نحوه دریافت وقت سفارت عادی و فوری

نحوه دریافت وقت سفارت عادی و فوری: هنگامی که قصد سفر به کشور دیگری را دارید یکی از مهم‌ترین مسائل دریافت ویزای آن کشور است. برای ورود به برخی کشورها نیاز به ویزا ندارید اما باقی کشورها برای ورود نیاز به ویزا دارند، در این صورت باید طبق قوانین آن کشور رفتار کرده، مدارک مورد نیازتان را آماده کنید و در وقت سفارتی که از سفارت مورد نظر دریافت کرده اید همراهتان باشند.

 

معمولا برای گرفتن ویزای شینگن به وقت سفارت نیاز دارید و باید به صورت حضوری به سفارت کشور مورد نظر مراجعه و مدارکتان را ارائه دهید. حضور متقاضی ویزا در زمانی که بعنوان وقت سفارت تعیین شده است در سفارت الزامی است چرا که باید با او مصاحبه شود، وی انگشت نگاری شده و در صورت لزوم برای اخذ ویزا از او عکس گرفته شود. گرفتن وقت سفارت‌های شینگن کار راحتی نیست و ممکن است خیلی زود به شما وقت سفارت داده نشود. بنابراین احتمالا وقتی که برای شما تعیین می‌شود بین دو هفته تا دو یا حتی سه ماه بعد باشد.

 

در برخی مواقع نیز امکان دارد سفارت مورد نظر به شما وقت ندهد و از شما بخواهد برای دریافت وقت در زمان دیگری مراجعه کنید.

 

برای اخذ ویزای بسیاری از کشورها نیاز به گرفتن وقت سفارت است، از آنجایی که سفارت‌ها ممکن است بسیار شلوغ باشند و دیر وقت بدهند بهتر است چند ماه زودتر از برنامه سفرتان نسبت به گرفتن وقت سفارت اقدام کنید.

 

برای دریافت وقت سفارت با ویزاشی  اینجا کلیک کنید

 

نحوه دریافت وقت سفارت

برای گرفتن وقت سفارت می‌توانید با مراجعه به سایت سفارت مقصد فرم مربوط به وقت سفارت را تکمیل و ارسال کنید. پس از آن سفارت زمانی را برای مراجعه شما به سفارت تعیین می‌کند که هر فرد باید با مدارک خودش در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه کند. در بعضی سفارت‌ها نیز ممکن است نیاز به مراجعه حضوری برای گرفتن وقت سفارت باشد.

 

توصیه ما به شما این است که گرفتن وقت سفارت را به ما در ویزا شی بسپارید تا این مرحله را بدون نگرانی طی کنید.

 

همراه با وقت سفارت، فرمی بعنوان فرم درخواست وقت سفارت ارائه می‌شود که باید با دقت پر کنید و برای سفارت از طریق ایمیل یا پست ارسال کنید تا در جواب آن به شما روز و ساعتی که باید به سفارت مراجعه کنید ارائه شود.

 

وقت سفارت فوری و عادی

تصور کنید می خواهید در یک سمینار در کشور انگلستان شرکت کنید. شما به این سمینار دعوت شده اید و باید در تاریخی مشخص در این سمینار شرکت کنید.

 

وقت فوری را باید در زمانی که نیاز هست به سفارت برای اخذ ویزا مراجعه کنید باید دریافت کنید. وقت فوری به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از دو هفته به سفارت وارد شوید. در غیر این صورت با گرفتن وقت عادی می توان در بازه زمانی بیشتری به سفارت مراجعه کنید. در برخی موارد هزینه وقت سفارت در دو حالت به یک میزان است.

 

وقت عادی زمانی کاربرد دارد که عجله ای برای سفر نداشته باشید و در حقیقت برنامه مشخصی برای سفر نداشته باشید. در این صورت زمان بیشتری برای سفر خواهید داشت و می توانید در این مدت به جمع آوری مدارک و ترجمه آن ها اقدام نمایید. در این حالت زمان بیشتری برای مراجعه خواهید داشت.

 

اگر با خواندن این مطلب باز هم سوالی در ذهن شما وجود دارد یا وقت و حوصله کافی برای گرفتن وقت سفارت خود را ندارید ما میتوانیم در این رابطه به شما کمک کنیم. اگر درخواست اخذ وقت سفارت توسط ویزا شی را داردید با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top