درباره ما

موسسه حقوقی و مهاجرتی ندای پردیس مهر (ویزاشی)

موسسه حقوقی ندای پردیس مهر با نام ویزاشی به شماره ثبت ۳۹۹۰۶ در سال 1395 تاسیس گردید. این موسسه هم اکنون با دارا بودن نمایندگی و شعبه فعال در ایران جامع ترین خدمات را در حوزه مهاجرت به متقاضیان خود ارائه میدهد.

دارای مجوز رسمی

کارشناسان مجرب و متخصصان مهاجرتی

همراهی و پشتیبانی در تمامی مراحل مهاجرت

خدمات مؤسسه مهاجرتی ویزاشی امروزه شامل کلیه امور کار و تحصیل در خارج و اخذ اقامت در بیش از 40 کشور دنیا، سرمایه گذاری و ثبت انواع شرکت در کشورهای خارجی ، امور پرداخت های ارزی و بین المللی ، خدمات سفارت شامل اخذ وقت سفارت و آماده سازی مدارک برای دریافت ویزا و بسیاری از خدمات دیگر برای شما متقاضیان عزیز می باشد.

 

 

امروزه همه افراد اهداف متفاوتی از مهاجرت برای خود در نظر دارند و همواره به دنبال این هستند که راهی مطمئن را انتخاب کنند، دستیابی به موقعیت های کاری مناسب و وضعیت اقتصادی بهتر، آشنایی با فرهنگ های جدید، سرمایه گذاری در کشورهای خارجی، برخورداری از کیفیت آموزشی بهتر و تجربه زندگی متفاوت. اگر همه این اهداف طبق یک روند برنامه ریزی شده باشد قطعاً با موفقیت می توان این مسیر را طی نمود.

 

 

مؤسسه مهاجرتی ویزاشی سعی بر این دارد که با برنامه ریزی های دقیق نقش مهمی را در موفقیت شما متقاضیان عزیز در این زمینه ایفا کند. این موسسه همواره کوشیده است با اتکا بر مجوز قانونی، تخصص وکلای حقوقی، به کار گیری کارشناسان مجرب مهاجرتی، همراهی مطمئن برای شما در این مسیر باشد.