترینیتی لیدز یک دانشگاه دولتی معتبر است. این مرکز آموزشی اندرو کین با حدود 15000 جلد چاپی و 500 کتاب الکترونیکی دارد. دوره های سال پایه شامل برنامه هایی تحت عنوان هنر و ارتباطات، تجارت، مطالعات روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و غیره است.

هزینه تحصیل: مقطع کارشناسی 12000 پوند، مدرک کارشناسی ارشد 11500 پوند / 12500 پوند.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه لیدز ترینیتی:

پس از انتخاب رشته خود و پر کردن فرم درخواست، دانشگاه دریافت درخواست را تایید می کند، آن را پردازش می کند و سپس ظرف 3 روز آن را به مدیر برنامه مربوطه ارسال می کند. سپس یک تصمیم – بر اساس درخواست شما گرفته می شود یا ممکن است دعوت به مصاحبه اعطا شود. سپس الزامات زبان انگلیسی دنبال می شود

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. کالج دانشگاه هارپر آدامز

دانشگاه هارپر آدامز مجموعه ای از آموزش های درجه یک، پردیس روستایی دوسانه و امکانات عالی است. مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، تحقیقاتی و مدرک کارآموزی ارائه می شود.

هزینه تحصیل: 1850 پوند تا 11000 پوند برای برنامه های کارشناسی.

 

نحوه درخواست پذیرش در کالج دانشگاه هارپر آدامز:

شما باید شرایط ورود ذکر شده در صفحه دوره را داشته باشید، یک فرم درخواست را تکمیل کنید. پس از آن، تصمیم در مورد پذیرش یا رد اتخاذ می شود. اگر درخواست پذیرفته شود، یک پیشنهاد مشروط یا بدون قید و شرط به شما داده خواهد شد.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه تی ساید

دانشگاه تی ساید یک دانشگاه دولتی است که پردیس اصلی خود را در میدلزبورو، شمال شرق انگلستان قرار داده است. این نوید می دهد که یک موسسه پویا، پرانرژی و نوآور با بیش از 18576 دانشجو باشد.

هزینه تحصیل: 13000 پوند در مقطع کارشناسی، 12400 پوند برای مقطع کارشناسی ارشد و غیره.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه تی ساید:

هنگامی که درخواست می دهید و شرایط ورود را برآورده می کنید، ممکن است ایمیلی مبنی بر پذیرش یا رد دریافت کنید. دستورالعمل های بیشتر در مورد نحوه درخواست ویزا در وب سایت ارائه شده است.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه استافوردشایر

این دانشگاه به دلیل دپارتمان های علوم که چندین برنامه از آن ها رتبه بالایی در بریتانیا دارند، مشهور است. این دانشگاه همچنین Unitemps را تأسیس کرده است، یک آژانس استخدام که به مشاغل کمک می کند تا استعدادهای خود را از دانشگاه جذب کنند. آیا این جذاب نیست؟

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه استافوردشایر:

پس از انتخاب رشته تحصیلی خود، مدارک زیر مورد نیاز است: بیانیه شخصی، گذرنامه، گواهینامه و ریز نمرات، مدارک مهارت زبان انگلیسی، توصیه نامه ها و غیره. در صورت پذیرش، یک پیشنهاد بدون قید و شرط یا مشروط ارائه خواهد شد. پس از آن، باید برای ویزای دانشجویی کوتاه مدت اقدام کنید. سپس پذیرش تحصیلی اعطا می شود. اطمینان حاصل کنید که تاییدیه پذیرش مطالعات مستلزم اطلاعات صحیح است.

شروع فرآیند پذیرش

 

ارزان ترین دانشگاه های اروپا

 

 1. دانشگاه هایدلبرگ

آلمان به عنوان دارنده ارزان ترین دانشگاه های برتر جهان شناخته شده است. اما این دانشگاه یکی از مؤسسات قابل توجه در آلمان است. میدونی چرا؟ زیرا این دانشگاه به داشتن یک دانشگاه تحقیقاتی شبکه بین‌المللی که به آموزش پژوهش محور اختصاص دارد افتخار می‌کند.

هزینه تحصیل: مقطع کارشناسی: 328 دلار در سال، شهریه تحصیلات تکمیلی: 1000 دلار در سال

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه هایدلبرگ:

شما باید قبل از پایان مهلت درخواست، درخواست خود را به دانشگاه ارسال کنید. متقاضی باید به صورت حضوری در دفتر روابط بین الملل با همراه داشتن اصل مدارک ارائه شده ثبت نام کند. مدارک ورود به دانشگاه برای شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و دانشجویان بین المللی کمی متفاوت است.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه آزاد برلین

دانشگاه آزاد برلین شامل دوازده بخش و سه موسسه مرکزی است. این دانشگاه نمونه ای از دانش مبتنی بر تحقیق با داشتن 600 دانشمند بین المللی است که به انواع فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی انجام شده در موسسه کمک می کند. این دانشگاه همچنین ارزان ترین دانشگاه آنلاین در اروپا است.

هزینه تحصیل: لیسانس 684 دلار در سال. کارشناسی ارشد 1000 دلار در سال.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه آزاد برلین:

مقرراتی برای برنامه های تحصیلی، پذیرش و نحوه درخواست وجود دارد. اگر مدارک شما برای پذیرش کافی نیست، ممکن است مجبور شوید برای یک دوره آمادگی یک ساله از نوع مدرسه به نام StudienKolleg درخواست دهید. ارزیابی نهایی به شما این حق را می دهد که برای برنامه های تحصیلی مناسب در تمام دانشگاه های آلمان درخواست دهید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. کالج دانشگاه لئونارد دووینچی

این یک موسسه عالی واقع در بروکسل، بلژیک است که حدود 8000 دانشجو دارد. این مؤسسه ای است که بیشترین تعداد مأموریت آموزشی کارکنان را ارسال می کند. آنها مدرک لیسانس در تربیت بدنی، شنوایی شناسی، شیمی و کارشناسی ارشد در فیزیوتراپی ارائه می دهند.

هزینه تحصیل: شهریه لیسانس 750 دلار در سال، شهریه کارشناسی ارشد 807 دلار در سال.

 

نحوه درخواست پذیرش در کالج دانشگاه لئونارد دووینچی:

دانشجویان باید شخصاً به خدمات ثبت نام موسسه مراجعه کرده و کلیه مدارک مورد نیاز را در اختیار داشته باشند. تسلط بر زبان فرانسه الزامی است. در غیر این صورت، دانشجویان باید امتحان زبان فرانسه را بگذرانند.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. موسسه پلی تکنیک میلان

این بزرگترین دانشگاه فنی است که بیش از 46324 دانشجو را در خود جای داده است. عدد شگفت انگیز، درست است؟ این یک دانشگاه علمی – فناوری واقع در میلان، ایتالیا است. در اینجا مهندسان، معماران و طراحان صنعتی را آموزش می دهند. Politecnico Milano با همسو کردن دانشگاه با دنیای تجارت به نتایج با کیفیت بالایی دست یافته است.

هزینه تحصیل: لیسانس 1846 دلار در سال. مدرک کارشناسی ارشد 1499 دلار در سال.

 

نحوه درخواست پذیرش در موسسه پلی تکنیک میلان:

برخلاف سایر دانشگاه ها، Politecnico Milano به شما این شانس را می دهد که دو رشته را برای برنامه کارشناسی ارشد انتخاب کنید. اگر انتخاب اول شما ارائه نشود، انتخاب دوم شما ارزیابی خواهد شد. اگر در هر دو رشته پذیرش بگیرید، باید یکی را که بیشتر ترجیح می دهید انتخاب کنید. درخواست شامل سه مرحله ساده است 1. ثبت نام آنلاین 2. فرم درخواست آنلاین 3. پرداخت هزینه درخواست.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه پیزا

دانشگاه پیزا واقع در ایتالیا، تاریخ تاسیس رسمی دانشگاه پیزا به سپتامبر 1343 برمی‌گردد. قرن‌ها بعد، دانشگاه پیزا اساسنامه و مقررات خود را تصویب کرد. این دانشگاه شامل گروه های زیست شناسی، شیمی و شیمی صنعتی، اقتصاد و مدیریت، حقوق، علوم کامپیوتر، ریاضیات و غیره است.

شهریه: شهریه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 2307 دلار در سال.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه پیزا:

پذیرش بر اساس نتایج امتحانات است. کارشناسان در مورد گزینه های تحصیل در خارج از کشور به شما مشاوره می دهند. یک مجموعه مدارک درخواست را آماده و ویرایش کنید یا حتی در درخواست ویزای دانشجویی کمک کنید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه دولتی روانشناسی و آموزش مسکو

این یک موسسه آموزش عالی دولتی است که در کلان شهر مسکو واقع شده است. دانشگاه ایالتی مسکو کلاس های مختلفی از جمله مدرک لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و همچنین مدارک پیش از لیسانس را ارائه می دهد. همچنین چندین امکانات دانشگاهی و غیر دانشگاهی مانند کتابخانه و امکانات ورزشی را فراهم می کند.

هزینه تحصیل: برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 2500 دلار در سال.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه دولتی روانشناسی و آموزش مسکو:

برنامه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با نمایندگان دانشگاه تماس بگیرید. تمام مدارک مورد نیاز (مدارک تحصیلی، پاسپورت، فرم درخواست آنلاین، رزومه و غیره) را آماده کنید. شما باید لیست مدارک مورد نیاز را درخواست کنید زیرا ممکن است از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد. سپس درخواست خود را ارسال کنید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه دولتی نووسیبیرسک

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک یک مرکز آموزش عالی دولتی با خروجی تحقیقاتی بسیار است. این موسسه بورسیه های متنوعی را ارائه می دهد و بیش از 1360 دانشجوی بین المللی را در خود جای داده است. برنامه بورسیه دولتی روسیه بورسیه تحصیلی 2 ساله برای کارشناسی ارشد و بورسیه تحصیلی 3 ساله (یا 4 ساله) در برنامه های دکترا ارائه می دهد. این امر باعث می شود روسیه بهترین و ارزان ترین کشور برای تحصیل در خارج از کشور باشد. دانشگاه همچنین تدارکاتی برای دانشجویان تحصیل کرده به زبان پوشکین و داستایوفسکی دارد.

هزینه تحصیل: لیسانس و/یا کارشناسی ارشد 3000 دلار در سال.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه دولتی نووسیبیرسک:

درخواست آنلاین، دریافت کلیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه، دریافت دعوت نامه و پرداخت هزینه های ثبت نام. زمانی که دعوت نامه را دریافت کردید، انتظار می رود در اسرع وقت برای ویزا اقدام کنید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه علمی کاربردی فونتی

این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های علمی کاربردی در هلند رتبه بندی شده است. این دانشگاه 29 برنامه بین المللی لیسانس و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می دهد. Fonty’s دارای امکانات متعددی است که هدف آنها جمع آوری اطلاعات در مورد یک زمینه مطالعاتی خاص است، مانند کتابخانه رسانه.

هزینه تحصیل: کارشناسی و کارشناسی ارشد 5000 دلار در سال.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی فونتی:

به یک داوطلب لیسانس باید مدرک دیپلم دبیرستان اعطا شده باشد. رشته های این دسته عبارتند از: مهندسی طراحی، تجارت، امور مالی بین المللی، مطالعات بین المللی سبک زندگی. به یک داوطلب کارشناسی ارشد باید مدرک لیسانس اعطا شده باشد. دوره های آموزشی در اینجا لجستیک بین المللی، شهرسازی، معماری و غیره است.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه علوم کاربردی HU، اورترخت

هلند دارای یکی از بزرگترین دانشگاه های اوترخت است. شما می توانید ارزان ترین مدرک کارشناسی ارشد خود را در اینجا دریافت کنید. پایگاهی متشکل از 38000 دانشجو با بیش از صد ملیت مختلف دارد. این موسسه دوره هایی مانند لیسانس در مطالعات بین المللی بازرگانی و مدیریت و لیسانس آموزش معلمان به زبان انگلیسی را ارائه می دهد.

هزینه تحصیل: برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 7500 دلار در سال

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه علوم کاربردی HU، Urtrecht:

برای اطمینان از پذیرش خود، از شما انتظار می رود که ددلاین ها را بررسی کنید، به صورت آنلاین درخواست دهید، مدارک درخواست خود را آپلود کنید، و پرداخت شهریه، آزمون زبان را ترتیب دهید. برای ویزا یا درخواست بورسیه اقدام کنید.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. کالج هنرهای زیبای دانشگاه سلطنتی

جزیره کوچکی در استکهلم، سوئد دارای برکت این موسسه آموزش عالی است. این دانشگاه به طور کامل مجهز به کارگاه ها، استودیوهای دانشجویی، فضاهای نمایشگاهی و سالن های سخنرانی است. دانشجویان در اینجا با محیطی آشنا می شوند که هنر دوستانه است و به مسائل معاصر در دنیای هنر می پردازد.

شهریه: 5000 دلار در سال

 

نحوه درخواست پذیرش در کالج هنرهای زیبای دانشگاه سلطنتی:

ثبت نام از طریق مسابقه انجام می شود. رقابت آنقدر بالاست که از هر 10 نفر فقط 1 نفر ثبت نام می کند. برنامه کامل راهنمایی پذیرش با نرخ 789 یورو، راهنمایی شغلی و دوره تحصیلی را تضمین می کند.

شروع فرآیند پذیرش

 

ارزان ترین دانشگاه های آسیا

 

 1. دانشگاه Warmadewa، بالی

این یک دانشگاه خصوصی است که در بالی، اندونزی واقع شده است. اما شما فکر می کنید که ارزان ترین دانشگاه جهان است. این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های ارزان دنیاست. این یک دانشگاه بین المللی دوستانه با هزینه های مقرون به صرفه است و دارای مجموعه ای از فعالیت های فرهنگی گسترده است. آنها دوره های جامعی را در زمینه علم و فناوری هنر ارائه می دهند.

هزینه تحصیل: 1790 یورو در هر ترم

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه Warmadewa، بالی:

برنامه به صورت آنلاین انجام می شود. تایید محل تحصیل شما طی 1 تا 7 روز خواهد بود. پرداخت شهریه در هر ترم انجام می شود. با این حال، هنگام درخواست برای 2 ترم، 100 یورو تخفیف دریافت می کنید. 1 تا 5 ماه قبل از شروع ترم تمام مدارک لازم را در قالب pdf اسکن کنید. سپس نامه پذیرش رسمی الکترونیکی صادر می شود. فاکتور هزینه درخواست ظرف 10 روز پس از دریافت تأییدیه شما واریز می شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه اتاق بازرگانی تایلند

تایلندی دارای برترین دانشگاه های ارزان در جهان است. این دانشگاهی است که قول می‌دهد ذهنیت جهانی شما را که برای کارمندان و کارآفرینان تجاری آینده مورد نیاز است، توسعه دهد. آنها لیسانس حسابداری، لیسانس مدیریت بازرگانی و MBA را ارائه می دهند.

هزینه تحصیل: 1890 یورو در هر ترم

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه اتاق بازرگانی تایلند:

درخواست آنلاین به محض تکمیل ثبت می شود، شما 30 روز فرصت دارید تا تمام پیوست های لازم را ارسال کنید. از شما انتظار می رود آنها را به صورت الکترونیکی ارسال کنید اما نه از طریق ایمیل.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه پوترا، مالزی

مالزی در تلاش است تا ارزان ترین کشور برای تحصیل در خارج از کشور باشد. اینجا جایی است که می توانید با موفقیت در رشته های اقتصاد، مهندسی، فناوری اطلاعات، پرستاری و بسیاری موارد دیگر تحصیل کنید. به وضوح دارای کالج های پزشکی ارزان در جهان است. اگرچه در مالزی واقع شده است، دوره ها منعکس کننده استانداردهای بین المللی مدل آموزش آکسبریج (آکسفورد و کمبریج) هستند.

هزینه تحصیل: 1990 یورو در سال

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه پوترا، مالزی:

برخلاف بقیه، دانشگاه پوترا، مالزی، نامه پذیرش رسمی 2 تا 3 ماه قبل از شروع ترم ارسال می شود. بنابراین درخواست ویزا باید در این مدت انجام شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه شانگهای

باید اعتراف کنید که شانگهای یکی از کشورهای ارزان برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است. این دانشگاه در شانگهای چین واقع شده است. این یک برنامه مطالعات چینی دارد که به شما در زبان چینی، تجارت، فرهنگ، روابط خارجی، تجارت و موارد دیگر آموزش می دهد. به شما این فرصت داده می شود تا ماندرین را یاد بگیرید و مهارت های ارتباطی بین فرهنگی خود را بهبود ببخشید.

هزینه تحصیل: 1990 یورو در هر ترم

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه شانگهای:

برای تسهیل پذیرش شما، انتظار می رود حداقل 18 سال و/یا بالاتر داشته باشید. شما باید مهارت کافی زبان انگلیسی (سطح B2) داشته باشید. با این حال، آزمون زبان مورد نیاز نیست. پس از پر کردن و ارسال مدارک لازم، 75 یورو هزینه درخواست وجود دارد که باید پرداخت شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

 1. دانشگاه تجارت خارجی

دانشگاه تجارت خارجی به عنوان مدرسه شماره یک کسب و کار در ویتنام مشهور است. شما تضمین می کنید که مهارت ها و درک خود را در مدیریت بازرگانی بین المللی، امور مالی، تجارت، اقتصاد، بانکداری و تدارکات توسعه دهید. در نهایت، این فرصت به شما داده می شود که مرکز تجاری نوظهور ویتنامی را تجربه کنید.

هزینه تحصیل: 1890 یورو در هر ترم.

 

نحوه درخواست پذیرش در دانشگاه تجارت خارجی:

رونوشت رسمی سوابق تمام ترم ها به زبان انگلیسی یا گواهی دبیرستان. شما همچنین به یک کپی از صفحه شناسایی پاسپورت خود نیاز دارید. یک کپی از پاسپورت اخیر – عکس در اندازه. درخواست به صورت آنلاین انجام می شود اما مدارک اصلی باید در بدو ورود به دانشگاه ارائه شود.

شروع فرآیند پذیرش

 

نتیجه

بدیهی است که شهریه هرگز نمی تواند مانعی برای آموزش باشد. بیش از 40 دانشگاه مقرون به صرفه وجود دارد که در تمام قاره ها پراکنده هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تحقیق کامل در مورد اینکه کدام موسسه بورسیه یا شاید برنامه مورد نظر شما را ارائه می دهد داشته باشید. رشته ای را که می خواهید مطالعه کنید انتخاب کنید و روند پذیرش را به صورت نامه دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top